7

Dziś rocznica śmierci JP II. Pamiętacie co robiliście tego dnia? Ja pamiętam doskonale, że oglądałam Kryminalnych i przerwali nagle odcinek i poszła informacja, że papież zmarł. A Wy, pamiętacie ten dzień?

1

@LeoMessi1994 dobra to odpowiem.

1. Istnieje, jeśli podejdziemy do czegoś na podstawie ściśle określonych wytycznych.
2. Nie istnieje.
3. Pieniądze w życiu są bardzo ważne, ale nie powinny przysłaniać przyzwoitości.
4. W moim odczuciu religie są zbędne.
5. Przepis na szczęście: szczerzy ludzie wokół, dobre zdrowie i ilość gotówki, która pozwala na dostatnie życie
6. Nie będziemy w stanie zatrzymać, mam nadzieję, że jednak trochę uda się to spowolnić.
7. Kara śmierci jest moralnie uzasadniona, jeśli odbiera się komuś z premedytacją życie, trzeba się liczyć z utratą własnego.
8. Odwrotne odpowiedzi co w 5.
9. Nie ma genu ,,zła", ludzie nie rodzą się źli, to świat kształtuje ich takich jakimi się stają.
10. Byłoby nudno :D
11. Istnieje, każdy z Nas ma wolną wolę.
12. Jestem człowiekiem, kobietą i ,,matką" dla mojego psa ^^
13. Kurła. Nic to nic. Mówią, że nic to 0,5 litra na dwóch :)
14. Zło zaczyna się tam, gdzie zaczyna się cierpienie drugiej istoty.
15. t = s/V :D
16. Dusza w rozumieniu religijnym nie istnieje
17. Nie, ludzie są różni i nigdy nie będą równi
18. Byłby możliwy ale bardzo trudno by się w takim świecie żyło
19. Nie są zgodne
20. Tak, każdy dorosły człowiek ma swój rozum. Powinno się za to wprowadzić bardzo duże kary za udostępnianie środków psychoaktywnych nieletnim
21. Nie ma sprawiedliwości. :D
22. Każdy raczej widział to co chciał widzieć
23. Troska o drugą osobę, kompromisy, poświęcenie i oddanie.
24. Życie ma sens, ponieważ jest piękną podróżą z której każdy powinien wycisnąć tyle ile da radę
25. Nie istnieje
26. Życie wśród ludzi którzy mnie kochają a ja kocham ich, brak zmartwień, komfort finansowy i dobre zdrowie
27. Nienawiść powstaje w wyniku połączenia dużych emocji i niechęci. Myślę, że w dzisiejszych czasach trochę jest to nadużywane a nienawiść jest mylona ze zwykłą niechęcią. Dla mnie nienawiść jest stanem skrajnym i bardzo niebezpiecznym.
28. Choroby psychiczne były od zawsze, być może niestwierdzone. Jednak dzisiejszy świat, w którym liczy się to co powiedzą inni, świat ideałów i życia na pokaz na pewno prowadzi do większej ilości depresji, zaburzeń odżywiania czy nerwicy.
29. Nie, wspomnienia zarówno te dobre i złe ukształtowały mnie jako kobietę i myślę, że wyciąganie wniosków ze swojego życia jest bardzo ważne w perspektywie przyszłych doświadczeń. Jedyne co to bym chciała wymazać wspomnienia z wszystkich gier i książek jakie przeczytałam, by przeżyć te historie na nowo :)
30. Surowe prawa to tykająca bomba. Trzymanie ludzi na smyczy, nigdy nie kończy się dobrze.

12

@LeoMessi1994 myślę, że jakbyś zrobił kilka postów po np 5 pytań, każdy chętniej by odpowiedział. :D

1

@Mr8lack tak niestety jest. W momencie skierowania na test już jesteś na kwaratannie, jak wynik jest negatywny kwarantanna automatycznie jest zdejmowana.

2

Na fb przeczytałam, że oficjalnie Xavi w przyszłym sezonie obejmie Barcę B, aż się ucieszyłam a potem nagle przypomniałam sobie, że to żart. :(

1

Wiadomo kiedy będzie VAR w eliminacjach? Przecież takie sytuacje jak w meczu Portugalii czy dziś w naszym to przegięcie...

1

@Quavosk no właśnie niby lepiej ale nie do końca :D zadyszka przy wstawaniu z łóżka.

1

@Koors racja, mój błąd. :)

7

Who needs Lewandowski?

;>

4

Ej ale tam powinien być dla Nas karniaczek.

0

@tomek8756 jak ja kupowałam, to nie było pro :D ja na nic nie narzekam. Bateria działa bardzo długo, telefon się nie zawiesza, aplikacje chodzą płynnie. Będziesz zadowolony.

0

@tomek8756 Poco X3 i jestem mega zadowolona. :D

1

@!34RC3!_0N4 Xiaomi lepsze.


