esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kacper na kiepskie warunki trafił ;/
0
@VegetaPolska, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać ;D
0
@Barcanajlepszyteam, nie zostawiać na Nich suchej nitki w wywiadach i opiniach. Ostatnio ktoś bardzo dobrze powiedział, że mają dosłownie wszystko, najnowsze technologie etc. a i tak dają zwyczajnie dupy.
0
Pierwszy z naszych nielotów już się chyba wypisał z walki o top30.
3
Jeśli byłaby tu statystyka liczby rozdawanych lajków chyba byłbym w czołówce. Zbyt dobre mam bordowo-granatowe serce.
2
Newcastle znowu przekręcone?
0
Jak jest Wasza opinia na temat tego wywiadu?
6
@blakkudium, claro penalti jak dla mnie.
1
@macio_944 goni go kaloryfer.
0
https://cryptoquant.com/asset/btc/chart/exchange-flows/exchange-reserve?exchange=all_exchange&window=DAY&sma=0&ema=0&priceScale=log&metricScale=linear&chartStyle=line
Dla crypto freaków (pamiętajcie, że wszystko co w nazwie ma "crypto" jest podejrzane) to jest coś ogólnie nie spotykanego, że mimo potencjalnej bessy cały czas bitki ubywają z giełd. Ciężko teraz cokolwiek stwierdzić, zwłaszcza że, wielu inwestorów i ekspertów wieszczy kryzys 2026. Kiedy supply shock na BTC?
0
Proponuję by Fredi Bobic wychodził ze swoim stejtmentem przed każdym meczem Stołecznych.
1
@JimMorrisonFCB, no właśnie u mnie to nie ma większego znaczenia, jeśli chodzi o nastrój. Ostatnio byłem przerażony, ale wręcz pozytywnie, jak robiłem rewatch s04 Stranger Things i oglądałem odcinek 8 i czułem się jakbym wziął jakiś nielegalny specyfik, totalne goosebumps.
1
Macie też coś takiego, tzw. ciarki podczas oglądania filmów/seriali/słuchania muzyki/no i wiadomo czego, czego często wstyd u nas wymawiać? Wydaje się to dość normalne i zwyczajne, ale poruszałem ten temat już ze znajomymi i przyjaciółmi i teraz nie wydaje mi się już to tak oczywiste. Ogólnie strasznie smutne, jeśli ktoś tego nie ma.
3
@TR3YWAY, dawno nie czytałem tak trafnego porównania.
1
https://antyweb.pl/wiedzmin-3-z-trzecim-dlc-wiemy-kiedy-sie-go-spodziewac
Wiesiek 3 prawdopodobnie z nowym dodatkiem w maju 2026.
4
@kuz, duuuużo zdrówka dla Pana Andrzeja. Już wiekowym jest chopok.
3
Ciekawe czy McTerimnaytor dziś coś ukłuje znowu.
0
Czy Legia już nie ma żadnych szans na awans dalej w LKE?
1
@agaFCB, klata do przodu. W życiu spotka Cię jeszcze wiele pięknych rzeczy :)
1
@Pedri16Future, Halo Szpital psychiatryczny w Choroszczy, pacjentka Wam uciekła!
2
@barcanawieki, dużo zdrowia dla mamy. Ciężko cokolwiek napisać... Spróbujcie może też jakiś holistycznych metod (oczywiście zweryfikować do cna wcześniej). Gdyby moją rodzinę coś takiego spotkało to imałbym się dosłownie wszystkiego.
0
Czy będąc szczupłym moglibyście być z partnerem/partnerką, którzy są przy kości? Wiem, wiem, piękno skryte jest w środku, ale bądźmy szczerzy, większość z nas jest wzrokowcami i aspekt fizyczny jest mega istotny. Z resztą fajnie byłoby gdyby to partnera czuło się pociąg fizyczny bo wiadomo, że bez pewnych rzeczy, związek traci dużo na wartości, a nawet czasem nie ma szans na przetrwanie.
3
@July_6_BcN, no właśnie nie, ale obok nich niespodziewanie przechodzą Saúl Ñíguez, Sol Campbell, Ole Gunnar Solskjær, Dominic Solanke i pytają czy faktycznie sól z Kłodawy jest najzdrowsza.
6
Idę sobie ostatnio ulicami Pampeluny, a tam Jon Moncayola i pyta mnie po ile u nas mąka pszenna.
4
@Fog_W_1899, trzeba ostrożnie jak ze wszystkim. Najlepiej zrobić sobie badanie na jakim poziomie znajduje się witamina D bo mój ziomek suplementował sporo (nie pamiętam ile iU dziennie) i wyszedł mu wynik 100 - czyli za dużo i teraz musi odstawić na jakiś czas.
2
Z cyklu szukasz srebra, znajdujesz złoto. Sekcja komentarzy - popłakałem się ze śmiechu.
7
Szok i niedowierzanie.
4
Śpieszmy się kochać strumyki, tak szybko wysychają.
6
3.57 - Baleares
Oczekiwane gole (xG)
1.35 - Atletico
Co tu się odcopadelreyowało.
0
@July_6_BcN, czy Ty mi koleżanko imputujesz, żem wiekowym już? :D