16

Suarez ma więcej asyst niż cała nasza pomoc razem wzięta , więc nie widzę powodów do hejtów celownik poprawi i będzie dobrze .

3

Skąd ten pesymizm ? Wygraliśmy z Atletico 3 ostatnie mecze i jesteśmy w świetnej formie , mamy wielkie szanse by wygrać PK i choćby dojść do Finału LM , a z Villarreal gdyby Suarez nie pudłował byłoby z 5-2 .

0

Z Bilbao będzie ciężki bój nie pamiętam kiedy my ostatnio na San Mames wygrali ,ale z aktualną formą liczę na kolejne 3 punkty . Przecież będziemy grali z nimi potem w Finale Pucharu Króla , na co liczę że przejdą Espanyol którego bardzo nie lubię .

0

Był taki , ten z Atletico zakończony 2-3 .

1

Rafinha tym więcej będzie grał tym lepiej będzie się prezentował .

4

Ja bronie Suareza , bo Sanchez taką kaszane odwalał w sezonie 2012 2013 że nawet na pustą bramkę nie trafiał dopiero w swoim ostatnim sezonie odpalił .

0

85 mln euro , tak mówią ale to nie jest pewne .

0

A będziecie się jeszcze spuszczać nad Lusiem jak skubnie bramkę albo dwie .

1

Nwm co się dzieje z Suarezem , ale biega 3 razy wolniej niż ostatnio z Atletico tam to zasuwał jak motorek , na razie to Neymar , Messi i Rafinha trzymają poziom ,reszta słabo .

0

Cały czas szuka podania do przodu? chyba oglądasz inny mecz , to ty skończ pieprzyć zobacz jak gra Iniesta zdarza mu się zagrać coś do przodu ale wiele jego piłek wędruje do tyłu .

0

Już nawet Pique można ustawić w pomocy za Inieste , było by z niego więcej pożytku. Co do meczu nie gramy tak żle ,tylko Suarez zmarnował kilka setek .

2

I dobrze że Bartra nie gra , Hejtujcie mnie mam to gdzieś .Grał ostatni słabo więc zasłużył .

0

Nie jesteś lepszy od Hala Dzieci .

0

" Ale Realowi Hat tricka strzelił nawet w tej formie."
Zgasiłem Macio162 tym komentarzem również liczę na fale plusików.

0

Nad tym że frajersko gubią punkty , tak jak my w zeszłym sezonie .

0

Bale się dzisiaj zachował jak cham i prostak i Hala Dzieci go hejtowały , ale gdyby tak zrobił Ronaldo to powiedzieliby że każdemu się zdarza .

0

Zapytaj LOL LOL on kolekcjonuje polecenia :)

0

To jest bardzo dobry wynik dla City , a Chelsea w tym roku znowu mistrza może nie zdobyć i Mou może wylecieć .

1

No i Chelsea znowu nie zdobędzie mistrza .

0

2-1 Sergio Czerwony Ramos Alach Madrid , kibice szaleją .

0

Ale HD powiedzą że strzelił gola w finałach .

0

Aktualnie raczej tak :)

2

Aktualnie Isco >>>> Iniesta .

0

Real ma chociaż zagrożenie po rzucie rożnym: Bejl , Ramos , Varane , Benzema , a my kogo ? tylko Pique i czasami Bartre .

0

Co Laboga ma z tymi grubymi nićmi ?

0

Nie mam spóźnionej bo oglądam w telewizji , tylko chodzę z jednego pokoju do drugiego bo w jednym pokoju mam telewizor , a w drugim komputer .

0

Benzema marnuje setkę .

0

James dzisiaj będzie postacią nr 1 w szeregach Królewskich .

0

Enrique swoimi wypowiedziami pokazuje jasno czego wymaga od swojej drużyny , a nie owija w bawełnę jak jego poprzednik .

15

Ronaldo już uciszał Camp Nou w 2012 to dlaczego Neymar nie mógł .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?