fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rozumiem :)
3
to fajną masz pracę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zidan to światowej klasy ekspert... od klaskania. Takim jest znakomitym taktykiem, że nie pokonał ani razu słabej Barcelony w tym sezonie ba więcej przegrał na bejubeju i wygrał ledwo 3 pkt w Lidze i gdyby nie reklamówki to kto wie co ten łysy geniusz by zrobił. Ot i taki z niego wirtuoz trenerski a nasz wuefista wygrał typlet i tyle.
1
widać Theo nie chce być gorszy od Benzyny :) dobrze, że nie będzie grał u nas
2
Xavi był liderem więc to nie była tak prosta sprawa, po drugie nie wiemy jak potoczyłaby się kariera Thiago w Barcelonie w Bayernie miał sporo kontuzji
0
odnośnie traktowania legend w realu to nie ma się co dziwić przecież to są te wartości o których szczekał Ramos, który już niedługo może tak samo skończyć jak Raul czy Casillas.
0
Odjidja mówił, że odejdzie dopiero wtedy gdy zdobędzie tytuł z Legią i dużym osiągnięciem było by gdyby klub go zatrzymał. No cóż jest najlepszym zawodnikiem Legii i całej naszej kopanej ligi nasze łamagi boiskowe mogą się od niego wielu rzeczy nauczyć jego strata będzie widoczna i o LM będzie ciężko.
2
coś czuję, że będzie bardzo ciężko kogokolwiek kupić z topu z polityką naszego zarządu skończymy z nowym Gomesem
1
i kto to pisze :)
0
a z tego co się orientuje to w przyszłym sezonie nie będzie już podziałów pkt bo mówiąc szczerze jest to niesprawiedliwe dla pozostałych.
0
Samu jak oceniasz pierwszy mecz finału NBA? nie chcę pisać osobnego komentarza więc tu podbijam. Mnie bardzo cieszy zwycięstwo GSW znakomity mecz Durantuli i jasny sygnał wysłany Cavs będzie sweep
0
Ja również jako kibic Legii nie znoszę Lecha ale 3 miejsce to jednak za dużo... no cóż taka jest nasza liga
1
dokładnie masz rację i pokazała, że potrafi grać do przodu a nie sra po gaciach z przejęcia bo gra z realem czy Dortmundem
1
Ja się nie gniewam :) w walce o Europejskie puchary wszystkie Polskie kluby powinny trzymać się razem. Brawa dla Jagi za walkę do końca bo byliście w pewnej chwili bez pucharów. Trzymam mocno kciuki abyście zaszli jak najdalej bo to znaczy, że Polska kopana wreszcie wychodzi z cienia. I masz rację, że Lechia jest największym przegranym zwłaszcza,że również byli długo liderami.
0
na szczęście to przeszłość :) ale budzi respekt
1
to skoro Legia dostała 6-0 to jaki wynik przywieżli by klauny naszej ligi? i z czym do ludzi
1
i tutaj się absolutnie z Tobą zgadzam, że poziom naszej kopanej jest dramatyczny a to bardzo żle dla całej naszej piłki. NIe obrażam Ciebie i Twój klub daleko mi do tego tylko podkreślam, że jeśli ma się taką przewagę w Lidze z masą kłopotów jakie miała Legia... każdy klub w Polsce powinien to wykorzystać. Trzymam kciuki za Jagę i mam nadzieję, oglądać ją w grupie LE.
1
no chyba gorzej jak kuchenki poznań zagrać już nie można :) o której finał PP?
1
przynajmniej nie pośmiewisko jak amici i inne klauny naszej kopanej
0
z dużej litery Legia mam nadzieję, że Legia nie przegra z owcami z Madagaskaru jak pozostali
0
Ale ja nie obraziłem ani Ciebie więc nie spinaj bo wychodzi z Ciebie prostactwo ani klubu napisałem tylko, że niestety, ale na tą chwilę nie ma zespołu w Polsce, który cos zdziała w Europie z taką grą. Bo nasza kopana to jedno a kopana w Europie to zupełnie inny świat.
0
masz rację to może petycję trzeba napisać w tej sprawie i oddać tytuł Jadze bo zasłużyła :)
0
więc zamilcz
0
była lepsza a w czym? +12 nad Legią, która już w 9 kolejce zmieniła trenera i grała bez najlepszego strzelca w lidze i ta Legia wygrała ligę i ty mówisz, że Jaga była lepsza? szacun
0
prowokacja? to prawda ale widzę, że nie potrafisz jej zaakceptować
1
to jak Legia kopie się po czole to po jajach kopią się pozostali i z czym do Europy? jaja to na Wiejskiej
2
a Amica kiedy gra finał PP?
3
wydaję mi się, że gorzej nie wypadną jak Amici i inne dziwolągi naszej ligi
0
2:1!!!! dla Barcy