Mimo zniżki formy Bayernu i Realu to myślę że LM wygra Chelsea choć rok temu wydawało mi się że również wygra Chelsea ale ostro się przejechali w dwu meczu z Atletico . Nasze szanse wzrosły na wygranie LM , nawet jeśli wygramy z City i wylosujemy w ćwierć finale Bayern nie będziemy mogli marudzić będziemy musieli skopać Bawarskie tyłki :) I nie patrzmy na Real niech losują w LM ogóry .
Wy kompletnie nie umiecie w tym sezonie wygrać z Atletico na 5 możliwych meczów 3 przegrywacie i 2 remisujecie , a my wygrywamy 3 razy z rzędu z Atletico i w tedy pierdzielicie że Atletico ma zniżkę formy , gdzie tu logika ? Atletico grało mecz Ligowy z nami , a potem rewanż z wami odpadliście z Pucharu Króla i znowu grają z nami 2 razy i przegrywają w dwumeczu 2-4 . Gadacie tak jakby Atletico na was spinało tyłki , a nam odpuszczało .
Nie ma po co przedłużać nawet jak jest w formie , wybory pewnie wygra Laporta zmienią raczej trenera i on będzie chciał żeby Busquets odszedł , Czy to Busquets w formie czy nie to i tak gra , co z tego że teraz jest w dobrej formie skoro jak był w beznadziejnej formie przez parę miesięcy to i tak cały czas grał .
Xavi się nie nadaje by grać z rywalami klasy światowej , gdyby on grał przeciwko Atletico od początku pewnie ani jednej kontry byśmy nie przeprowadzili .
A Ronaldo w ogóle brał ciężar gry na siebie na MŚ , bo z tego co wiem to zmarnował mnóstwo setek , To nie Ronaldo grał pod Reprezentacje lecz Reprezentacja gra pod Ronaldo .
Ivan wreszcie zaczął grać jak przystało na prawdziwego ŚP , martwi mnie tylko Iniesta , Rafinha pokazał się wczoraj z dobrej strony i to on zasługuje by grać do pary z Rakiticem .
1
Villarreal pewnie się i tak zamuruje i będzie czekał na kontry szybkiego Czeryszewa i Dos Santosa .
0
Mimo zniżki formy Bayernu i Realu to myślę że LM wygra Chelsea choć rok temu wydawało mi się że również wygra Chelsea ale ostro się przejechali w dwu meczu z Atletico . Nasze szanse wzrosły na wygranie LM , nawet jeśli wygramy z City i wylosujemy w ćwierć finale Bayern nie będziemy mogli marudzić będziemy musieli skopać Bawarskie tyłki :) I nie patrzmy na Real niech losują w LM ogóry .
0
Ja to ostatni raz widziałem w sezonie 2012 2013 jak graliśmy rewanż z Milanem i tylko w tym jednym meczu .
0
City jest lepsze od PSG słabsze od Atletico .
2
Wy kompletnie nie umiecie w tym sezonie wygrać z Atletico na 5 możliwych meczów 3 przegrywacie i 2 remisujecie , a my wygrywamy 3 razy z rzędu z Atletico i w tedy pierdzielicie że Atletico ma zniżkę formy , gdzie tu logika ? Atletico grało mecz Ligowy z nami , a potem rewanż z wami odpadliście z Pucharu Króla i znowu grają z nami 2 razy i przegrywają w dwumeczu 2-4 . Gadacie tak jakby Atletico na was spinało tyłki , a nam odpuszczało .
24
To nie oni mają zniżkę to my mamy zwyżkę .
0
Czuje że to będzie nasz sezon .
0
To powiedz mi kto był najlepszym asystentem Ligi Angielskiej w zeszłym sezonie ?
0
Simeone też raczej by został ukarany , gdyby taki incydent miał miejsce .
0
Nie potrzebny nam taki napastnik który przez 4 miesiące nie potrafi strzelić gola .
0
Jaki grubasek z Francji ?
0
Po czym to wnioskujesz ?
0
Nie ma po co przedłużać nawet jak jest w formie , wybory pewnie wygra Laporta zmienią raczej trenera i on będzie chciał żeby Busquets odszedł , Czy to Busquets w formie czy nie to i tak gra , co z tego że teraz jest w dobrej formie skoro jak był w beznadziejnej formie przez parę miesięcy to i tak cały czas grał .
0
Ciekawe , jaki sposób by znalazł na Bayern .
0
Bardzo chciałem byśmy w tym sezonie zdobyli PK , ale widzę że w tym sezonie stać nas na coś więcej , może LM lub La Liga ?
2
Neymar uciszył Calderon w pięknym stylu .
4
Xavi byłby zachwycony tą murawą .
0
Sprowadzenie Neymara to może być jednym z najlepszych transferów w historii , wykonanych przez Barce .
1
Xavi się nie nadaje by grać z rywalami klasy światowej , gdyby on grał przeciwko Atletico od początku pewnie ani jednej kontry byśmy nie przeprowadzili .
0
Pierwszym sezonie Pepa i ostatnim bo wygraliśmy tylko PK w sezonie 2011 2012 właśnie przeciwko Baskom .
0
Liczę na 3-0 na Camp Nou i spokojny rewanż .
0
http://ofsajd.onet.pl/newsy/obronca-atletico-obejrzal-mecz-z-barcelona-na-komisariacie/80v90 hahahah jak można się zgubić .
0
Pierwszy mecz z Villarrealem gramy u siebie czy u nich ?
0
A Ronaldo w ogóle brał ciężar gry na siebie na MŚ , bo z tego co wiem to zmarnował mnóstwo setek , To nie Ronaldo grał pod Reprezentacje lecz Reprezentacja gra pod Ronaldo .
0
A może ta chorągiewka była twarda .
4
Ivan wreszcie zaczął grać jak przystało na prawdziwego ŚP , martwi mnie tylko Iniesta , Rafinha pokazał się wczoraj z dobrej strony i to on zasługuje by grać do pary z Rakiticem .
0
I w 2011 też mieliśmy wygrać z Realem .
0
Z taką grą mamy szanse zagrać w Finale LM i zdobyć PK , a to byłby duży sukces .
21
Juanfran tym gestem chciał uświadomić Neymara ile razy został przez niego ośmieszony .
5
Alba jest chyba nawet szybszy od Bejla czy od Robbena , wiedziałem że jest bardzo szybki ale aż tak ? Do kontr jest idealny .