fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Kgorecki2500
Woda > Coca Cola
0
@Bobo25 Gratulacje Szczecin, ale to Legia bierze ten puchar. ;)
1
@cules100pro No wczoraj była informacja o tym. Ktoś wrzucał link.
2
@kamiVeB Rafał dobrze wie, że debata u Krzysia może mocno mu skomplikować dalsza kampanię. Dobrze rozgrywa ten temat Rafał. On dużo straci na tym jeśli tam pójdzie.
4
W gorących mamy dwie wpadki, wojnę pomiędzy Kurczakami a Hamburgierami, Szachy z Warcabami, Xboksów vs Plajstationów no i wreszcie powrót z czeluści czyli kiedyś wrzutki teraz Barcelona.
Kurcze kiedyś to były gorące: LBGT, aborcja i polityka i można było popisać, podyskutować czasami nawet się pokłócić a dzisiaj? dajcie spokój ale bieda. Dobra idę spać dalej.
1
@July_6_BcN Bo to młody, przystojny i inteligentny człowiek jest. Ełropejczyk. ;)
1
Przyszły Prezydent Polski Rafał Trzaskowski pięknie wywija po angielskiemu.
No w tym elemencie wstydu nie będzie i nie trzeba będzie wyciagać ściagi z rękawa w razie czego. Tak Panie Dudeł?
1
@Lionel_Messi10 Dlatego szkoda czasu na to. ;)
1
@1LY0 Dlatego szkoda czasu na to. ;)
1
Widzę śmieszki opanowały La Bombe. Zostało wam jeszcze 13 godzin i 23 minuty.
2
@Pedri16Future Takie Polityczne MSN.
W Barcelonie był Messi - Sułarez - Najman a w Poslce Braun - Nikke - Żukowski
0
Pedri - Złoty a skromny.
1
@Ojciec5tkidzieci Karma wraca. Klepak chciał wszystkich wydymać a na końcu jego wydymali.
2
@Popitek12 I dlatego ja zgłosiłem się na ochotnika i będą stał i pokazywał wszystkim petentom gdzie i na kogo maja zagłosować. Po prostu każdemu z osobna będę pokazywał którego kandydata zakreślić.
1
@misterio Teraz z perspektywy czasu zgadzam się z teza, że uczymy się schematów a nie uczymy się kreatywnego myślenia. I sam często się na tym łapałem na studiach. algorytm działania był prosty: Wyklepać na blachę, zaliczyć i zapomnieć. Ćwiczenia? podobnie, na blachę zaliczyć i fajrant.
Prosty przykład. Prawo Bankowe, a mówiąc konkretniej prawo spółek handlowych. Ten przedmiot można było zdać tylko i wyłącznie ustnie. Z 4 godzin wykładu notatek miałem na 6 stron a4. Wykładów było chyba 12. Kurcze tych notatek miałem więcej niż nie jedna ksiażka naukowa. I co? klepanie na blachę bo tego nauczyłem się w toku wcześniejszej nauki (podstawówka, szkoła średnia).
I gdy na egzaminie profesor poprosił mnie o analizę to nie zrobiłęm tego a wyrecytowałem mu stos formułek. ;D
6
@Popitek12 Stanowski Krzyś.
0
Chciałbym zapytać młodzież ( podstawówka, gimbaza, szkoła średnia) bo wiem, że jest was tu trochę, czy waszym zdaniem brak prac domowych jest lepszym rozwiazaniem czy jednak gorszym?
I nie pytam o to czy macie więcej czasu na granie w gry komputerowe tylko pytam czy faktycznie wam to pomaga w nauce?
Ja powiem szczerze, człowiek już starszej daty pamiętam, że zawsze prace domowe się ściagało.
Zapytam również druga stronę czyli nauczycieli jak Wy to widzicie? czy brak prac domowych jest lepszym rozwiazaniem?
@NeroTFP1
0
Polska Ekstraliga Kopaczy Polskich
Z cyklu: Plotki, Ploteczki, Plotunie
Janek Urban. Media donoszą, że Janek jest po słowie z... Legia Warszawa.
Kontrakt Feio wygasa z końcem sezonu. Latem na rynek pracy wejdą m.in Vuko a już teraz dostępni są Jacek "Magik" Magiera czy ten uszkodzony Myśliwiec. No i jeszcze jest dostepny Wuja Brzęczek.
1
@PatrychoO Dlatego, że po Niedzieli jest zwykle Poniedziałek. ;)
1
@tadzik447 No to pięknie. Z okazji urodzin wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i zdrówka jak najwięcej. ;)
0
@koziar I to jest ciekawa ciekawostka. ;)
3
I taka ciekawostka:
Jutro mamy 31 dzień Marca, Poniedziałek.
0
@FcPortoFan1999 Oj wątpię w to.
3
@Pablozeusz Kto zmarnował to zmarnował. ;)
1
Trzeba przyznać, że po słabym poczatku sezonu Mekambe robi to co do Niego należy. I powiem więcej, że po odejściu Lewego Francuz nie będzie miał żadnej konkurencji w walce o picziczi w kolejnych sezonach.
0
@FcPortoFan1999 Maja kłopoty to fakt, ale w przypadku Legii to nie potrwa długo.
0
@FcPortoFan1999 Oj to chyba za mocne słowa. Legia ma słabszy okres ale to nie będzie trwało długo. Podobnie Poznaniaki. Raków i Jaga w tej chwili sa na Topie ale poczekajmy z 5 -6 sezonów i zobaczymy gdzie będa te ekipy.
0
@takisobiektos Gratulacje i Brawo Wrocław!!!
0
Pięknie Pięknie Wrocław!!!!
a już w Poznaniu koronę wkładali. Nie tak szybko, nie tak szybko.
No i teraz Liga podana na tacy Panie Papszun.
0
@takisobiektos Wypluj te słowa. Jazda Ślask!!!