clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 bierz połowę :D hahaha
45
Każdy z Lewym chce zbić piąteczkę. Miło z Jego strony, że wszedł na boisko i z każdym się pożegnał a nie uciekł do szatni. Klasa Robert.
6
Zagrałam sobie w lotto, zamknęłam stronę i nagle dostaję maila: ,,Gratulujemy wygranej", zrobiło mi się gorąco bo już widziałam 100 tys co najmniej a tam wygrana 2 zł... Ech :(
5
Na KinoTv ,,Kilerów 2-óch" :D
2
@horang owszem, od koronawirusa. To też jest objaw... Wystąpił u wszystkich osób, które znam i obecnie chorują.
2
Dziś mija tydzień od wystąpienia pierwszych objawów koronawirusa u mnie. Dwa dni gorączki, teraz utrzymuje się kaszel, smak i węch na szczęście mam chociaż przez parę dni był słabszy. Mam nadzieję, że teraz już będę odzyskiwać siły... Nikomu nie życzę takiego bólu nóg i bioder jakiego wczoraj doświadczyłam. :( Do tego kompletny brak apetytu, nie czuje kompletnie głodu ani pragnienia. Duszności też nie mam, tylko czasami pokaszluje (ale nie w nocy, bo noce całe śpię). Ogólnie przechodzę to bardzo dobrze, pewnie jakby koleżanka nie zrobiła testu na covid i nie miała pozytywnego nie zdecydowałabym się na sprawdzenie. Dbajcie o siebie!
2
@kamilop nie, po prostu miałam porównanie bo przełączyłam z Polsatu. Oglądam niektóre programy TVP, np Jeden z dziesięciu czy nałogowo powtórki Rancza.
3
Oglądałam sobie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszystko na wesoło (pomijając zakulisowe wypowiedzi Kasprzykowskiego), nawet jak ktoś wypadnie bardzo źle to go pochwalą albo wezmą wszystko na wesoło. Przełączyłam z nudów na Dance Dance Dance, jeden wielki płacz, krytykowanie i gnojenie uczestników, którzy przecież nie są prawdziwymi tancerzami. TVP to nawet dramę robi w programach rozrywkowych. :D
23
@MaxiLopez_84 dlatego przestałam to oglądać. Kiedyś wygrywał ten co najładniej i najdalej skoczył. Te noty za wiatr i inne do mnie nie przemawiają.
23
Chyba zapomniałam dlaczego nie oglądam już skoków i teraz sobie przypomniałam. Gościu prawie 15 metrów krócej skacze niż poprzednik, a i tak jest pierwszy. :D także tego.
0
Bestia się przebudziła xD
8
@elmayakos a potem wuja-taka :D
6
Jerzy to taki reprezentacyjny Cruyff. Jego myśl szkoleniowa wychowa pokolenia.
0
Remontadaaaaaa haahhahahah
0
Piopiopio... A tak serio i tak gramy kupę :D
0
@tomcias10 ani nie skrócił dystansu do napastnika, krótkiego słupka też nie. XD stal i nie wiem na co czekal
0
Niby człowiek wiedział...
-.-
2
Ta bramka wydawało się, że ma szerokość 30 metrów. :D
0
@speed1 ale ja nie walczę o prawa osób LGBT, nie mam lewicowych poglądów xD dlaczego wrzucasz mnie od razu do tęczowego worka? Każdy kto jest przeciwnikiem tego, że kościół jest otwarty jak biznesy upadają od razu musi być lewicowcem?
Dobra, nie ciagnijmy tej dyskusji. Mam teraz ważniejsze sprawy na głowie jak moja choroba na koronawirusa czy moich rodziców, nie będę zajmować sobie głowy dyskusjami w wyniku których i tak nie dojdziemy do porozumienia. Masz swoje zdanie, ja mam swoje. Miłego dnia :)
0
@cules96 nie, po prostu kiedyś napisałam już tekst na temat kościoła to wszyscy się rzucili, że jak ja mogę obrażać kościół i wywiązała się z tego niefajna dyskusja która była nawet w gorących. Nie chcę powtórki tej sytuacji dlatego usunęłam, widząc ile nagle było odpowiedzi na mój post.
0
@speed1 usunęłam, bo już zaczynała robić się gownoburza. ;)
0
@busquets5 przejdzie, ale co im się utruje dupę to się utruje.
0
@bartekvisca otwarte ale może być w środku mniej osób.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
La Rambla zamknięta z powodu epidemii. Proszę się rozejść.
0
@Witekk10 pozytywny. :( We wtorek rano dostałam wynik. Trochę gorączkowałam, teraz tylko został kaszel. Mam nadzieję, że już mi się nie pogorszy
2
@MarFan kaszel, temperatury już nie mam. Dzięki, że pytasz. :) Mam nadzieję, że mi się nie pogorszy.
5
Oho, pan automat przemówił :D
1
Niech on w końcu powie co i jak...
1
@IronSanHybrid nazbierać* xD autokorekta ^^