fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a jaką kwotę podało BVB?
0
Tak wiem, ale Astana to już nie jest ta sama ekipa dużym minusem jest oczywiście podróż, ale tak jak wspomniałem to już nie jest ten sam zespół. Natomiast Spartaks z całym szacunkiem do Łotyszy, ale są dużo słabsi od Legii
0
w III rundzie będą rozstawieni więc jest spora szansa na awans
1
Mnie nie boli bo moja Legia reprezentuje Polskę w LM nie jak pozostałe miernoty z których cała Polska się wstydzi.
0
szczęście z czym? szczęście to miały pyry, że się nie zbłażniły z Norwegami o czym tu pisać. Widzę boli dupa że Legia jako jedyna wygrała? i oby bolała jak najdłużej. Mnie nie interesuje czy grają tiki takę czy tango czy nawet makarenę mnie interesuje aby Polski klub godnie reprezentował nasz kraj i co najważniejsze zbierał punkty bo jak tak dalej pójdzie to będziemy z owcami zaczynali eliminacje do eliminacji i nie LM a LE
0
widziałeś jak grały Lech i Jaga? z czym do ludzi o Arce nie wspominam bo Duńczycy załatwią sprawę już w pierwszym meczu.
1
no cóż pozostała tylko Legia i za nią mocno trzymam kciuki
2
ha ha ha :) może pobierać nauki od Semedo :) witamy w Barcelonie!!
29
Nasz człowiek:
http://image-us.24h.com.vn/upload/2-2017/images/2017-05-29/1496053072-de4ec2adc827578f0c734efa44830194.jpg
0
chyba jednak w Płocku. Wisła potrafi grać co pokazała w poprzednim sezonie, natomiast Lechia ma coś do udowodnienia tak sądzę.
12
La Liga dopiero w Sierpniu startuje
1
tak myślałem ;) mecz dopiero o18
0
a co będzie grane?
1
No cóż był po prostu lepszy. Gratulacje dla młodego Francuza
0
no oby dał radę
0
eh.. :) cieszę się z Semedo a już myślałem, że transfer Gomesa ;)
0
czyżby transfer Gomesa?
0
jeszcze raz powtórzę, że to świetny deal i bardzo się z niego cieszę bo faktycznie za te pieniądze mamy znakomitego (mam nadzieję) grajka i to na lata na długie lata
0
obserwując politykę sprzedaży naszego klubu to dla Benfici mogą być spore profity kupując niezłego grajka z Barcelony za małe pieniądze
0
Interes zrobiliśmy świetny i bardzo się cieszę tylko zobacz jakie profity ma Benfica. Kasa za transfer + spotkania towarzyskie + prawo pierwszeństwa do zakupu naszych zawodników (jeśli to prawda) same profity. A my jak sprzedajemy to w promocji.
1
Szkoda, że w Barcelonie nikt nie potrafi wynegocjować podobnych warunków w umowach. Same profity dla Benfici
0
m.in Gigi Buffon Legenda!
0
Astana to już nie ta sama ekipa i jest spokojnie do pyknięcia. Trudna to będzie podróż.
0
Ale coś w tym musi być skoro tak piszą. I od 2014 nie kupiliśmy nikogo z topu. Nie bawię się w hala dzieci, którzy co sezon chcą galacticos za 100 mln, ale mamy szansę ściągnąć klasowego gościa z topu, który rozwiązałby nasze problemy w pomocy mowa oczywiście o Marku.
0
no może masz rację ;)
0
Kurcze wiesz co chyba była nawet konferencja prasowa jednego z dyr. Barcelony, który powiedział, że mają 65-70 mln na transfery + sprzedaż naszych zawodników.
0
pytanie tylko za co kupimy skoro połowę naszego budżetu wydaliśmy na Semedo a przecież naszych zawodników co okienko sprzedajemy w promocji
1
huuu huuu to grubo jeszcze będzie. Pytanie czy wszyscy użytkownicy LR to wytrzymają. A te 2-3 transfery to chyba florek zasponsoruje.
1
Widać, że nasz człowiek walka do końca
0
no oby jednak nie, ja osobiście czekam na coś większego