Skąd ten pesymizm ? Wygraliśmy z Atletico 3 ostatnie mecze i jesteśmy w świetnej formie , mamy wielkie szanse by wygrać PK i choćby dojść do Finału LM , a z Villarreal gdyby Suarez nie pudłował byłoby z 5-2 .
Z Bilbao będzie ciężki bój nie pamiętam kiedy my ostatnio na San Mames wygrali ,ale z aktualną formą liczę na kolejne 3 punkty . Przecież będziemy grali z nimi potem w Finale Pucharu Króla , na co liczę że przejdą Espanyol którego bardzo nie lubię .
Ja bronie Suareza , bo Sanchez taką kaszane odwalał w sezonie 2012 2013 że nawet na pustą bramkę nie trafiał dopiero w swoim ostatnim sezonie odpalił .
Nwm co się dzieje z Suarezem , ale biega 3 razy wolniej niż ostatnio z Atletico tam to zasuwał jak motorek , na razie to Neymar , Messi i Rafinha trzymają poziom ,reszta słabo .
Cały czas szuka podania do przodu? chyba oglądasz inny mecz , to ty skończ pieprzyć zobacz jak gra Iniesta zdarza mu się zagrać coś do przodu ale wiele jego piłek wędruje do tyłu .
Już nawet Pique można ustawić w pomocy za Inieste , było by z niego więcej pożytku. Co do meczu nie gramy tak żle ,tylko Suarez zmarnował kilka setek .
16
Suarez ma więcej asyst niż cała nasza pomoc razem wzięta , więc nie widzę powodów do hejtów celownik poprawi i będzie dobrze .
3
Skąd ten pesymizm ? Wygraliśmy z Atletico 3 ostatnie mecze i jesteśmy w świetnej formie , mamy wielkie szanse by wygrać PK i choćby dojść do Finału LM , a z Villarreal gdyby Suarez nie pudłował byłoby z 5-2 .
0
Z Bilbao będzie ciężki bój nie pamiętam kiedy my ostatnio na San Mames wygrali ,ale z aktualną formą liczę na kolejne 3 punkty . Przecież będziemy grali z nimi potem w Finale Pucharu Króla , na co liczę że przejdą Espanyol którego bardzo nie lubię .
0
Był taki , ten z Atletico zakończony 2-3 .
1
Rafinha tym więcej będzie grał tym lepiej będzie się prezentował .
4
Ja bronie Suareza , bo Sanchez taką kaszane odwalał w sezonie 2012 2013 że nawet na pustą bramkę nie trafiał dopiero w swoim ostatnim sezonie odpalił .
0
85 mln euro , tak mówią ale to nie jest pewne .
0
A będziecie się jeszcze spuszczać nad Lusiem jak skubnie bramkę albo dwie .
1
Nwm co się dzieje z Suarezem , ale biega 3 razy wolniej niż ostatnio z Atletico tam to zasuwał jak motorek , na razie to Neymar , Messi i Rafinha trzymają poziom ,reszta słabo .
0
Cały czas szuka podania do przodu? chyba oglądasz inny mecz , to ty skończ pieprzyć zobacz jak gra Iniesta zdarza mu się zagrać coś do przodu ale wiele jego piłek wędruje do tyłu .
0
Już nawet Pique można ustawić w pomocy za Inieste , było by z niego więcej pożytku. Co do meczu nie gramy tak żle ,tylko Suarez zmarnował kilka setek .
2
I dobrze że Bartra nie gra , Hejtujcie mnie mam to gdzieś .Grał ostatni słabo więc zasłużył .
0
Nie jesteś lepszy od Hala Dzieci .
0
" Ale Realowi Hat tricka strzelił nawet w tej formie."
Zgasiłem Macio162 tym komentarzem również liczę na fale plusików.
0
Nad tym że frajersko gubią punkty , tak jak my w zeszłym sezonie .
0
Bale się dzisiaj zachował jak cham i prostak i Hala Dzieci go hejtowały , ale gdyby tak zrobił Ronaldo to powiedzieliby że każdemu się zdarza .
0
Zapytaj LOL LOL on kolekcjonuje polecenia :)
0
To jest bardzo dobry wynik dla City , a Chelsea w tym roku znowu mistrza może nie zdobyć i Mou może wylecieć .
1
No i Chelsea znowu nie zdobędzie mistrza .
0
2-1 Sergio Czerwony Ramos Alach Madrid , kibice szaleją .
0
Ale HD powiedzą że strzelił gola w finałach .
0
Aktualnie raczej tak :)
2
Aktualnie Isco >>>> Iniesta .
0
Real ma chociaż zagrożenie po rzucie rożnym: Bejl , Ramos , Varane , Benzema , a my kogo ? tylko Pique i czasami Bartre .
0
Co Laboga ma z tymi grubymi nićmi ?
0
Nie mam spóźnionej bo oglądam w telewizji , tylko chodzę z jednego pokoju do drugiego bo w jednym pokoju mam telewizor , a w drugim komputer .
0
Benzema marnuje setkę .
0
James dzisiaj będzie postacią nr 1 w szeregach Królewskich .
0
Enrique swoimi wypowiedziami pokazuje jasno czego wymaga od swojej drużyny , a nie owija w bawełnę jak jego poprzednik .
15
Ronaldo już uciszał Camp Nou w 2012 to dlaczego Neymar nie mógł .