0

@Fenelon mi niby też ale... Za bardzo było to przeciągane, a sam pomysł, że wszyscy biją się na raz był bez sensu. Za długo to trwało, Ci przeciwnicy z innych wszechświatów byli irytujący i wyglądali tragicznie. Powinien być turniej taki jak we wcześniejszych częściach. :( Tenkaichi Budokai to było coś.

0

@Criss18Barca początkowe odcinki sobie daruj bo wyszła kinówka opowiadająca dokładnie o tym samym. :D saga z Blackiem była super.

2

@msmsms te siwy, czemu osiwiałeś?

5

@verdant Polska z takim terytorium? Mi tam się podoba :D

0

@itmustbejoke niedoświadczonych w kadrze mamy dużo, ja tam się cieszę, że przyjdzie Kun. Co nie da rady do biegać, to strzeli używając doświadczenia albo sprytu nabytego przez tyle lat grania w lidze angielskiej. Jestem pewna, że będzie miał więcej bramek niż Dembele (jeśli zostanie) i Griezmann :D

0

@BOIXOS1 PlayStation 5.

1

@tomek8756



Tak mi się przypomniało. :D

0

@MesQueUnClub_87 nie. Póki co tylko pady, a boczne panele z Ali. Jedyne wyjście jak chce się mieć czarną konsole.

0

Oficjalnie pokazano nowe pady do PS5.


Premiera podobno 18 czerwca.

0

@chavez mi dziś wpadł Oblak 96 ^^

2

@Sherem gdyby nie kontuzje (ogólnie wszystkich klubów), Real też nie grałby tak słabo i uważam, że nadal mielibyśmy problemy ze zdobyciem La Ligi.

8

@NaFazieHitman a i tak najlepsi są Ci którzy twierdzą, że teraz w Polsce nie da się żyć i że mieszkać tu to przekleństwo...

1

@Kgorecki2500 tak samo jak nic nie usprawiedliwia budowania obozów pracy przez Żydów dla Palestyńczyków. Cały czas kreują się na największą ofiarę II WŚ, a odpieprzają takie rzeczy, ,e głowa mała...

10

Wyobraźcie sobie, że Ukraińcy w Polsce zaczynają się na naszych terenach domagać swojego państwa. Tworzą malutkie miasta ukraińskie, a potem zajmują coraz większą część naszego kraju, bo po II WŚ ktoś tak sobie rozporządził naszym terenem. Do tego prześladują Polaków, przez kilkadziesiąt lat Nas mordują a na końcu stawiają siebie w roli ofiar terrorystów z Polski. Nie dziwię się Palestyńczykom i tyle. Może zbyt wszystko uprościłam ale to Izrael jest tam gościem a od początku toczą z Arabami wojnę...

1

@gontex wszystko w porządku, prócz tego, że wszystkie noże i widelce się do mnie przyklejają

0

@adambądkowski93 Barca jakby miała przetapiać trofea z ostatnich 2 lat to za wiele by tych przetopionych gwiazdek nie rozdali :D

3

@MesQueUnClub96 wszyscy chowamy rowery. ;(
@PatrychoO moje koleżanki chodzą na solke cały rok, a i tak są blade a ja cyk, chwila moment i od razu na brązowo się opalam. XD ciemniejsza karnacja to luksus

0

@DaPidejpi a to avatar ma znaczenie w gorących dyskusjach? Ustaw sobie ,,Tak dla Koemana" albo ,,Nie dla Messiego", potem szybkie pytanie o aborcję, kościół i LGBT w jednym i gotowe. Jeszcze jak uderzysz w Żydów za ostatnie wydarzenia to masz gorące dyskusje murowane :D

2

3 dni ciepło, a ja już opalona. :D w ogóle irytuje mnie trochę to, że nie ma prawdziwej wiosny. ,,Prawdziwej". Praktycznie z dnia na dzień u mnie (Poznań) z zimy zrobiło się lato. :/ Jednego dnia człowiek w czapce i kurtce zimowej, a następnego praktycznie w krótkim rękawku. Dziwne to wszystko.

0

@DaPidejpi zarzuc tematem religijnym albo o aborcji :D

1

4

Wczorajszy mecz Barcelony tak mi obrzydził piłkę, że włączyłam Fifę i ze złości wyłączyłam. XD

0

@Bovciek 5 milionów obserwujących i nieoficjalne? No może xd

2

Nawet Guardiola skomentował post Barcy o remisie na Facebooku. XD pewnie jak widzi to co się tu odwala to nie może uwierzyć.

6

Tak szczerze to do meczu z Granadą byłam podekscytowana, że zdobędziemy tego mistrza. Analizowałam mecze przeciwników, sprawdzałam co chwilę wyniki, myślałam o tym. Teraz zwyczajnie mam to gdzieś, podobnie jak Nasi panowie.

5

Dobrze chociaż że w tym maksymalnym wkur***** nie jestem sama, tylko mogę tu wejść i z Wami powiedzieć, powyzywać i jakoś sobie ulżyć. Dzięki, że siedzimy w tym szambie razem :D

0

@Keson nikt nie mógł przewidzieć, że będzie sabotował? Dziwne, wszyscy to wiedzieli tylko nie Koeman.

1

Jak zobaczę jeszcze raz Roberto w koszulce Barcelony, automatycznie wyłączam mecz. Nie będę oglądać tej parodii piłkarza.

7

Człowiek ku*** plany podporządkowuje pod tych dziadów, a potem dostaje taki popis. Wstyd i jeszcze raz wstyd. Nie mam ochoty na nich już patrzeć.

5

Przez moment myślałam, że coś się zmieniło od tego meczu z Bayernem. Nie zmieniło się nic. Dobrej nocy Wam życzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?