fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale gdzie zdobył tą złotą piłkę? grając w Hiszpanii. Beckham poza marketingowym sukcesem był słaby jak sik węża. Chyba Gomes obecnie więcej pokazał niż ten angielski piesek. Skoro ich słabo kojarzysz to znaczy, że jeszcze nie wiele widziałeś bo obaj przechodzili w szczycie swojej kariery i nic nie pokazali...
0
Woodgate, Owen, Beckham, Belka,
0
o jutrzejszej konferencji Marka
0
Od Linekera nie było żadnego (i za to chwała), ale LIga Hiszpańska pokazała kilku Angolom, że to nie jest liga dla nich mimo wielkich nazwisk
0
przecież to oczywiste, że zostanie a szkoda
0
Lineker grał w Barcelonie
0
nie trzeba czekać 11 godzin aby usłyszeć, że będzie walczył do ostatnich sił dla szejka
0
bo był wyjątkowy
0
to młodzieżówka ale ja pytam o klubowe granie
7
Florek kupiłeś belkę za 100 mln i co? rzucił do stóp ligę Hiszpańską? a może pobliskie kliniki. Który Brytol podbił Ligę? był genialny i robił różnicę (oprócz Linekera). To, że są świetni na wyspach zawdzięczają specyfice grania w tej lidze, która nie sprawdza się w Hiszpanii
0
a czy czasami Deulofeu nie grał na lewym skrzydle? zawsze go widziałem na tej pozycji
1
dokładnie a gdzieś podano, że Barcelona złożyła ofertę w wyoskości 45 mln. ha ha ha to się uśmieli w Spurs.
0
pierwsza litera nazwiska + 3 kolejne imienia
0
dokładnie i precz od Barcelony niech gra gdzie indziej. Brytole nie potrafią grać w Hiszpanii szkoda kasy na rezerwowego
3
Żadnen Brytol nie zrobił kariery w lidze Hiszpańskiej i ja go nie chcę w Barcelonie (z całym szacunkiem Lineker bo jesteś cule ) ale żadnych Brytoli u nas. Oni nie potrafią grać poza Wyspami.
0
przecież za tego gościa krzyczą 80-90 mln
4
oby tylko Gomes nie zawstydził obu...
2
fichado!!!! dziękujemy Raul krótko i na temat Fernandez ucz się jak załatwia się transfery
0
bombą był Deulofeu przecież
0
(L)
0
i z czym do ludzi.... nie długo Madagaskar będzie lecha klepał
1
i o to właśnie chodzi nigdy nie będzie dobrze dopóki rządzący nie zrozumieją, że w pierwszej kolejności jesteśmy my a w drugiej kolejności niech kradną
4
dokładnie :) rzucili 500+ i jest wszystko ok. pieniądze z budżetu wydane więc wszystko idzie w dobrą stronę a my dalej robimy swoje. Masowa wycinka? powiemy ludowi że jest konieczna bo kornik atakuje. Nocne głosowania? powiemy ludowi, że tak trzeba dla dobra kraju. A jak ciemny lud się oburzy to rzucimy inny pakiet np. na mieszkania i będzie spokój a my dalej bawimy się w sprawowanie władzy (upss to się nazywa naprawianie) wszyscy pluli na PO (i słusznie bo się w dupach poprzewracało) ale pis bije ich na głowy a to dopiero początek zmian..
2
przecież to było pewne już przed wygraną pisu w wyborach tak długo czekali na władzę, że teraz sie nie bawią w podchody
0
dokładnie ;)
1
tak Raul poleciał z Fernandezem
1
dokładnie :) w zestawieniu brakuje jeszcze Boston Celtics i była by bajka :)
1
;) Gomesa szanuje tak jak Kapitana Grzmota :)
Pozdrawiam ;)
2
Dlaczego bał? tylu jest na tej stronie obrońców naszego magika Gomesa a Paulinho się boicie no błagam jeszcze się okaże, że będzie lepszy od tej perły portugalskiej piłki. A tak z innej beczki jeśli faktycznie Coutinho ma być zawodnikiem P$G to może Marek ostatecznie do nas trafi.
0
Przecież wiadomo, że tą bombą będzie Paulina