fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jakie plecy? piszesz jakby między Barceloną a białymi była przepaść a przegraliśmy z nimi zaledwie 3 pkt to oni mieli mnóstwo szczęścia i przychylność sędziów a ty mówisz o oglądaniu pleców?. Przecież u nich również będą roszady w składzie i okaże się, że nie będą mieli tak mocnej ławki jak w poprzednim sezonie to logiczne bo każdy chce grać. Co do kasy. jak może być hajs jak my płacimy bardzo dużo za pensje naszych craków. To nie jest tak, że nas nie stać, ale trzeba płacić jeśli chcesz mieć najlepszych w składzie płacisz im jak za najlepszych. Mamy budżet na transfery i wynosi ponad 70 mln e + sprzedaż zawodników. I z tego trzeba coś kupić i tyle. Uważam, że nam jest potrzebny tylko PO i ŚP a jeśli coś zostanie to powinniśmy szukać młodych chłopaków z potencjałem a nie zapychać kadrę Gomesami i innymi wynalazkami.
0
dokładnie masz rację bo my jeszcze nie wiemy co będziemy grać i jeszcze sie okaże, że nasze okienko zamknie się po sprowadzeniu PO
7
MSN się nie zacina jeśli ma zawodników, którzy potrafią podać do przodu. A jesli nie ma takiego grajka w składzie to trudno oczekiwać, że Messi będzie jednocześnie podawał kreował grę i jeszcze w dodatku strzelał na potęgę. Jeszcze nie wiemy jak Valve to poukłada więc żadny transfer na chwilę obecną nie ma sensu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
absolutnie masz rację, ale dziadostwo naszego zarządu ciągnie się już od zeszłego sezonu więc dlaczego nie interweniował wcześniej? a cos mi się wydaję, że zarzuty prokuratury wobec obecnego prezydenta są za mocne i sam poda się do dymisji. Coś czuję, że to nie wszystkie grzechy naszego sternika.
0
a wczoraj padła wypowiedz agenta Marco w którym jasno daje do zrozumienia, że zostaje w Paryżu :) czyli okienko pełną parą :)
0
oj chyba była by jeszcze dłuższa :)
0
dlaczego tak długo czekał z tym wnioskiem?
0
pod koniec Lipca będą już terrminarze
2
Kloop tak poczaruje, że Coutinho zostanie, brać Dembe jest bardzo atletyczny, szybki, obunożny będzie kosztował ale chłopak, aż się pali do gry u nas i to inwestycja na lata.
0
Mboula podpisał kontrakt z Monaco
0
tak, ale nasz przyszły prezydent jest coraz starszy i wszystkiego grać nie będzie więc Sanchez będzie jak znalazł i kto wie, może naszego PIquenbauera wygryzie :)
0
oby tylko to przyglądanie się nie trwało zbyt długo bo my w ostatnich latach mnóstwo się przyglądamy a mało działamy. Inni również oglądają, ale szybciej działają.
0
tak właśnie to wygląda skoro chcesz mieć najlepszego zawodnika na świecie płac mu jak za najlepszego :)
0
Messiego kontrakt jest wzmocnieniem
3
prawidłowo Antek walić leszcza :)
0
a czego tu się bać? co płacisz za to? czasami słabe transfery okazują się strzałami w 10 więc spokojnie i z optymizmem w przyszłość
1
kurs wszystkich zdarzeń razy stawka jaka postawisz za cały kupon
0
może i Neymara też ale jaki smród się za nim ciągnie i Barceloną w związku z tym transferem?
1
przy podejściu naszego zarządu chyba nigdy go w barwach Barcelony nie zobaczymy a szkoda bo chłopak kiedyś będzie wielkim piłkarzem
0
Dembele za 50mln? chyba cena promocyjna za głowę i prawą nogę tego chłopaka a gdzie reszta?
1
Masz rację wybór Pepa na trenera Barcelony to było najpiękniejsze co mogło nas kibiców Blaugrany spotkać :) najpiękniejsza Barcelona w historii piłki nożnej ;)
0
tak wiem, że to nie profil Modricia napisałem tak specjalnie, ,natomiast ja również chciałbym go w Barcelonie świetnie gra do przodu i ma znakomity przegląd pola świetny grajek i masz rację, że ciekawie by wyglądał gra z Messim :)
2
i całe szczęście :)
0
i tu pojawia się poważny problem bo z tym kupowaniem gwiazd mamy spore kłopoty
0
prawidłowo odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
0
więc pewne jest to że Di Maria nie przyjdzie i bardzo dobrze
0
nasz zarząd nie potrafi kupić młodego zdolnego chłopaka a ty za Veratteigo się łapiesz? przestań żyć fifą i wróć do rzeczywistości.
13
Ciekawe czy Barcelona widzi puszczone przez Eriksena oczko bo coś mi się wydaję, że skończymy z nowym crackiem pokroju Gomesa. A Eriksen faktycznie będzie na najwyższym poziomie, ale w realu jako następca Modricia bo nasz zarząd uzna, że jest nam nie potrzebny lub za tani.
0
jestem zdania, że nam jest potrzebny trener z taktyką i pomysłem na grę. Nie żadne Verratti, Belleriny czy inne płaczące primadonny tylko młodych i głodnych sukcesu, którzy będą walczyć do upadłego o zwycięstwo i o sławę. Zgadza się, potrzebne są nam 2-3 wzmocnienia, ale bez przesady. Real w gazie wygrał ligę raptem 3pkt. ani razu nas nie pokonał.