esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La Bamba currently.
1
@July_6_BcN, po pierwsze faceci nie boją się inteligentnych kobiet, a po drugie ja osobiście wolę takie charakterne (a nawet, że powiem pozytywnie pier^&*ęte) niż takie miałkie lelum polelum ;)
0
@Roobo, niby śmieszne z jednej strony, ale z drugiej jest to tak okropna kontuzja (i jak słychać ogromny ból), że mam delikatny niesmak.
0
@Roobo, czy to przeróbka, czy Carvajal zerwał tutaj więzadło?
1
Ciekawe co to za kret szponci w klubie.
7
No co jak co, ale Mareczek ładnie ten strzał wybronił bo mogło być 1:1.
7
ZZZ - zakuć, zaliczyć, zapomnieć.
0
@Kinginiesta, przecież to było oczywiste, że tak to będzie wyglądać i pasowałoby przygotować na to jakiś plan, a chyba póki co go nie ma.
0
Śniło mi się, że do 87' było 0:0 ale nie wiem co było dalej.
4
Temat na czasie.
5
Wciąż trenduje.
0
https://x.com/ArchivoVAR/status/2000334266069348843
Żółtko wg ArchivoVAR.
2
#piekłomężczyzn ciąg dalszy.
1
@fcbarcafan19, jest zamieszany w tego typu sprawki z tego co pamiętam, ale chyba jeszcze prawomocnie skazany nie jest.
https://eu.usatoday.com/story/sports/soccer/2025/09/18/real-madrid-raul-asencio-to-stand-trial-for-sharing-sexual-video/86217926007/
0
Polecam gierkę. Totalny sztos.
1
@Who_you_mam, tutaj nie jest temat czy był karny czy nie, tylko że tutaj zawsze wszyscy wiedzą lepiej i wytykanie jest stronniczość białym, a sami tutaj nie są czasem lepsi... Jeśli chodzi o faul i kontakt to moim zdaniem np nie powinno być karnego bo już słyszałem kilkukrotnie w tym sezonie, że sędziowie podobno mają wytyczne by nie dyktować tzw. "penaltito" - a to był właśnie moim zdaniem Jego idealny przykład. Vini na dodatek ewidentnie jeszcze dalej biegnie po tym kontakcie, a dopiero potem upada, czyli to nie ten kontakt spowodował Jego upadek. Reasumując, pisząc ten komentarz chyba sam sobie odpowiadam, że eksperci w studiu to nie są zawsze wyrocznie i mogę się mylić, ale tutaj ich trójka była zgodna, więc troszkę to dziwne...
4
@Who_you_mam, przy kontrowersjach Madrycioków często wielu użytkowników nie różni się tutaj obiektywnością od tej sławetnej notatnikowej (znam z opowieści).
0
@daniel32778, a ja nie widzę tego, że Śmietankowi dalej będą grali taki piach wiecznie. Na nasze nieszczęście Alonso im więcej czasu dostanie tym Męczennicy będą grać lepiej imo.
0
Jak to jest, że tutejsi eksperci 100% brak karnego na Vinim, a w studiu pomeczowym Eleven 100% zgodni, że karny.
0
@LeszekFCB, w większości w PL kibice chodzący na stadion, śpiewający jak NPC, są tam moim zdaniem przede wszystkim po to by być w tym gronie, czuć się częścią czegoś większego, a znaczna mniejszość idzie stricte na mecz. Śmiem postawić tezę, że kilkanaście-kiladziesiąt % tych NPC nie wiedzą na jakim miejscu w tabeli znajduje się ich "ukochany" klub.
0
@Bzyczekk, dasz linka gdzie można obejrzeć z polskim komentarzem?
4
@marcin62, potężne jaja. Mega szacun.
1
Domenacja Domenatora.
0
Lo lo lo lo lo Athletiiic.
2
Kubacki zniknął w Trójkącie Bermudzkim.
1
@beter2, z większością bramkarzy można by zrobić taką kompilację.
0
@VegetaPolska, no to Tomasiak odleciał :D
0
Emocjonująca końcówka na San Siro.
0
@addept, dobry eskapizm nie jest zły ;)
0
@NeroTFP1, @wpwelement, co Ty na to?