0

Insigne co zrobił xD ale całe szczęście brama

0

Karny dla Napoli. Insigne pewnie znów nie strzeli...

3

@BorzyKrzys ten gościu to w ogóle jest hit. Na swojej stronie FB w tle ma grafikę mówiąca o tym, że chciałby żeby Polska nie istniała. W ogóle. Ale pieniążki od rodaków ciągnąć to chętny. Co za odpad.

24

@BorzyKrzys artysta powinien się bronić swoją sztuką a jeśli nie ma nic do zaoferowania prócz własnego przerośniętego artystycznego ego, to potem chcą by ludzie ich sponsorowali :D

6

@Ratamahatta nikomu wcześniej nie udało się wzbudzić takiej nienawiści względem matek (a takich które mają więcej niż 3 dzieci np to w już w ogóle) niż PiSowi :D nie mówię tu o patolach, ale o osobach, które pracują a po prostu chcą mieć dużą rodzinę. Nigdy nie widziałam takiej wzajemnej niechęci jak teraz...

0

@Geble pewnie masz rację, ale jak człowiek pomyśli, że teoretycznie istnieje taka możliwość to serce ściska
:(

43

Może niektórym to umknęło ale jeśli Messi nie przedłuży kontraktu, dziś zagra ostatni mecz na Camp Nou. W głowie się to nie mieści w sumie... :(

0

@Jakchcesz tylko nie byku, byczq. :D
@FC1899Barca luzik ;D

1

@Jakchcesz no ja przecież nie robię spiny :D mam to gdzieś, po prostu napisałam to na podstawie obserwacji. Niech każdy ogląda co chce, ja też oglądałam jak walczył Filipek xD

3

@FC1899Barca ale ja mam do tego dystans i mam to gdzieś. XD po prostu niektórzy sami swoimi wypowiedziami się wykluczają, np mój ziomek, który ciśnie na wszystkich a potem mi wysyła zdjęcie, że ogląda te galę.

111

> narzekaj, że w Polsce lansuje się patusów jak Linkiewicz, Warsaw Shory i patoyoutuberzy
> wykupuj dostęp i oglądaj ich ,,wyczyny" tym samym zapewniając im rozgłos i hajs

No offence :D

0

@tomcias10 ja jestem po studiach o specjalizacji policyjnej. Jak nie masz znajomości w postaci taty, wujka etc to się lepiej nie pchaj. Awansują lizusy i znajomości a nie Ci, którzy faktycznie się potrafią wykazać. Studiowałam z 4 policjantami i jedną laseczką która pracowała w komendzie wojewódzkiej jako cywil, żaden z nich już nie jest w policji. :D

0

@Rudi35 no ba :D

2

Być może Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji, bo ktoś tam z jego ekipy ma koronkę. Szkoda, zapowiadała się piękna katastrofa. ;(

0

@Chaoss nie w każdej firmie. ;) Są firmy które płacą kierowcom wszystko na konto.

1

@tadzik447 tej amatorki w ogóle nie biorę pod uwagę :D

23

Ja tam lubię jak wygrywają słabsze zespoły dlatego kibicowałam Lisom. Z tego samego powodu jutro kibicuje Barcy. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

5

Mecz z kibicami > najlepsze widowisko bez kibiców.

1

@ranger3120 a jednak xD

0

Nie ma bramki. :D a tak się cieszyli... To w sumie jest smutne w VARze, bo żal mi tych piłkarzy którzy tak się cieszą a potem koniec...

1

Ale się dzieje w Pucharze Anglii. Var chyba nie uzna tej bramki...

2

@sawyer00 nie dość, że wygląda jak swój ojciec to jeszcze jak widać umiejętności podobne :D

5

Kasper Schmeichel bohater :D

0

Ale golazo w finale Pucharu Anglii :o

3

@10LionelMessi10 kreowanie sytuacji pominęłam bo to byłaby deklasacja :D

1

@ranger3120 chciała byś pokazał jej różdżkę.

1

@Mario96w zwyczajnie takie porównania są naturalne, może niektórzy nie pamiętają ile Leoś nabił asyst. :D

25

Messi 11/12 - 50 goli w lidze + 20 asyst
Lewandowski 20/21 - 40 goli + 7 asyst

Nie umniejszam Lewemu ale to jednak piłkarsko nie ten poziom co Messi, za którym stoją asysty. :D niemniej, duma rozpiera i wielki sukces Lewego

3

Ale by sobie człowiek obejrzał takiego Roberta z hattrickiem

2

@barcanawieki zainstalowała bym i przeszła jeszcze raz ale serce mi na to nie pozwala. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?