clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nawet Guardiola skomentował post Barcy o remisie na Facebooku. XD pewnie jak widzi to co się tu odwala to nie może uwierzyć.
6
Tak szczerze to do meczu z Granadą byłam podekscytowana, że zdobędziemy tego mistrza. Analizowałam mecze przeciwników, sprawdzałam co chwilę wyniki, myślałam o tym. Teraz zwyczajnie mam to gdzieś, podobnie jak Nasi panowie.
5
Dobrze chociaż że w tym maksymalnym wkur***** nie jestem sama, tylko mogę tu wejść i z Wami powiedzieć, powyzywać i jakoś sobie ulżyć. Dzięki, że siedzimy w tym szambie razem :D
0
@Keson nikt nie mógł przewidzieć, że będzie sabotował? Dziwne, wszyscy to wiedzieli tylko nie Koeman.
1
Jak zobaczę jeszcze raz Roberto w koszulce Barcelony, automatycznie wyłączam mecz. Nie będę oglądać tej parodii piłkarza.
7
Człowiek ku*** plany podporządkowuje pod tych dziadów, a potem dostaje taki popis. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Nie mam ochoty na nich już patrzeć.
5
Przez moment myślałam, że coś się zmieniło od tego meczu z Bayernem. Nie zmieniło się nic. Dobrej nocy Wam życzę.
2
Dobra panowie. Chłodna głowa, jesteśmy frajerami, nie ma co rozmyślać co by było gdyby. Nie zasłużyliśmy, oby przyszły sezon był lepszy.
3
Koemanowi się pali dupa. Sorry ale za te dzisiejsze zmiany powinien szukać sobie klubu...
1
Jak to było? Każdy mecz to finał?
0
No i w końcu... Oni nie mogą normalnie grać i kontrolować meczu.
1
Dobra, jesteśmy żałosnymi dziadami. Nie chcę mi się już tego oglądać i tracić nerwów.
0
No Roberto, no party :D
1
No jakby tego nie strzelił to serio ława. XD
3
Brama w stylu Suareza :D
0
Dembele jak straci atut szybkości, to nie będzie się łapał nawet w średniaku La Liga.
0
Dobra jak dla mnie Bombele jest na wylocie.
2
@norbi77 bezpośrednie starcia, czytaj: Real mistrzem
3
Obejrzała bym sobie taki mecz łączony. 5 panów i 5 pań. :D ciekawe jakby to wyglądało.
0
@BellaCiao nie wiem kto najlepszy ale wiem, że najgorszy to łysa pała
0
@ptrx a jakie to ma znaczenie jak koniec końców nie ma bramki?
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pedri jeśli chodzi o wykończenie to jest rzadki jak nie powiem co. :D
2
Pedri... Serio? XD
2
Nie wiem która to sytuacja zmarnowana przez Pedriego w tym sezonie...
4
@MesQueUnClub96 Suarez do Barcy, Lewy do Bayernu, Ronaldo do Realu.
0
@Kamilos84 zaraz Cię tu zjedzą. XD
2
@Kgorecki2500 a Palestyńczyków mordowanych przez Żydów nie szkoda? :D
5
@Kluivert_P panowie tutaj są gorsi niż fit-terrorystki na babskich grupkach na FB. :)
8
Wróciłam po 13 km spacerze w słońcu, fotel do tego zimna Pepsi z lodem i plasterkiem cytryny. Nie ma nic piękniejszego w tym momencie dla mnie.