0

wrzutki upadaja po raz 3

0

@Keson To znaczy ja nie jestem żadnym fachowcem w temacie NCaa bo ich nie ogladam, ale uważam, że Flagg ma na tyle umijętności, że poradzi sobie w każdej lidze. Popatrz na Cheta, chłopak specyficznej budowy, po drafcie od razu się połamał i wrócił po roku do ligi. I jest jednym z najlepszych grajków Draftu i jeden z najlepszych młodych talentów w lidze. Także uważam, że u Coopera ten talent się obroni. Dobrze aby wylądował w Utah czy innym Waszyngtonie czyli organizacji w której będzie grał. Bo to jest najważniejsze aby się rozwijał.

1

@Keson Jest Cooper i długo, długo nic.
Pamiętam jak przed IO repka Usa w kosza zaprosiła Flagga na campy przygotowujace kadrę do turnieju olimpijskiego i tam wszystkie gwiazdy jednym głosem mówiły, że Cooper będzie KOKSEM.

0

@sergio5 Czyli wychodzi na to, że picie zaczeło się już w Warszawie a nie jak to wcześniej mówił w moskwie.

0

andrzej Dudeł postraszył Ilona Maska i od razu widać efekty. Twitter już działa na La Bombie.
Brawo andzej!!!

1

@Safrani Prawda po 100 - kroć prawda.

2

@Kondziubarca Kurcze Jarek to jest super gość. Bo tak z jednej strony utrzymuje przyjacielskie (powiedziałbym nawet braterskie) stosunki z prorosyjskim Orbanem a z drugiej z kolorowym odklejeńcem Trumpem. Fajna ta sekta Jarka. Ciekawe co Oni tam pala? xD

6

@Kondziubarca Efekt kolorowego Trumpa. Co na to sekta Jarka? dalej klaszczą w Sejmie?

0

@damian16161212 Już myślałem, że napiszesz:
Mieszkam już 13 lat w UK i zawsze jak przyjeżdżam do Polski na urlop to nie wiem tak jakbym... wjeżdzał gdzieś do kraju z 3 Świata. xD

7

Gawincjusz? Sigma

3

@Michu94 Makało i po Makale.

2

@Safrani Szach Mat Kolorowy.
Trump chciał wydymać wszystkich a to wszyscy wydymia Trumpa.

0

@Kow_aLL Ja już postawiłem dom i teraz biegnę kredyt wziać na to, że w półfinale Barca zagra z paryżem. Pieniondze leżom na ulicy. Dzięki Onet!!!!
dzięki Wam bęnde bogaty a Wy Januszki co? dalej u prywaciarza na 2 zmiany co?
Nawet mi was nie rzal Kasztany. Tak siem robi wielkie pinendze.

0

@kpiarz Ja nie mówię o wzrostach długoterminowych bo to mnie nie interesuje. Wczoraj dax w godzinach między 8 a 16 zrobił podbitkę do góry na ponad 2000 pkt. Takich okazji się nie marnuje. Szczególnie, że po weekendzie mieliśmy luke cenowa. I to była idealna okazja do grania w górę. To że sa sprzedający to jest więcej niż pewne. To widać po wykresach.
Natomiast trzeba pamiętać o kontrze Unii Europejskiej i innych krajów objetych cłem narzuconym przez USa. Widzę, że wszyscy się na to szykuja i kto wie czy to nie będzie strzał w górę czy to nie będzie impuls do otwierania długich pozycji.

0

@jark3 Dużo zielonych i powodzonka!!! ;D

0

@zuang1995 Jak najbardziej ;)

4

@MOLESTA Dla mnie na chwilę obecna najlepszy Polski trener.
Chłop przychodzi po rocznej przerwie po Szwagrze i z marszu robi tytuł Mistrza Polski. To nie jest przypadek.
Można go lubić lub nie, ale chłop umie w trenerke.

1

@NeroTFP1 Dzięki byczku spróbujemy te tabletki ;)

0

@RichardWinters No właśnie piesek spory i chciałbym spróbować czegoś nowego i chyba spróbuje tych tabletek. ;)

0

@Kozinho. No właśnie kurcze.

0

@bezalkoholowy Byczku komentarz wyżej skierowany do @NeroTFP jest również odpowiedzia dla Ciebie. Bo nie mogę Was oznaczyć w jednym komentarzu. ;)

0

@NeroTFP1 Ja na zimę u psiaka nic nie daje to znaczy na czysto bez kropelek i obroży bo zauważyłem, że kleszczy nie łapie w tych zimnych okresach, ale kurcze mamy 7 dzień Kwietnia i już 5 kleszcza wyjmuję. Do tej pory stosowaliśmy właśnie obrożę i kropelki, ale tak sobie myślę, żeby ograniczyć chemię nakładana na jego skórę i pomyślałem o tych tabletkach tylko no właśnie czy mu nic nie będzie po tych tabletkach?

0

a słuchajcie takie pytanko mam do właścicieli wszystkich zwierzaków (psów, kotów).
Zbliża się sezon wzmożonej aktywności kleszczy i chciałbym Was zapytać czy ktoś podaje swojemu pupilowi tabletki przeciw kleszczom? czy tradycyjnie obroża i kropelki? czy takie tabletki nie szkodza Waszym zwierzakom?

2

@partymaker XTB i TMS

1

@prodigy Oczywiście to nie jest sytuacja z przed kilku czy nastu lat jak w przypadku podwyżki stóp procentowych Banku Centralnego w Szwajcarii, ale jednak decyzje Trumpa spustoszyły rynki i uważam, że nie wszyscy się spodziewali aż takiego spadku. Tak mi sie wydaje przynajmniej.

2

@michal26 I myślę, że jest w tym dużo racji choć to jest taka broń obusieczna bo już teraz czytam, że ogromny kapitał inwestorów właśnie ucieka z Wall Street.
Powiem więcej sporo gronów ekonomistów z USa uważa, że taki ruch (cła narzucone na inne państwa) Kolorowego spowoduje potężna recesję.

1

@Rifek Bardzo mądry ruch. Ja już trochę siedzę w tym więc sam zarządzam swoimi aktywami. Głównie Niemiecki Dax bo na nim siedzę najdłużej. ;)

3

@Rifek Kontrakty terminiowe na Indeks dax. Oczywiście długa pozycja ;D

12

@Bykunn Z Kolorowego Trumpa to jest taki strateg jak ze mnie baletnica ;D

2

@Rifek Ja właśnie już po zakupach ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?