fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"chemie" nie tylko z Messim, ale z Neymarem i Suarezem
0
oby tylko nie skończyło się tak, że agent Marco chce wynegocjować lepszą umowę z PSG mówiąc o możliwości odejścia z Paryża jego klienta
1
nareszcie konkretne działania i jeśli Marco chce bardzo u nas grać niech wywiera presję na szejka i jedziemy
0
no dokładnie
2
to i tak sukces a mogło być jeszcze gorzej
1
z Ardą również się po czołach kopali
1
kurcze szkoda mi Vettela
1
ja również bym się nie zastanawiał jednak są tacy, którzy wolą $
0
dali 90 bo wiedzieli, że sprzedadzą Pogbę za 100
0
jest jeszcze jeden element o którym zapomniałeś a mianowicie $ są piłkarze dla których $ jest ważniejsza od pucharów
1
Samu a czy wyścig czasami nie o 20?
0
:) Krzysiu zawsze w formie :)
0
Masz sporo racji, ale 50 mln za Dembele? stary BVB puści go ale za 70 skoro 17 latka kupuje się za 45 mln. poza tym znając możliwości naszego miernego zarządu to i tak jeszcze wybulimy więcej. Natomiast jeśli chodzi o Marco, zgadzam się, że potrzebujemy PO, ale środek pomocy w tym sezonie bez wzmocnień może wyglądać fatalnie. Stary Iniesta, paraliż Gomes, Rakieta i Roberto i uważasz, że takim składem coś ugramy? chyba w pucharze króla. My potrzebujemy grajka, który umie podać do przodu nie w bok czy do trenera tylko do MSN bez konieczności cofania Messiego do środka. Ogromnym plusem dla Marco jest to, że ma odbiór i cofa się do obrony + niezłe rozegranie. W dodatku z przodu 3 cracków i można już coś kombinować.
0
dzięki :)
4
kapitan grzmot robi się coraz starszy więc naturalnie spadają jego parametry normalna sprawa choć, trzeba przyznać, że jego cykl treningowy jest godny pochwały.
0
to są same partie mięśniowe więc co w tym dziwnego
11
Xavi był podobnej postury więc pewnie był "przereklamowanym kurduplem"
0
chyba 45 dla realu a 70 dla pozostałych
0
ile? 70 mln tyle trzeba zapłacić i masz rację Zielinski to hala dzieciak więc niech idzie do białych
8
70 mln
0
dokładnie!!!!!
2
I właśnie tak przeprowadza się transfery. Po cichu bez płaczu i szopek.
1
to by była truskawka na torcie
1
mam tylko nadzieję, że o składzie Kaiseslautern nie zapomni :)
6
transfer Marco do nas to strzał w dziesiątkę i ból dupy białych na wieki wieków. "Blada Twarz" przy mojej ogromnej sympatii do jego osoby nie da nam więcej niż widzieliśmy w poprzednim sezonie. Dlatego potrzebna nam świeża krew w rozegraniu. I wreszcie grajek który potrafi kopnąć do przodu, ogromny pracuś na boisku. Jeśli szejk będzie chciał 80-90 mln to brać nie patrząc na innych to duży wydatek, ale chłopak stworzony do dyrygowania tak wielkim klubem jak Barcelona. Jeśli to jest prawda, że Marco sam prosi o transfer to Robert bierz się do Roboty!!! i dawaj go do Barcy
0
i bardzo chce u nas grać
0
nie, akurat w tym konkretnym przypadku nie ma klauzauli odejścia. Kwotę ustala klub
0
dokładnie za 25 mln i tak to właśnie działa wszyscy wiedzą jakie Barcelona ma problemy i chcą zarobić to proste
0
oj będzie się działo :)
0
Alibaba