9

@Uukasz_93 Oczywiście, że przewidzieli tylko moim zdaniem nie sadzili, że reakcja pozostałych uczestników rynków będzie tak potężna. Przecież fala tych spadków jest ogromna.
Średnio na Daxie ruch jest od 150 do 250 pkt czasami w lepsze dni 300 pkt. W 3 dni zjechało bez korekty 3600 pkt ;D

12

@michal26 No tym Czwartkowym i cła nałożone na poszczególne kraje.
Na Daxie w 3 dni spadek o ponad 3500 pkt czyli 20%.

8

@michal26 No to co się wydarzyło po wystapieniu Trumpa wszystko leci łeb na szyję.
Ja generalnie rozgrywam Indeks Niemiecki Dax i w 3 dni spadki zrobiły potężny zjazd. W poł roku jechali do góry a w 3 dni zjechali do punktu a czyli punktu z którego jechali do góry.

6

Dawno nie widziałem takich cyrków na Giełdach.
Czarny Łabędź

0

@michal26 Dlatego, że Grubego nikt nie lubi właśnie za te ciągłe płacze i dyskusje.

0

@takisobiektos I Gruby powinien w tej kwestii robić podobnie ale z jakiegoś powodu tego nie robi.

1

@michal26 Wydaje mi się, że wynika to z tego ile czasu na machanie łapami i dyskusje z sędziami marnuje Gruby i sędziowie tego nie lubia. SGa natomiast nie krytykuje tylko gra spokojnie. Podobnie jest z Tatumem. Za dużo dyskutowania i machania łapami a za mało grania.

1

W 1 qw meczu OKC z Lolkami obie ekipy rzuciły w sumie ponad 70 pkt. w 1 qw. Niezła zabawa. xD

0

@APTAPT Przegrywamy jednym pkt i chyba to wygramy.

3

Brawo LUKI!!!
Brawo Legia!!!

1

@Who_you_mam Na piz... Twoja ty zwierzaku. ;D

2

Coś zrobił z tom maszynkom!!!!

2

@takisobiektos ale tragedia w wykonaniu DUKE i jeszcze te spudłowane osobiste, które pewnie by ustawiły ten mecz. Trzeba koniecznie pochwalić Hjuston za walkę do końca.

0

Media wrzutkowe:
Sendzia nas oszukał!!!!
Zapłaciliśmy żeby było 2-1 dla madrytu a było 2-1 dla Walencji. Drukarz, złodziejstwo, Liga Negreiry. My się tak nie bawimy!!!
xD

0

@bstryyy To wrzuć mi na priv ;)

0

@BobSwagger Ciekawa sugetsia, ale może jest ktoś kto zaproponuje inne rozwiazanie.

1

@MesQueUnClub_87 Nie
Jestem facetem i to ja wybieram a następnie atakuję swoim wdziękiem moja przyszła ofiarę. ;)

2

Słuchajcie Nasz ziomeczek potrzebuje pomocy z pianinem. Może ktoś z Was jest mu wstanie pomóc?
"Siemka mam taką sprawę, pytałem na forum dla pianistów, ale nikt nie odpowiedział. Transportowaliśmy pianino cyfrowe do mnie na mieszkanie od dziewczyny, przed demontażem działało wszystko cacy, po złożeniu i podłączeniu, nagle kilka przycisków mi działało w ogóle, na wystwietlaczu jakiś fragment cyfry się wyświetlał tylko, po resecie z 2 przyciski zaczęły działać, a na wyświetlaczu jedna cyfra w pełni się pojawiło co wcześniej nie miało miejsca. Dodam, że w transporcie usztywnialiśmy ten fragment z komputerem tak, żeby nic go nie uderzyło. Byłby bardzo dźwięczny za wszelkie rady."

1

@Konradowskyy Spróbuje nagłośnić temat także odwiedzaj Nas tutaj i obserwuj watek. ;)

1

@Bulbazaur17 To nie głowa jest problemem tylko serce. Tego co jest i co będzie po śmierci nie jesteśmy w stanie pojać. Bo nie jest Nam to dane. Tak jak czujesz, że kogoś kochasz i zrobiłbyś dla niego wszystko nie wywodzi się z głowy tylko z serca. I tak właśnie jest z Bogiem. On nie jest w głowie tylko w sercu. I to On zdecyduje kiedy i w którym momencie do Ciebie przyjdzie. ;)

3

@lithotripter To jest jedno z największych błogosławieństw jakie otrzymałem od Pana Boga. Mogłem być kibicem wrzutek i kibicem np Lejkersów. a Kocham Barcelonę i Boston Celtics to nie jest przypadek ;D

9

@Bulbazaur17
Ja wierzę w Boga, kocham go i mam takie wewnętrze przekonanie, żę ludzie, którzy są zagubieni w odpowiedni momencie swojego życia znajda drogę do Niego. Już On się o to postara. ;)
I żeby nie było to nie jest celowe narzucanie mojej wiary, żeby @Bykunn mnie nie zrugał. ;)
To jest moje prywatne zdanie.

2

@Bykunn No nie ;) To jest moje zdanie i nikomu nic nie narzucam. Taka jest moja wiara.

0

@maroon Uważam, że to pytanie jest żle skonstruowane.
Poprawnie powinno brzmieć:
Kto stworzył pierwsze jajko/kurę a nie co było pierwsze jajko czy kura.

0

@LambiPL Masz do tego prawo. Wolna Wola

0

@lithotripter Zgadza się i ja w to wierzę.

4

@Bulbazaur17 Uważam, że tym dzisiejszym dobrodziejstwem technologicznym/finansowym/medialnym sami sobie robimy krzywdę. Zauważyłem, że ludzie w dzisiejszych czasach nie potrafią się wyciszyć. Pobyć sam ze soba z własnymi myślami. Ciagle gdzieś biegniemy, ciagle za czymś gonimy. W Naszych umysłach jest jeden wielki chaos.
Jestem wierzącym człowiekiem i powiem Ci jedna rzecz. Wszystko przyjdzie z czasem. W odpowiednim momencie Twojego życia wszystko się poukłada i zrozumiesz wszystko co powinieneś. ;)

0

@LambiPL Życie wieczne jest dla wszystkich istot które posiadają DUSZę.

6

@Mario96w Nie widzę tutaj sensu czyli rozmnażamy się tylko aby się rozmnażać. Nie widzę tu większego planu. Jeśli buduje most to nie po to aby ładnie świecił w nocy tylko po to aby umożliwił przemieszczenie się z punktu a do punktu b.
Jeśli chcę mieć z kobieta dziecko to nie robię to mechanicznie tylko robię to np z miłości. Zmierzam do tego, że musi być w tym wszystkim sens, jakiś plan coś większego niż robienie czegoś dla robienia.

5

@Bulbazaur17 Podchodzę do tego w ten sposób:
Jeśli po śmierci nie ma niczego to Nasze życie jest bezcelowe, bezwartościowe. Na prosty chłopski rozum:
Jeśli tworzę jakaś maszynę/urzadzenie to tworzę ja z myśla o szerszym zastosowaniu np: stworzyłem samochód. Będę nim jeżdził ale też wiem, że ta maszyna może pomóc innym. I podobnie jest z człowiekiem, który jest maszyna skonstruowana/ zaprojektowana przez "KOGOŚ" do CZEGOŚ większego niż tylko zwykłego bezcelowego istnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?