0

@pt9 też mnie to irytuje. Kiedyś jak sie miało w składzie Messiego albo Ronaldo to było wooow, a teraz jacyś średniacy mają karty specjalnie (aż tak bardzo się na tym nie znam) 89-90 i nie ma większej różnicy między nimi...

6

@AmigoBlancos przecież Realowi można dopisać +3 punkty za ten mecz. Getafe już leży w rozkroku a Ty się podniecasz składami xD

Walka o tytuł będzie trwała do końca, ale na pewno do tej walki nie zalicza się mecz z Getafe. Litości.

0

@LukaszFan u mnie ostatnio był istny armagedon jeśli chodzi o problemy osobiste, teraz wszystko się układa, do tego Barca zdobywa trofeum. Może dlatego tak jestem szczęśliwa :)

42

Niby człowiek jest dorosły, ma swoje obowiązki jak praca, dom... Jakieś tam prywatne problemy i przeszkody życiowe a potem przychodzi TAKI mecz, takie zwycięstwo i puchar. No i budzisz się jakby nic innego się nie liczyło tylko to zwycięstwo. Za to kocham sport, a piłkę nożną i Barcę w szczególności. :D VAMOSSSS

1

@BarcaInfo ta pani z torebką mnie rozwaliła :D urocza!

12

Teraz jeszcze wyszarpać La Ligę, Pique zaśpiewa starą, dobrze znaną przyśpiewkę ,,Madrid, cabron..." i można czekać na sezon 21/22 :D

8

No i od razu humorek lepszy, aż człowiek z uśmiechem kładzie się spać :D

4

Przełączamy na TVP SPORT i świętujemy :)

1

Dobra niech wpuści Bombele, przynajmniej szybki jest :D

5

Wklepać im 6:0 i nara pa

1

@Cariones nie będą, bo Real odpadnie w pierwszej rundzie.

1

No i Leo ugryzł. Baskowie do nory :D

4

No proszę, panowie Baskowie jednak potrafią atakować. Niebywałe :D

0

@TridenteMSN nożycami

5

No ale... Ale Griezmann nie gra na swojej pozycji :DDDD

13

Fajny ten Antek. Taki nie za skuteczny. Wypad mi z tym kitkowcem z tego klubu.

1

Laskowski ,,Araujo bez formy". Aha :D

0

@barcamember taak. Jak Karol. Chrupiące łakomczuszki, mniam mniam mniam...

3

Jeszcze po tej wspaniałej pierwszej połowie zaczął boleć mnie ząb. Wybornie.

1

@martin3131 widziałeś ile miał przejęć i jak czyści Wiliamsa czy tylko czytasz komentarze na La Rambli?

0

@PRINSU każą - kazać, karzą - karać. :) Tutaj użyłeś złej formy :D

3

@martin3131 przecież Pique to dziś profesor.

0

@PRINSU każą* ^^ sorry, musiałam

12

@barcowy1899 najlepsza pozycja dla Niego to siedząca w samolocie lecącym do innego klubu :D

1

Musimy coś strzelić, bo zaraz wpadnie coś z dupska :(

4

https://ibb.co/0cnphS5

Ale mi się trafiła karta w FUT. :D

0

@FCB_dimiC fotel uszak, do tego dokupiłam stolik na idealnej wysokości, gdzie zamontowałam na stałe kierownicę. :D stolik odstawiam tak, żeby nie zawadzał razem z pedałami i tyle. :) Niestety nie mam biurka ale zrobiłam sobie stanowisko po kosztach :D

0

@pt9 póki co gram w Gran Turismo :) najlepiej o dziwo idą mi drifty :D ale F1 też kusi :)

1

@4drian0 @Quavosk Thrustmaster T150 RS :)

3

Kupienie kierownicy do PS5 to była świetna decyzja. Super zabawa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?