esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zawilly, jeśli nie słuchasz jakiegoś gatunku muzycznego to automatycznie można go nazywać trashem? Raczej słabe podejście.
0
Kolejna perełka od Natalii. Niech tylko ktoś ją dobrze wypromuje to już niedługo będzie grała na największych eventach.
3
Niedługo to Paulo Martini to będzie dobra ksywa dla Maldiniego, a nie na odwrót. Ale nam rośnie w oczach i uszach nasz kochany Usher.
0
Co @Arkon zarzucił bangera do gorących :D
0
Nie ma tragedii. W drugiej połówce musi coś wpaść, raczej jestem o to spokojny.
0
@Dari0G, akurat komentarz Kosowskiego ostatnio był tragiczny ;) ale z resztą pełna zgoda.
4
Tiburoooon.
No bez k jaj...
1
Co Wy macie do tego Kuby Kręcidło. Za co tyle hejtu wiecznie na Niego. Gość przecież ma ogromną wiedzę o La Liga i całkiem przyjemnie się go słucha.
1
@Commando, nie przepadam jakoś za Labogą, ale widać, że gość żyje LaLiga i te emocje nie są udawane.
0
Weźcie mi to wytłumaczcie. Błąd w symulacji?
0
Jak to możliwe, ze Francuz zniknął podczas skoku? Błąd w symulacji?
3
@misterio, ostatnio właśnie o tej stronce z ziomkiem swoim gadałem.
0
@draxidox, @Comentateiro, opinia?
1
@PatrychoO, ja wsiąkłem jakiś czas w DS3, często grane do późnych godzin nocnych, ale odstawiłem na chwilę i chyba z miesiąc już nie grałem, a jeszcze BF6 wyszedł to strzelałem tam. U mnie wniosek jest taki, że jak za długo wypadam z immersji to ciężko potem wrócić, ale wrócę na pewno.
7
Śmiechłem :D
2
@blakkudium, bo to jest świetny bramkarz, a wszyscy psy na Nim wieszali.
4
Legenda głosi, iż...
0
Mordeczki nie wiem czy ktoś tu już pisał o tym, ale macie Hogwart Legacy na Epic Games za darmo.
0
@kanver_, jeśli kiedykolwiek powstanie AGI, bądź komputer kwantowy z prawdziwego zdarzenia to w kolejnym dniu obudzimy się już w innej rzeczywistości.
0
Cyfrowa lobotomia dzisiejszych czasów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurtuła narzeka na sędziów po czym dalej mówi "nie możemy narzekać" :D
28
Może Oni zapomnieli, że gra się kto strzeli więcej bramek, a nie kto będzie miał więcej penaltich a favor del real madrid?
2
Kurde no, ale to nie był jakiś słaby mecz Realu powiem szczerze. City też miało swoje okazje i mogli wygrać jeszcze wyżej, no ale jednak Śmietanki też mogli ukłuć spokojnie kilkukrotnie.
3
@fcbarcafan19, jeśli chodzi o awokado to do tego oliwa z oliwek pomidorki drobno pokrojone i do tego zielona cebula i to wszystko na pastę zgniecione. Petarda.
1
"Dotarły do nas informacje, że niektórzy tureccy pracownicy pracujący przy remoncie Camp Nou mogli pomóc w przemyceniu rac w zamian za pieniądze - mówią osoby związane z bezpieczeństwem obiektu. "Frankfurt to miasto wielokulturowe, więzi między Turkami i Niemcami są bardzo silne, więc współpraca w tym zakresie jest całkiem prawdopodobna"
Saaaay whaaat? ;D
4
@JimMorrisonFCB, kukurydza jak mam to też mile widziana ;)
4
@Cyzix, fajnie jakby wypalił ze swoim "niestety" jakby Real stracił bramkę ;D
3
@JimMorrisonFCB, w sumie nic takiego strasznego. U mnie tuńczyk z puszki z majonezem i jajkiem wchodzi jak w masło po treningu.
0
Ćwiąki z nowym materiałem.