0

@zawilly, jeśli nie słuchasz jakiegoś gatunku muzycznego to automatycznie można go nazywać trashem? Raczej słabe podejście.

0



Kolejna perełka od Natalii. Niech tylko ktoś ją dobrze wypromuje to już niedługo będzie grała na największych eventach.

3

Niedługo to Paulo Martini to będzie dobra ksywa dla Maldiniego, a nie na odwrót. Ale nam rośnie w oczach i uszach nasz kochany Usher.

0

Co @Arkon zarzucił bangera do gorących :D

0

Nie ma tragedii. W drugiej połówce musi coś wpaść, raczej jestem o to spokojny.

0

@Dari0G, akurat komentarz Kosowskiego ostatnio był tragiczny ;) ale z resztą pełna zgoda.

4



Tiburoooon.

No bez k jaj...

1

Co Wy macie do tego Kuby Kręcidło. Za co tyle hejtu wiecznie na Niego. Gość przecież ma ogromną wiedzę o La Liga i całkiem przyjemnie się go słucha.

1

@Commando, nie przepadam jakoś za Labogą, ale widać, że gość żyje LaLiga i te emocje nie są udawane.

0



Weźcie mi to wytłumaczcie. Błąd w symulacji?

0

Jak to możliwe, ze Francuz zniknął podczas skoku? Błąd w symulacji?

3

@misterio, ostatnio właśnie o tej stronce z ziomkiem swoim gadałem.

0

1

@PatrychoO, ja wsiąkłem jakiś czas w DS3, często grane do późnych godzin nocnych, ale odstawiłem na chwilę i chyba z miesiąc już nie grałem, a jeszcze BF6 wyszedł to strzelałem tam. U mnie wniosek jest taki, że jak za długo wypadam z immersji to ciężko potem wrócić, ale wrócę na pewno.

7



Śmiechłem :D

2

@blakkudium, bo to jest świetny bramkarz, a wszyscy psy na Nim wieszali.

4



Legenda głosi, iż...

0

Mordeczki nie wiem czy ktoś tu już pisał o tym, ale macie Hogwart Legacy na Epic Games za darmo.

0

@kanver_, jeśli kiedykolwiek powstanie AGI, bądź komputer kwantowy z prawdziwego zdarzenia to w kolejnym dniu obudzimy się już w innej rzeczywistości.

0



Cyfrowa lobotomia dzisiejszych czasów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurtuła narzeka na sędziów po czym dalej mówi "nie możemy narzekać" :D

28



Może Oni zapomnieli, że gra się kto strzeli więcej bramek, a nie kto będzie miał więcej penaltich a favor del real madrid?

2

Kurde no, ale to nie był jakiś słaby mecz Realu powiem szczerze. City też miało swoje okazje i mogli wygrać jeszcze wyżej, no ale jednak Śmietanki też mogli ukłuć spokojnie kilkukrotnie.

3

@fcbarcafan19, jeśli chodzi o awokado to do tego oliwa z oliwek pomidorki drobno pokrojone i do tego zielona cebula i to wszystko na pastę zgniecione. Petarda.

1

"Dotarły do nas informacje, że niektórzy tureccy pracownicy pracujący przy remoncie Camp Nou mogli pomóc w przemyceniu rac w zamian za pieniądze - mówią osoby związane z bezpieczeństwem obiektu. "Frankfurt to miasto wielokulturowe, więzi między Turkami i Niemcami są bardzo silne, więc współpraca w tym zakresie jest całkiem prawdopodobna"

Saaaay whaaat? ;D

4

@JimMorrisonFCB, kukurydza jak mam to też mile widziana ;)

4

@Cyzix, fajnie jakby wypalił ze swoim "niestety" jakby Real stracił bramkę ;D

3

@JimMorrisonFCB, w sumie nic takiego strasznego. U mnie tuńczyk z puszki z majonezem i jajkiem wchodzi jak w masło po treningu.

0



Ćwiąki z nowym materiałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?