0

Kacper na kiepskie warunki trafił ;/

0

@VegetaPolska, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać ;D


0

@Barcanajlepszyteam, nie zostawiać na Nich suchej nitki w wywiadach i opiniach. Ostatnio ktoś bardzo dobrze powiedział, że mają dosłownie wszystko, najnowsze technologie etc. a i tak dają zwyczajnie dupy.

0

Pierwszy z naszych nielotów już się chyba wypisał z walki o top30.

3

Jeśli byłaby tu statystyka liczby rozdawanych lajków chyba byłbym w czołówce. Zbyt dobre mam bordowo-granatowe serce.

2

Newcastle znowu przekręcone?

0



Jak jest Wasza opinia na temat tego wywiadu?

6

@blakkudium, claro penalti jak dla mnie.

1

@macio_944 goni go kaloryfer.

0

https://cryptoquant.com/asset/btc/chart/exchange-flows/exchange-reserve?exchange=all_exchange&window=DAY&sma=0&ema=0&priceScale=log&metricScale=linear&chartStyle=line

Dla crypto freaków (pamiętajcie, że wszystko co w nazwie ma "crypto" jest podejrzane) to jest coś ogólnie nie spotykanego, że mimo potencjalnej bessy cały czas bitki ubywają z giełd. Ciężko teraz cokolwiek stwierdzić, zwłaszcza że, wielu inwestorów i ekspertów wieszczy kryzys 2026. Kiedy supply shock na BTC?

0

Proponuję by Fredi Bobic wychodził ze swoim stejtmentem przed każdym meczem Stołecznych.

1

@JimMorrisonFCB, no właśnie u mnie to nie ma większego znaczenia, jeśli chodzi o nastrój. Ostatnio byłem przerażony, ale wręcz pozytywnie, jak robiłem rewatch s04 Stranger Things i oglądałem odcinek 8 i czułem się jakbym wziął jakiś nielegalny specyfik, totalne goosebumps.

1

Macie też coś takiego, tzw. ciarki podczas oglądania filmów/seriali/słuchania muzyki/no i wiadomo czego, czego często wstyd u nas wymawiać? Wydaje się to dość normalne i zwyczajne, ale poruszałem ten temat już ze znajomymi i przyjaciółmi i teraz nie wydaje mi się już to tak oczywiste. Ogólnie strasznie smutne, jeśli ktoś tego nie ma.

3

@TR3YWAY, dawno nie czytałem tak trafnego porównania.

1

https://antyweb.pl/wiedzmin-3-z-trzecim-dlc-wiemy-kiedy-sie-go-spodziewac

Wiesiek 3 prawdopodobnie z nowym dodatkiem w maju 2026.

4

@kuz, duuuużo zdrówka dla Pana Andrzeja. Już wiekowym jest chopok.

3

Ciekawe czy McTerimnaytor dziś coś ukłuje znowu.

0

Czy Legia już nie ma żadnych szans na awans dalej w LKE?

1

@agaFCB, klata do przodu. W życiu spotka Cię jeszcze wiele pięknych rzeczy :)

1

@Pedri16Future, Halo Szpital psychiatryczny w Choroszczy, pacjentka Wam uciekła!

2

@barcanawieki, dużo zdrowia dla mamy. Ciężko cokolwiek napisać... Spróbujcie może też jakiś holistycznych metod (oczywiście zweryfikować do cna wcześniej). Gdyby moją rodzinę coś takiego spotkało to imałbym się dosłownie wszystkiego.

0

Czy będąc szczupłym moglibyście być z partnerem/partnerką, którzy są przy kości? Wiem, wiem, piękno skryte jest w środku, ale bądźmy szczerzy, większość z nas jest wzrokowcami i aspekt fizyczny jest mega istotny. Z resztą fajnie byłoby gdyby to partnera czuło się pociąg fizyczny bo wiadomo, że bez pewnych rzeczy, związek traci dużo na wartości, a nawet czasem nie ma szans na przetrwanie.

3

@July_6_BcN, no właśnie nie, ale obok nich niespodziewanie przechodzą Saúl Ñíguez, Sol Campbell, Ole Gunnar Solskjær, Dominic Solanke i pytają czy faktycznie sól z Kłodawy jest najzdrowsza.

6

Idę sobie ostatnio ulicami Pampeluny, a tam Jon Moncayola i pyta mnie po ile u nas mąka pszenna.

4

@Fog_W_1899, trzeba ostrożnie jak ze wszystkim. Najlepiej zrobić sobie badanie na jakim poziomie znajduje się witamina D bo mój ziomek suplementował sporo (nie pamiętam ile iU dziennie) i wyszedł mu wynik 100 - czyli za dużo i teraz musi odstawić na jakiś czas.

2



Z cyklu szukasz srebra, znajdujesz złoto. Sekcja komentarzy - popłakałem się ze śmiechu.

7





Szok i niedowierzanie.

4

Śpieszmy się kochać strumyki, tak szybko wysychają.

6

3.57 - Baleares
Oczekiwane gole (xG)
1.35 - Atletico

Co tu się odcopadelreyowało.

0

@July_6_BcN, czy Ty mi koleżanko imputujesz, żem wiekowym już? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?