21

Dobrze, że Aguero przyjdzie ,,za darmo", bo jego cena by podskoczyła po tym meczu :D

13

Następna bramka na Camp Nou. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

Nie mówiłam, że Aguero strzeli? Crack :D

4

@against_modern_football serio kogoś to dziwi? To było do przewidzenia niestety. Pacjenci onkologiczni sami nie zniknęli. Pojawiały się też głosy (nie bronie tu w żadnym wypadku rządu), że ludzie sami ze strachu nie zgłaszali się na badania kontrolne czy leczenie stwierdzonego raka, bo się bali, że covid ich zabije. Jak dla mnie straszna sprawa ale całkowicie spodziewana.

1

@Rust_Cohle nie inaczej :D

8

Aguero strzela bramkę, zdejmuje koszulkę City, pod nią ma koszulkę Barcelony i w ramach cieszynki biegnie na Camp Nou.

1

@Roobo nie da się ominąć, a jak tego syfu nie wypełnisz to chyba kara jest xD

2

@marcinK0000 Canal+ sport

0

@koksik2700 no chyba

8

Wiecie, że w 2003 roku Donald Tusk został wicemistrzem w zażywaniu tabaki?

XD

8

@JANEK777 a mi jest ich żal. Mam kolegę geja, który nigdy nie będzie mógł wziąć ślubu ze swoim chłopakiem i stworzyć rodziny. Oczywiście nie ma mowy o adopcji dzieci, ale co by komu ubyło jakby powiedzieli sobie ,,tak" przed urzędnikiem, to nie wiem...

0

@michal26 nie ma różowych, więc się nie liczy. :D ale takie czarno miętowe też ładne. ^^ to im kibicuje xD

0

@MesQueUnClub96 grałam w F1 2019 na konsoli i byli różowi. Skandal. :/
@Orlik00 zaraz wybiorę najładniejszy :D

0

@lucas/catalan szkoda. :(

1

@MesQueUnClub96 kiedyś był taki różowy... Jak to nie ma?
To nikomu nie kibicuję. ;( Kiedyś pamiętam, że mi mignęło i były różowe bolidy takie piękne...

11

Dobra panowie, pierwszy raz w życiu oglądam F1. :D wiem, że wygra ten co pierwszy dojedzie do mety i tyle na razie mi wystarczy. Kibicuje tym ,,różowym" bo mają najładniejsze bolidy :D

8

https://ibb.co/HPQR854

Każdy ma takie trofeum na jakie zasłużył :DDD

0

@IronSanHybrid idealny do gonienia niewinnych czarnoskórych przestępców.

2

@barcelonaLM Dest w klapkach xD

0

@tadzik447 albo Edyta Górniak :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Minęło 5 lat a ja nadal się zastanawiam jak Michał Szpak nie wygrał Eurowizji, przecież jego występ był rewelacyjny.

91

@michaleu Puchar Króla nikogo nie obchodzi ale jak Real ostatnio go zdobył to zrobili fetę z przejechaniem autobusem po Madrycie. Masz rację. :D moim zdaniem nasz sezon był lepszy niż Realu, bo po 1. Mamy trofeum, a po 2. Klub musiał zmagać się z całym tym zamieszaniem z wyborami, brakiem prezydenta i kłodami rzucanymi pod nogi przez tego okularnika i jego świtę.

38

Ten sezon i tak uważam za udany, bo przynajmniej odczuwałam cokolwiek innego niż żal i rozczarowanie. Szczególnie jeśli chodzi o PK, były niesamowite emocje. Za to dziękuję Koemanowi, bo w zeszłym sezonie była taka nędza, że sezon stracony kibicowsko.

1

@Rust_Cohle Crasha już przeszłam xD a gotowanie stawiam na równi z gierkami.

2

@koksik2700 nie jestem zła xD przyjemnie się grało! :D
@AV0CAD0 PS5

0

@koksik2700 taaaak :D

1

Jak nie Barca, to dobrze, że Atletico zdobyło majstra, a z Luisito w składzie to już w ogóle super. Bardzo lubię tego zawodnika, szkoda, że Barcelona niezbyt ładnie się z Nim pożegnała, przynajmniej teraz on jest szczęśliwy. Chłodzimy głowy i zaczynamy niedługo nowy sezon, z mam nadzieję nowymi zawodnikami.

0

@avanes no nie wiem xD zwyczajnie nerwy mi puściły i poszło ;(

1

@Jakchcesz zryw powstańczy tak jak mówią niektórzy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?