0

@Kengo Cyberpunka na razie sobie podaruj. Są o wiele lepsze gry do ogrania :)

1

@Kengo Wiedźmin 3.

2

@Mario96w z Lidla, Pikok premium 93% mięsa chyba albo 97 nie pamiętam. :)

8

Niektórzy chyba zapomnieli gdzie byliśmy jeszcze parę miesięcy temu. Złośliwi skazywali Nas nawet na LE. Teraz niektórzy marudzą, bo Barca przegrała z Realem 1:2, jest w finale PK i wprowadziła do kadry bardzo dużo młodych graczy. Nadal mamy szansę na mistrzostwo. Uważam, że ligę wygra nie ta drużyna która wygrała bezpośrednie spotkania Real-Barca-Atletico, ale ta która mniej wyłoży się na słabszych zespołach. Nadal mamy szansę, trzeba wierzyć do końca. Vamos

0

Widzę, że niektórzy się doigrali po meczu i poleciały bany. XD

3

Jak to nie wpadło...

8

Śmieci same się wyniosły.

10

Jeszcze niech mu Antonela kalesony założy :D

1

Nie ten kitkowiec ma strzelać. Ale ważne, że bramka kontaktowa. :D

1

My kopiemy na połowie Realu, a oni co kontra to bardziej niebezpieczna. Wstyd

1

Ta bramka to kwintesencja naszej obrony

0

Nie wierzę... :/

0

@LuisSalvano nieee, chyba nie. :)

0

@DonMatteo901 nie mam pojęcia kim są Ci ludzie.

1

@AV0CAD0 Islandia.

1

@koksik2700 Wiedźmin zawsze na propsie.

0

@Seneka ma 60% zajętych płuc covidem.

0

@gontex przysłali i nie działało. Dziś odsyłam to gówno.

0

@deszczyk89 nie wiem na czym ogrywałeś ale Hellblade 2 będzie tylko na PC i Xboxa. :/ Dla tej gry kupię XSX :p

0

@deszczyk89 dużo zdrówka :) też gram w Plague Tale. Super gra. Ja przy Hellblade na końcu się popłakałam, a muzyki z napisów końcowych słucham codziennie. Wspaniała gra.

1

@koksik2700 dziękuję za miłe słowa. :)

1

@l0Messini tata sobie chwali, że dbają o Niego, dostaje leki i kroplówki. Jak ma spieprzać jak nie może bez tlenu funkcjonować? W domu mam go podłączyć?

0

@JimMorrisonFCB tak, na Targach. Prawdopodobnie zaraził się ode mnie ale kierowca z którym jeździł w podwójnej obsadzie był ,,niewyraźny" już wcześniej. Psychicznie ciężko mi to znosić, że to ja go zaraziłam ;(

56

Dziękuję wszystkim za dobre słowa odnośnie mojego zarażonego covidem taty. Jest w szpitalu tymczasowym, pod tlenem i na sterydach. Stan nie jest ciężki ale stres niewyobrażalny. Od dwóch dni chodzę jak na szpilkach... Trzymajcie się zdrowo. :(

0

@adi89rg próbuje zająć czymś myśli, bo to ja go zaraziłam i psycha mi wysiada.

186

Mojego covidowego tatę zabiera zaraz pogotowie. Trzymajcie za Niego kciuki, błagam.

1

@Encore @koksik2700 bo byśmy sobie gadali o Wiedźminie przez ten rok i jakoś by minęło. :D no i klecili razem wiersze

17

Budzę się, sprawdzam wynik Atletico i od razu humor lepszy :D teraz tylko wygrać swój mecz, w weekend z Realem wyrwać przynajmniej 1 punkt i jedziemy po mistrzostwo

3

@jakub1906 fajny wierszyk nam tu dałeś
Informacji nie przespałeś
Griezmann strzela, taka rola
Wszak nie kupim amatora
Messi strzela, asystuje
Trójkę dzieci też zmajstruje
Co do Rabiota, zgoda pełna być musi
To nędzny grajek przy sukni mamusi
:D

1

@Kamson33 wysłał bo bez tego by w ogóle leków nie przepisał. Tata przechodził covid łagodnie, teraz dopadły go powikłania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?