clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale by sobie człowiek obejrzał takiego Roberta z hattrickiem
2
@barcanawieki zainstalowała bym i przeszła jeszcze raz ale serce mi na to nie pozwala. :(
3
Dziś mija 19 lat od tej bramki Zidane'a
Pamiętam jak siedziałam i oglądałam z śp dziadkiem ten mecz, dokładnie pamiętam tę bramkę i to, że Real potem wygrał 2:1. Jak ten czas leci :/
0
@Kacper1998 Mercedes 560. :D
1
Biedne, kalekie dziecko. ;(
https://ibb.co/qrs01WJ
1
@NaFazieHitman hahah :D
2
@NaFazieHitman pchasz się w gips.
3
@Pawel13sz bez Danza Kuduro się nie liczy.
3
,,Nie ma to jak ten moment kiedy gra ci się ładuje, ekran robi się czarny i przez chwilę widzisz swój głupi ryj w odbiciu i zastanawiasz się ,,co ja k**** robię ze swoim życiem" ale zaraz wracają kolory i problemy znikają".
Źródło: jakiś typek na fb
W sumie racja. XD
1
@Ojciec5tkidzieci myślę, że szybciej postawie dwa domy niż wykluję 6 bombelków. XD
4
@Hen no nie wiem. Znam informatyków którzy pracowali dla Volkswagena i nikt tam aż takich kokosów nie zarabiał, a nie mieszkam w małej miejscowości tylko w Poznaniu.
45
To co, zostaje wybudowanie domku 70 m², zrobienie 6 dzieciaków, pracowanie za najniższą a reszta pod stołem i można się bawić :D
4
@busquets5 chyba ten domek to Sheraton. XD
16
@Hen jedyne osoby które znam z najbliższego otoczenia (a nie są to lekarze, prawnicy itd) które mają 10k na rękę to kierowcy zawodowi, którzy jeżdżą po Europie w podwójnej obsadzie i w tygodniu mają 1 dzień wolny.
0
@masq w takim wypadku to nie wiem czy będzie cierpiał. Kwota wolna od podatku go obejmie, a drugie tyle pod stołem. No jedyne co to przy kredycie może być problem ale jak ktoś nie planuje kredytu to legancko tego.
2
@masq albo tych co mają na umowie najniższą a reszta pod stołem.
34
Rozmawiałam wlasnie z babcią przez telefon. Ona mówi, że PiS ludziom da na mieszkania, na dzieci i wszystkim będzie się dobrze żyło. Nie mam siły już na rozmowę z Nią. Człowiek dzwoni by zapytać jak zdrówko a ta mi wylatuje z Morawieckim który da. Szkoda strzępić ryj.
10
@marcin000019 człowieku wyłącz to TVP i idź na rower.
1
Ej ale wyższą kwotę wolną od podatku to oni obiecywali już bodajże w 2016. XD ja na to czekam odkąd PiS jest przy władzy, a teraz kolejny raz składają TAKĄ SAMĄ OBIETNICĘ i będą mamić tym ludzi. Naprawdę dziwię się, że ludzie jeszcze im wierzą...
0
@Barca1992 no ale kto przyjdzie za nich? KO? Myślisz, że opozycja przyjedzie na białym koniu, obniży podatki i będzie super? Oni różnią się tylko i wyłącznie tym, że jedni są wpatrzeni w kościół, a drudzy idą bardziej w lewą stronę. Niczym innym się nie różnią. Głosowanie na którąś z tych partii to tylko zakopywanie się w szambie, w którym i tak jesteśmy po uszy.
0
@jakub1906 jeden obniżą (o ile w ogóle) a wszystko inne cyk, do góry.
4
Kiedy oni w końcu zrozumieją (politycy), że ludziom nie jest potrzebny nowy ład, nowe życie + czy kurła inne rozdawnictwo tylko niskie podatki, mniejsza biurokracja i mniej kłód pod nogi przedsiębiorcom? Dajcie ludziom pracować, nie zabierajcie im połowy pensji a każdy sobie poradzi...
3
Niższe podatki dla 18 milionów Polaków... Uj, że do tej pory podnieśli wszystkie inne, hasełko: ,,PiS obniża podatki", będzie żywe. :D
0
@kaamil1910 no ale to, że mój komentarz miał charakter przyśmiewczy, nie znaczy, że mnie on nie dotyczy :D też się wypowiadam w kwestiach na temat których nie mam naukowej wiedzy tylko jakieś tam swoje przemyślenia. XD sama jestem pseudoznawczynią wszystkiego i to w La Rambli jest piękne
2
@Kgorecki2500 można powiedzieć, że elita polskiego internetu
@BartexXx no to ja wiem :D
0
@LS inżynierowie, epidemiolodzy, filmoznawcy, melomani... Można by tak wymieniać :D
0
@Kacper1998 trenerem tak naprawde w większym lub mniejszym stopniu jest każdy z użytkowników :D
14
La Rambla to naprawdę skarbnica wiedzy. Politolodzy, doktorzy nauk medycznych, ekonomiści, TOP trenerzy piłkarscy, religioznawcy. Niebywałe miejsce.
0
@Nano22 ja przechorowałam już dwa razy, mam nadzieję, że 3 raz mnie nie trafi.
0
@JimMorrisonFCB wygrałeś xD