clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 też mnie to irytuje. Kiedyś jak sie miało w składzie Messiego albo Ronaldo to było wooow, a teraz jacyś średniacy mają karty specjalnie (aż tak bardzo się na tym nie znam) 89-90 i nie ma większej różnicy między nimi...
6
@AmigoBlancos przecież Realowi można dopisać +3 punkty za ten mecz. Getafe już leży w rozkroku a Ty się podniecasz składami xD
Walka o tytuł będzie trwała do końca, ale na pewno do tej walki nie zalicza się mecz z Getafe. Litości.
0
@LukaszFan u mnie ostatnio był istny armagedon jeśli chodzi o problemy osobiste, teraz wszystko się układa, do tego Barca zdobywa trofeum. Może dlatego tak jestem szczęśliwa :)
42
Niby człowiek jest dorosły, ma swoje obowiązki jak praca, dom... Jakieś tam prywatne problemy i przeszkody życiowe a potem przychodzi TAKI mecz, takie zwycięstwo i puchar. No i budzisz się jakby nic innego się nie liczyło tylko to zwycięstwo. Za to kocham sport, a piłkę nożną i Barcę w szczególności. :D VAMOSSSS
1
@BarcaInfo ta pani z torebką mnie rozwaliła :D urocza!
12
Teraz jeszcze wyszarpać La Ligę, Pique zaśpiewa starą, dobrze znaną przyśpiewkę ,,Madrid, cabron..." i można czekać na sezon 21/22 :D
8
No i od razu humorek lepszy, aż człowiek z uśmiechem kładzie się spać :D
4
Przełączamy na TVP SPORT i świętujemy :)
1
Dobra niech wpuści Bombele, przynajmniej szybki jest :D
5
Wklepać im 6:0 i nara pa
1
@Cariones nie będą, bo Real odpadnie w pierwszej rundzie.
1
No i Leo ugryzł. Baskowie do nory :D
4
No proszę, panowie Baskowie jednak potrafią atakować. Niebywałe :D
0
@TridenteMSN nożycami
5
No ale... Ale Griezmann nie gra na swojej pozycji :DDDD
13
Fajny ten Antek. Taki nie za skuteczny. Wypad mi z tym kitkowcem z tego klubu.
1
Laskowski ,,Araujo bez formy". Aha :D
0
@barcamember taak. Jak Karol. Chrupiące łakomczuszki, mniam mniam mniam...
3
Jeszcze po tej wspaniałej pierwszej połowie zaczął boleć mnie ząb. Wybornie.
1
@martin3131 widziałeś ile miał przejęć i jak czyści Wiliamsa czy tylko czytasz komentarze na La Rambli?
0
@PRINSU każą - kazać, karzą - karać. :) Tutaj użyłeś złej formy :D
3
@martin3131 przecież Pique to dziś profesor.
0
@PRINSU każą* ^^ sorry, musiałam
12
@barcowy1899 najlepsza pozycja dla Niego to siedząca w samolocie lecącym do innego klubu :D
1
Musimy coś strzelić, bo zaraz wpadnie coś z dupska :(
4
https://ibb.co/0cnphS5
Ale mi się trafiła karta w FUT. :D
0
@FCB_dimiC fotel uszak, do tego dokupiłam stolik na idealnej wysokości, gdzie zamontowałam na stałe kierownicę. :D stolik odstawiam tak, żeby nie zawadzał razem z pedałami i tyle. :) Niestety nie mam biurka ale zrobiłam sobie stanowisko po kosztach :D
0
@pt9 póki co gram w Gran Turismo :) najlepiej o dziwo idą mi drifty :D ale F1 też kusi :)
1
@4drian0 @Quavosk Thrustmaster T150 RS :)
3
Kupienie kierownicy do PS5 to była świetna decyzja. Super zabawa :D