:D

15

Dobra, można wyłączyć. :D

9

@Chakalaka no i jest post, który ma zadatki na gorące dyskusje

3

@panczo dziękuję :) moją pasją jest rower MTB i bardzo długie wycieczki rowerowe, teraz ładna pogoda myślałam, że będę mogła trochę pośmigać chociaż 10 km powoli a tutaj ze schodów zejść nie mogę. Muszę wykazać się cierpliwością jednak :(

0

@michal26 nie wiem, ona powiedziała, że skierowanie czeka na mnie w rejestracji w przychodni. XD kup ten Acard, u mnie wszyscy to biorą nawet jak przechodzą skąpoobjawowo. Rozrzedzanie krwi przy covidzie jest bardzo ważne. Jedna tabletka dziennie wystarczy :)

0

@michal26 Acard, jakieś sterydowe wziewy dla astmatyków i POCHP no i teraz przepisała mi jakieś witaminy B na receptę.

2

@Ingiel KarolinaLula. Może być FIFA 21 :D @michal26 właśnie dzwoniła lekarka do mnie, 10 dni L4 i skwitowania na badania krwi, prześwietlenie płuc itd. :) tylko na razie nawet do przychodni nie dojdę po te skierowanie xD

1

@Borneo chcę zacząć właśnie powoli, krótkie spacery... @Mario96w wiem, ale po prostu ostrzegam, że młodzi ludzie też mogą przejść to ciężko. Nie skończyło się w moim przypadku w szpitalu, ale płuca mam nieźle rozwalone. Jeden gorzej przejdzie anginę, drugi grypę a trzeci covida. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić w której grupie jesteśmy i co Nas spotka. Dlatego trzeba wykazać trochę pokory wobec choroby. @Borneo jeszcze Ci dopiszę, że na ten zawał to biorę Acard. Lekarze to zalecają przy covidzie

27

@Jakchcesz dziękuję. No oczywiście, gram na PS5 więc nic innego się nie liczy. Konsola zabija. :D @Rudi35 jesteś zdrowy bo nie masz PS5, przecież to oczywiste. Sama chemia? XD sama chemia to jest w sklepie, a jak robię sama w domu ciasta na pewno są zdrowsze niż kupne. Chyba przemawia przez Ciebie zazdrość. Stara chyba Ci nawet jajecznicę przypala, a o PS5 się marzy, że tak się mnie uczepiłeś? Upiekłam sobie tort na urodziny, gram na konsoli to dobrze, że zdycham bo o siebie nie dbam? Weź zrób reset głowy, serio.

55

@Rudi35 xD no tak, gram na PS5 to znaczy że się nie ruszam i w sumie nic nie robię w swoim życiu. Nie ośmieszaj się.

101

27 lat, nie palę, nie piję. Codziennie ok 8 km spaceru z psem, do tego do pracy dojeżdżam rowerem cały rok. Nie choruję, ostatnio u lekarza byłam 4 lata temu z bólem ucha. Dziś kończy mi się izolacja po przebytym koronawirusie i nie mogę zejść i wejść po schodach na drugie piętro. Zwyczajnie dostałam takiej zadyszki, gorszej niż po 50 km na rowerze czy 10 km biegu, które pół roku temu robiłam bez problemu. Nie nadaje się nawet do tego by ogarnąć mieszkanie. Wydolność zerowa. Dbajcie o siebie, też myślałam, że przejdę covid bezobjawowy i w sumie co może mi się stać. Rodzice przeszli koronę jako bóle mięśni i brak apetytu, a ja nie mogę dostać tchu po wyjściu z wanny. Nie lekceważcie tej choroby, bo to nie jest zwykła grypa.

0

@Rust_Cohle wcale nie :/

1

Nie wiem czy się cofam w rozwoju ale zamiast grać w TLOU II czy Cyberpunka które kupiłam na dniach, skończyłam Crasha, teraz cały dzień tłukę w Ratchet & Clank, potem kupuje Spyro i na końcu Crasha 4 XD czasami chyba człowiek potrzebuje takich gierek.

0

@rocky5 mam do teraz kaszel, raz suchy, raz mokry no i ten ból w okolicach mostka przy głębszym wdechu. ;(
@Bykunn dziękuję :)
@michal26 27 lat. Nie wiem w sumie czym grozi, ale nie wyobrażam sobie teraz uprawiać jakiegokolwiek sportu czy nawet iść na szybki spacer z połowicznym oddechem. Pewnie jakbym nie brała tych wziewów to te zapalenie mogłoby się mega rozwinąć...

3

@michal26 bez szpitala na szczęście ale dziś już dostałam wziewy sterydowe na stany zapalne które mam najprawdopodobniej w płucach. Covid mnie trochę zdrowia kosztował. Za 2 miesiące czeka mnie prześwietlenie płuc i EKG serca :( ale mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

1

@rocky5 ja przez tydzień czasu byłam na kanapce dziennie i ewentualnie banan. Całkowity jadłowstręt. :( Wczoraj i dziś już wrąbałam pizzę. :D uszy do góry :)

2

@rocky5 ja jestem 9 dni od pierwszych objawów, klatka piersiowa i mostek dopiero zaczęły mnie boleć. :/ W covidzie nasilenie choroby następuje właśnie po tygodniu do około 10 dni. To różni te chorobę. Nie uderza od razu, tylko po 10 dniach lądujesz w szpitalu. Po prostu masz słabszy dzień, mój słabszy dzień wypadł przedwczoraj czyli tak jak u Ciebie. Wyśpij się, najedz i powinno być lepiej.

2

@MesQueUnClub_87 polecam serial ,,Czarny punkt", właśnie oglądam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?