0

rozumiem :)

3

to fajną masz pracę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zidan to światowej klasy ekspert... od klaskania. Takim jest znakomitym taktykiem, że nie pokonał ani razu słabej Barcelony w tym sezonie ba więcej przegrał na bejubeju i wygrał ledwo 3 pkt w Lidze i gdyby nie reklamówki to kto wie co ten łysy geniusz by zrobił. Ot i taki z niego wirtuoz trenerski a nasz wuefista wygrał typlet i tyle.

1

widać Theo nie chce być gorszy od Benzyny :) dobrze, że nie będzie grał u nas

2

Xavi był liderem więc to nie była tak prosta sprawa, po drugie nie wiemy jak potoczyłaby się kariera Thiago w Barcelonie w Bayernie miał sporo kontuzji

0

odnośnie traktowania legend w realu to nie ma się co dziwić przecież to są te wartości o których szczekał Ramos, który już niedługo może tak samo skończyć jak Raul czy Casillas.

0

Odjidja mówił, że odejdzie dopiero wtedy gdy zdobędzie tytuł z Legią i dużym osiągnięciem było by gdyby klub go zatrzymał. No cóż jest najlepszym zawodnikiem Legii i całej naszej kopanej ligi nasze łamagi boiskowe mogą się od niego wielu rzeczy nauczyć jego strata będzie widoczna i o LM będzie ciężko.

2

coś czuję, że będzie bardzo ciężko kogokolwiek kupić z topu z polityką naszego zarządu skończymy z nowym Gomesem

1

i kto to pisze :)

0

a z tego co się orientuje to w przyszłym sezonie nie będzie już podziałów pkt bo mówiąc szczerze jest to niesprawiedliwe dla pozostałych.

0

Samu jak oceniasz pierwszy mecz finału NBA? nie chcę pisać osobnego komentarza więc tu podbijam. Mnie bardzo cieszy zwycięstwo GSW znakomity mecz Durantuli i jasny sygnał wysłany Cavs będzie sweep

0

Ja również jako kibic Legii nie znoszę Lecha ale 3 miejsce to jednak za dużo... no cóż taka jest nasza liga

1

dokładnie masz rację i pokazała, że potrafi grać do przodu a nie sra po gaciach z przejęcia bo gra z realem czy Dortmundem

1

Ja się nie gniewam :) w walce o Europejskie puchary wszystkie Polskie kluby powinny trzymać się razem. Brawa dla Jagi za walkę do końca bo byliście w pewnej chwili bez pucharów. Trzymam mocno kciuki abyście zaszli jak najdalej bo to znaczy, że Polska kopana wreszcie wychodzi z cienia. I masz rację, że Lechia jest największym przegranym zwłaszcza,że również byli długo liderami.

0

na szczęście to przeszłość :) ale budzi respekt

1

to skoro Legia dostała 6-0 to jaki wynik przywieżli by klauny naszej ligi? i z czym do ludzi

1

i tutaj się absolutnie z Tobą zgadzam, że poziom naszej kopanej jest dramatyczny a to bardzo żle dla całej naszej piłki. NIe obrażam Ciebie i Twój klub daleko mi do tego tylko podkreślam, że jeśli ma się taką przewagę w Lidze z masą kłopotów jakie miała Legia... każdy klub w Polsce powinien to wykorzystać. Trzymam kciuki za Jagę i mam nadzieję, oglądać ją w grupie LE.

1

no chyba gorzej jak kuchenki poznań zagrać już nie można :) o której finał PP?

1

przynajmniej nie pośmiewisko jak amici i inne klauny naszej kopanej

0

z dużej litery Legia mam nadzieję, że Legia nie przegra z owcami z Madagaskaru jak pozostali

0

Ale ja nie obraziłem ani Ciebie więc nie spinaj bo wychodzi z Ciebie prostactwo ani klubu napisałem tylko, że niestety, ale na tą chwilę nie ma zespołu w Polsce, który cos zdziała w Europie z taką grą. Bo nasza kopana to jedno a kopana w Europie to zupełnie inny świat.

0

masz rację to może petycję trzeba napisać w tej sprawie i oddać tytuł Jadze bo zasłużyła :)

0

więc zamilcz

0

była lepsza a w czym? +12 nad Legią, która już w 9 kolejce zmieniła trenera i grała bez najlepszego strzelca w lidze i ta Legia wygrała ligę i ty mówisz, że Jaga była lepsza? szacun

0

prowokacja? to prawda ale widzę, że nie potrafisz jej zaakceptować

1

to jak Legia kopie się po czole to po jajach kopią się pozostali i z czym do Europy? jaja to na Wiejskiej

2

a Amica kiedy gra finał PP?

3

wydaję mi się, że gorzej nie wypadną jak Amici i inne dziwolągi naszej ligi

0

2:1!!!! dla Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?