clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Witam wszystkich po banie.
1
@macio_944 ciekawe czy osoby, które miały covid lżej przechodzą ewentualne szczepienia. :D w sumie muszę doczytać.
1
@Encore chciałam, bo w czerwcu mijają 3 miesiące od przechorowania covidu. :D jakbym chciała to na jutro był termin w Poznaniu.
0
@macio_944 ta, bo J&J nigdzie nie można się załapać. :D
3
@macio_944 właśnie się zapisałam na 17 czerwca. :D Idę na pierwszy ogień w rodzinie, jak umrę to mają się nie szczepić.
1
@VamosRakieta taki sam tryplet jak ten Barcy chyba :D
2
@VamosRakieta boli Cię wielki CR7, Ivan. ^^
32
@Chakalaka no jakoś mnie to nie dziwi. Ja sobie przypominam i pamiętam to doskonale. Jeszcze potem zapytałam czemu usunąłeś komentarz, a Ty stwierdziłeś, że nic nie usuwałeś (stąd domyślam się, że to sprawka moderacji). Wybiórczą masz pamięć.
40
@Odcinkowy dobrze, że nie słyszała hitu Big Cyca ,,Makumba" bo chyba czekałaby ją linka z rozpaczy :D
19
@Chakalaka przecież wiele razy pisałeś, że nie masz szacunku do danej grupy ludzi. XD kiedyś nawet o to zwróciłam Ci uwagę, a potem komentarz został usunięty chyba przez moderację albo Ciebie. Kto tu ma problem?
28
@Chakalaka nie chodzi nawet o terminologię ale o to, że gardzisz wszystkimi, którzy mają odmienne zdanie od Ciebie. :D
25
Komentarz usunięty
1
@vangoor kupiłam na PS3, na PS4 na PS5 już nie kupię :D
0
@Yosemite Felix miał świetny początek sezonu, a potem coraz gorzej.
3
@Chakalaka sprzedam miejsce w 1 rzędzie w gorących. :D
0
@Kgorecki2500 bo właśnie wszyscy u mnie Pfizerem a ja chciałabym jedną dawkę xD
0
Jaką szczepionką się szczepiliscie? Bo chciałabym J&J ale nigdzie nie ma :(
37
@DonMatteo901 na grzyby się szło to zawsze najgorszy dres, do tego czapka na głowę, jakaś bluza i stare buty, a Majdanowie odwaleni i sesyjka z pustym koszykiem. Jacy celebryci są żenujący :D
0
@Transu96 na razie nie ruszam Janka ^^
0
@Transu96 ja widzę mega różnicę. Oblak 96 to taki koks, że to koniec. :D dostałam go w paczce ale niewymienny, na szczęście i tak nie miałam w planie go sprzedać. ^^ ja szukam dobrego PS właśnie :/
0
@Transu96 bramkarz daje rade? Bo ja miałam Lunina 87 z Realu, teraz mam Oblaka 96 i różnica jest ogromna.:D nie inwestujesz w bramkę?
5
@FC1899Barca mam to gdzieś. Naprawdę torba w jakimś sklepie meblowym jest warta takich dywagacji i robienia sobie nawzajem na złość?
11
@FC1899Barca ktoś chce kupi, ktoś nie chce to tego nie zrobi. Nie popadajmy już w skrajności, bo zaraz w sklepach papierniczych kredki z tęczą albo plastelinę będziemy wycofywać. :| Nie jestem zwolenniczką LGBT, ale co to ich boli, że prywatna firma robi tęczowe torby? Niektórzy to naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem, a bojkot Ikei tylko dlatego, że sprzedają torby to moim zdaniem przejaw idiotyzmu.
6
@Mario96w Messi and Lippi
0
@FC1899Barca assassin's Creed Odyssey? :D
8
@jeyx77x nie, ale całkowite pomijanie Trincao, Puiga czy nawet Pjanica i głupie rozgrywki prywatne Rudaska przyczyniły się też do tego. Wystawienie Roberto, granie Pique po kontuzji. Jego personalne decyzje to 50% winy, a reszta to kalectwo naszych gwiazdorów.
10
Na końcu będzie tak, że my ściągniemy Leo amigosa w postaci Aguero. Leoś odejdzie a my zostaniemy ze szpitalem, młokosami i piszczącym Albą xD
0
Myślicie, że Messi odejdzie?
0
@Barca1992 Tak, po meczu xD
6
Dzięki, że mimo iż po meczu się odpaliłam nie dostałam bana, tylko usunięto komentarz.