32

Witam wszystkich po banie.

1

@macio_944 ciekawe czy osoby, które miały covid lżej przechodzą ewentualne szczepienia. :D w sumie muszę doczytać.

1

@Encore chciałam, bo w czerwcu mijają 3 miesiące od przechorowania covidu. :D jakbym chciała to na jutro był termin w Poznaniu.

0

@macio_944 ta, bo J&J nigdzie nie można się załapać. :D

3

@macio_944 właśnie się zapisałam na 17 czerwca. :D Idę na pierwszy ogień w rodzinie, jak umrę to mają się nie szczepić.

1

@VamosRakieta taki sam tryplet jak ten Barcy chyba :D

2

@VamosRakieta boli Cię wielki CR7, Ivan. ^^

32

@Chakalaka no jakoś mnie to nie dziwi. Ja sobie przypominam i pamiętam to doskonale. Jeszcze potem zapytałam czemu usunąłeś komentarz, a Ty stwierdziłeś, że nic nie usuwałeś (stąd domyślam się, że to sprawka moderacji). Wybiórczą masz pamięć.

40

@Odcinkowy dobrze, że nie słyszała hitu Big Cyca ,,Makumba" bo chyba czekałaby ją linka z rozpaczy :D

19

@Chakalaka przecież wiele razy pisałeś, że nie masz szacunku do danej grupy ludzi. XD kiedyś nawet o to zwróciłam Ci uwagę, a potem komentarz został usunięty chyba przez moderację albo Ciebie. Kto tu ma problem?

28

@Chakalaka nie chodzi nawet o terminologię ale o to, że gardzisz wszystkimi, którzy mają odmienne zdanie od Ciebie. :D

25

Komentarz usunięty

1

@vangoor kupiłam na PS3, na PS4 na PS5 już nie kupię :D

0

@Yosemite Felix miał świetny początek sezonu, a potem coraz gorzej.

3

@Chakalaka sprzedam miejsce w 1 rzędzie w gorących. :D

0

@Kgorecki2500 bo właśnie wszyscy u mnie Pfizerem a ja chciałabym jedną dawkę xD

0

Jaką szczepionką się szczepiliscie? Bo chciałabym J&J ale nigdzie nie ma :(

37

@DonMatteo901 na grzyby się szło to zawsze najgorszy dres, do tego czapka na głowę, jakaś bluza i stare buty, a Majdanowie odwaleni i sesyjka z pustym koszykiem. Jacy celebryci są żenujący :D

0

@Transu96 na razie nie ruszam Janka ^^

0

@Transu96 ja widzę mega różnicę. Oblak 96 to taki koks, że to koniec. :D dostałam go w paczce ale niewymienny, na szczęście i tak nie miałam w planie go sprzedać. ^^ ja szukam dobrego PS właśnie :/

0

@Transu96 bramkarz daje rade? Bo ja miałam Lunina 87 z Realu, teraz mam Oblaka 96 i różnica jest ogromna.:D nie inwestujesz w bramkę?

5

@FC1899Barca mam to gdzieś. Naprawdę torba w jakimś sklepie meblowym jest warta takich dywagacji i robienia sobie nawzajem na złość?

11

@FC1899Barca ktoś chce kupi, ktoś nie chce to tego nie zrobi. Nie popadajmy już w skrajności, bo zaraz w sklepach papierniczych kredki z tęczą albo plastelinę będziemy wycofywać. :| Nie jestem zwolenniczką LGBT, ale co to ich boli, że prywatna firma robi tęczowe torby? Niektórzy to naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem, a bojkot Ikei tylko dlatego, że sprzedają torby to moim zdaniem przejaw idiotyzmu.

6

@Mario96w Messi and Lippi

0

@FC1899Barca assassin's Creed Odyssey? :D

8

@jeyx77x nie, ale całkowite pomijanie Trincao, Puiga czy nawet Pjanica i głupie rozgrywki prywatne Rudaska przyczyniły się też do tego. Wystawienie Roberto, granie Pique po kontuzji. Jego personalne decyzje to 50% winy, a reszta to kalectwo naszych gwiazdorów.

10

Na końcu będzie tak, że my ściągniemy Leo amigosa w postaci Aguero. Leoś odejdzie a my zostaniemy ze szpitalem, młokosami i piszczącym Albą xD

0

Myślicie, że Messi odejdzie?

0

@Barca1992 Tak, po meczu xD

6

Dzięki, że mimo iż po meczu się odpaliłam nie dostałam bana, tylko usunięto komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?