2

Nawet Guardiola skomentował post Barcy o remisie na Facebooku. XD pewnie jak widzi to co się tu odwala to nie może uwierzyć.

6

Tak szczerze to do meczu z Granadą byłam podekscytowana, że zdobędziemy tego mistrza. Analizowałam mecze przeciwników, sprawdzałam co chwilę wyniki, myślałam o tym. Teraz zwyczajnie mam to gdzieś, podobnie jak Nasi panowie.

5

Dobrze chociaż że w tym maksymalnym wkur***** nie jestem sama, tylko mogę tu wejść i z Wami powiedzieć, powyzywać i jakoś sobie ulżyć. Dzięki, że siedzimy w tym szambie razem :D

0

@Keson nikt nie mógł przewidzieć, że będzie sabotował? Dziwne, wszyscy to wiedzieli tylko nie Koeman.

1

Jak zobaczę jeszcze raz Roberto w koszulce Barcelony, automatycznie wyłączam mecz. Nie będę oglądać tej parodii piłkarza.

7

Człowiek ku*** plany podporządkowuje pod tych dziadów, a potem dostaje taki popis. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Nie mam ochoty na nich już patrzeć.

5

Przez moment myślałam, że coś się zmieniło od tego meczu z Bayernem. Nie zmieniło się nic. Dobrej nocy Wam życzę.

2

Dobra panowie. Chłodna głowa, jesteśmy frajerami, nie ma co rozmyślać co by było gdyby. Nie zasłużyliśmy, oby przyszły sezon był lepszy.

3

Koemanowi się pali dupa. Sorry ale za te dzisiejsze zmiany powinien szukać sobie klubu...

1

Jak to było? Każdy mecz to finał?

0

No i w końcu... Oni nie mogą normalnie grać i kontrolować meczu.

1

Dobra, jesteśmy żałosnymi dziadami. Nie chcę mi się już tego oglądać i tracić nerwów.

0

No Roberto, no party :D

1

No jakby tego nie strzelił to serio ława. XD

3

Brama w stylu Suareza :D

0

Dembele jak straci atut szybkości, to nie będzie się łapał nawet w średniaku La Liga.

0

Dobra jak dla mnie Bombele jest na wylocie.

2

@norbi77 bezpośrednie starcia, czytaj: Real mistrzem

3

Obejrzała bym sobie taki mecz łączony. 5 panów i 5 pań. :D ciekawe jakby to wyglądało.

0

@BellaCiao nie wiem kto najlepszy ale wiem, że najgorszy to łysa pała

0

@ptrx a jakie to ma znaczenie jak koniec końców nie ma bramki?

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pedri jeśli chodzi o wykończenie to jest rzadki jak nie powiem co. :D

2

Pedri... Serio? XD

2

Nie wiem która to sytuacja zmarnowana przez Pedriego w tym sezonie...

4

@MesQueUnClub96 Suarez do Barcy, Lewy do Bayernu, Ronaldo do Realu.

0

@Kamilos84 zaraz Cię tu zjedzą. XD

2

@Kgorecki2500 a Palestyńczyków mordowanych przez Żydów nie szkoda? :D

5

@Kluivert_P panowie tutaj są gorsi niż fit-terrorystki na babskich grupkach na FB. :)

8

Wróciłam po 13 km spacerze w słońcu, fotel do tego zimna Pepsi z lodem i plasterkiem cytryny. Nie ma nic piękniejszego w tym momencie dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?