0

@Popitek12 To wtedy bierzesz dwie kartki do głosowania i oddajesz po jednym głosie na Sławka i Pania Biejat. Tak aby nikt nie był poszkodowany.

2

@Konradowskyy Kurcze byczku może być problem z pomoca. Nie wiem czy mamy tutaj kogoś związanego z pianinami.

4

@Popitek12 W 1 turze na Sławka a w drugiej turze na Panią Biejat. I problem rozwiazany.

0

@Majkmajki Wybacz ale byłem z pieskiem na spacerze. ;)
Opowiem Ci coś. Kilka lat temu podczas nocnego seansu filmowego związanego z egzorcyzmami "ktoś" zapukał do moich drzwi. I nie zrobił tego w taki sposób, że zapukał stuk, puk, tylko zapukał w sposób punktowy. To znaczy, Stuk kilka sekund przerwy i Stuk, kilka sekund przerwy, Stuk kolejna przerwa i ostatni raz Stuk. Nigdy nie byłem tak przerażony jak w tamtej chwili. I nie był to nikt z domowników, psów, chomików, pajaków czy gryzoni. Wszyscy domownicy mi przysięgli, że to nie oni. Cały dzień chodziłem roztrzęsiony. Cały dzień. To dla mojej duchowości był dzień przełomowy.
Wracajac do Twojej sprawy jeśli "byt" którego wyczuwasz obecność nie robi Ci krzywdy, albo nie powoduje u Ciebie lęku to może być sytuacja w której przychodzi do Ciebie po pomoc. Może to ktoś Ci bliski ktoś kto umarł przyjaciel? może szuka pomocy. Jeśli się modlisz odmów za jego duszę krótka modlitwę i poproś Pana Boga o pomoc dla tej duszy, ale zrób to tak z serca. ;)
Jeśli pytasz mnie czy wierzę? to moja odpowiedz jest: Tak wierzę i to bardzo mocno.

0

@Majkmajki Pytam dlatego bo Inspiracje tego typu filmami powinni miec osoby duchowne lub ludzie zwiazani z demonologia, którzy rozumieją to co się dzieje i potrzebują motywacji. Zwykli zjadacze chleba czyli ludzie nie zwiazani z religia i szeroko rozumiana duchowścia nie szukaja w takich filmach inspiracji.

0

@Majkmajki Inspirują cię? w jaki sposób.

1

@Majkmajki W dodatku oparty na faktach.

1

@MesQueUnClub_87 I ja się z Toba w 100% zgadzam i sam próbuje iść ta droga, czyli szukanie spokoju. Bo co te wszystkie kłótnie zmienia? no nic.

0

@FcPortoFan1999 No dokładnie tak jest jak napisałeś.

0

@LOPEZ16 Naprawdę to tak szokuje? gniew i fanatyzm szczególnie w obecnych czasach jest w zasadzie w każdym elemencie Naszego życia. Od sportu, przez Szoł Biznes a na Polityce kończac.
My ludzie nie potrafimy żyć w spokoju i wzajemnym szacunku.

0

@Stinger_ Jedyny i słuszny wybór.

3

@Kessie Brawo Legiunia!!!
Brawo Panowie (L) ❤❤❤

0

@Rastafarnianin Wielki piłkarz i mocno niedoceniany.

0

@gumaz Staruch to kręci młyny ale nie na Legii. ;)
Już nie prowadzi dopingu na Łazienkowskiej.

4

Brawo Legiunia!!!!
(L) ❤❤❤

4

@musli1989 Jestem katolikiem osoba wierząca i uważam, że każdy powinien postępować zgodnie z własnym sumieniem. Nikt nie ma prawa narzucać drugiemu człowiekowi swoich mądrości czy poglądów. Wolna Wola.

0

@waletpl No jest cienki Bolek choć dziwi mnie to, że tak zamożne persony poważnej piłki jeszcze próbują coś więcej ugrać. ;)

8

Na boisku oszukuja i z podatkami również oszukuja. Krętacze madryckie.

2

@Encore No było trochę kontuzji i to trzeba zaznaczyć natomiast ja się z Toba zgadzam, że Morant jak i całe Memphis stoją w miejscu.

1

@takisobiektos @Encore Widziałem właśnie. Jestem ciekawy jak długo Liga będzie tolerować takie odpały? Co jeszcze musi się wydarzyć żeby tego cymbała uspokoić?

Dziennikarz ESPN Tim MacMahon twierdzi, że Jenkins mógł zostać zwolniony przez uwagi Moranta dotyczące zagrywek ofensywnych, które sa ćwiczone od zeszłego lata a które nie przynoszą (według naszego Gangsta) wymiernych efektów. To podobno przelało czarę i trener Jenkins został zwolniony.

1

@NeroTFP1 No robi się ciekawie. Martwi mnie to, że możecie w 1 rundzie trafić na Lejkersów.

3

Nie jestem z Wami na TY Łobuzy!

3

@gumaz 2000 za co? za rower taki co ma dwa koła, kierownicę, dwa pedały, i 3 przerzutki? o kurcze.
Ja biorę rower somsiada i jeżdżę za DaRMO.

2

@tbas a ja uważam, że Sławek ciągle zapomina, że to nie sa wybory parlamentarne tylko prezydenckie. On ma być prezydentem wszystkich Polaków i jego poglądy powinny być stonowane.

0

@Damiain I dlatego Trzaskowski bardzo dobrze rozgrywa swoja kampanię i dystansuje się od Stanowskich i innych bo wie, że w tego typu wywiadach/debatach bardzo łatwo o błąd, który może dużo kosztować.

0

Sociedad prowadził z wrzutkami w tym meczu 3 razy i odpadaja.

0

jebane wrzutki, ale co się pośmialiśmy to Nasze!!!

0

madryckie Kasztany xD xD xD

0

Chciałbym zobaczyć tego JEndricka w jakimś średniaku jak Walencja czy Girona. W tych wrzutkach to on dużo grać nie będzie. Podobnie ten kebab Guler.

2

Nieślubny Syn Bobbiego Charltona przemówił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?