0

a jaką kwotę podało BVB?

0

Tak wiem, ale Astana to już nie jest ta sama ekipa dużym minusem jest oczywiście podróż, ale tak jak wspomniałem to już nie jest ten sam zespół. Natomiast Spartaks z całym szacunkiem do Łotyszy, ale są dużo słabsi od Legii

0

w III rundzie będą rozstawieni więc jest spora szansa na awans

1

Mnie nie boli bo moja Legia reprezentuje Polskę w LM nie jak pozostałe miernoty z których cała Polska się wstydzi.

0

szczęście z czym? szczęście to miały pyry, że się nie zbłażniły z Norwegami o czym tu pisać. Widzę boli dupa że Legia jako jedyna wygrała? i oby bolała jak najdłużej. Mnie nie interesuje czy grają tiki takę czy tango czy nawet makarenę mnie interesuje aby Polski klub godnie reprezentował nasz kraj i co najważniejsze zbierał punkty bo jak tak dalej pójdzie to będziemy z owcami zaczynali eliminacje do eliminacji i nie LM a LE

0

widziałeś jak grały Lech i Jaga? z czym do ludzi o Arce nie wspominam bo Duńczycy załatwią sprawę już w pierwszym meczu.

1

no cóż pozostała tylko Legia i za nią mocno trzymam kciuki

2

ha ha ha :) może pobierać nauki od Semedo :) witamy w Barcelonie!!

0

chyba jednak w Płocku. Wisła potrafi grać co pokazała w poprzednim sezonie, natomiast Lechia ma coś do udowodnienia tak sądzę.

12

La Liga dopiero w Sierpniu startuje

1

tak myślałem ;) mecz dopiero o18

0

a co będzie grane?

1

No cóż był po prostu lepszy. Gratulacje dla młodego Francuza

0

no oby dał radę

0

eh.. :) cieszę się z Semedo a już myślałem, że transfer Gomesa ;)

0

czyżby transfer Gomesa?

0

jeszcze raz powtórzę, że to świetny deal i bardzo się z niego cieszę bo faktycznie za te pieniądze mamy znakomitego (mam nadzieję) grajka i to na lata na długie lata

0

obserwując politykę sprzedaży naszego klubu to dla Benfici mogą być spore profity kupując niezłego grajka z Barcelony za małe pieniądze

0

Interes zrobiliśmy świetny i bardzo się cieszę tylko zobacz jakie profity ma Benfica. Kasa za transfer + spotkania towarzyskie + prawo pierwszeństwa do zakupu naszych zawodników (jeśli to prawda) same profity. A my jak sprzedajemy to w promocji.

1

Szkoda, że w Barcelonie nikt nie potrafi wynegocjować podobnych warunków w umowach. Same profity dla Benfici

0

m.in Gigi Buffon Legenda!

0

Astana to już nie ta sama ekipa i jest spokojnie do pyknięcia. Trudna to będzie podróż.

0

Ale coś w tym musi być skoro tak piszą. I od 2014 nie kupiliśmy nikogo z topu. Nie bawię się w hala dzieci, którzy co sezon chcą galacticos za 100 mln, ale mamy szansę ściągnąć klasowego gościa z topu, który rozwiązałby nasze problemy w pomocy mowa oczywiście o Marku.

0

no może masz rację ;)

0

Kurcze wiesz co chyba była nawet konferencja prasowa jednego z dyr. Barcelony, który powiedział, że mają 65-70 mln na transfery + sprzedaż naszych zawodników.

0

pytanie tylko za co kupimy skoro połowę naszego budżetu wydaliśmy na Semedo a przecież naszych zawodników co okienko sprzedajemy w promocji

1

huuu huuu to grubo jeszcze będzie. Pytanie czy wszyscy użytkownicy LR to wytrzymają. A te 2-3 transfery to chyba florek zasponsoruje.

1

Widać, że nasz człowiek walka do końca

0

no oby jednak nie, ja osobiście czekam na coś większego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?