0

Po pierwsze to nie jest oficjalne stanowisko zarządu tylko opinia jakiegoś szmatławca ,a po drugie poczekajmy na oficjalne potwierdzenia transferów.

0

Tylko, że Ceballos obrażał Barçe i raczej nie chciałby do nas przejść.

0

U mnie nie było przez 40 min. Grałem na ps4, Lara już miała zdobyć headshota ,a tu blackout ;)

0

U mnie na peryferiach Szczecina napierdziela aż miło ;)

0

Wg. mnie to też jest nie ludzkie ale świat coraz bardziej schodzi na psy. Chodzi Ci czy można wybrać dawczynię kom. jajowej? Można bo część z nich zostawia swoje zdjęcia i dokonujesz selekcji. Choć w większości są anonimowe.

0

Tak bo cisną niemiłosiernie ,a Meksykanie grają narazie dośrodkowaniami.

1

Musisz zawrzeć umowę z surogatką by urodziła to dziecko. Takie dziecko ma cechy ludzi, którzy dali swoje gamety ,a nie cechy surogatki.

0

Ale genetycznie to jego dzieciaki chyba. Definicja z wiki: Matka zastępcza (z łac. surogatka)[1] – kobieta, która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety, która sama nie może zajść w ciążę bądź nie mogłaby donosić swojej ciąży. Rola matki zastępczej sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia dziecka i oddania go rodzicom. Więc adoptował tak jakby swoje dziecko


2

TVP2.

2

Jak surogatka to dał swoje nasienie ,a dziewczyna swoją komórkę jajową i w in vitro to połączyli i wprowadzili do macicy innej kobiety. Czyli to są jego dzieci ale urodzone przez inną kobietę. Rozumiesz?

0

Dzięki Verrattiemu i moim świetnym juniorom obroniłem sekstet ;)

0

Mi sprzedali za 102 mln i sprzedałem Rakiticia za 65 do Chelsea.

0

1.

0

Mieli taki kaprys;) Może sobie pomyśleli: a może rzucę to wszystko i pozwiedzam Mediolan?

0

Ale to poplątane. Raz Irina potem Rodriguez. CR zmienia dziewczyny jak rękawiczki i korzysta z usług surogatek. Chyba lepiej w ogóle nie interesować się jego życiem i grą na boisku ;) Bravo Claudio!

1

Jak surogatką? Pewnie "laska" nie chciała zepsuć swojego wyglądu ciążą. Do czego ten świat zmierza?!

0

Myślę, że jeszcze nad Balatonem(Węgry) mogą być niezłe ceny ale czy w twoim budżecie to nie wiem.

1

Dziwnów i Dziwnówek odpadają bo po pierwsze zawalone turystami ,a po drugie te słynne "wojny parawanowe";)

0

No tam masz większy staż ode mnie ;)

0

Zjedź niżej i przeczytaj mój komentarz.

0

A Messiasz?

0

Czemu nie para Argentyna/Chile?

0

Chociaż Niemcy męczyli się z Australią ,a Meksyk grał widowiskowo więc chyba macie rację ;)

1

Masz rację bo w tym turnieju były słabe drużyny i okrojone składy(np.Niemcy) ,a w poprzednim Neymar mocno się starał i było ciekawiej.

0

Faworytami w meczu z Meksykiem.

7

W polu karnym Portugalczyk nadepnął na stopę Chilijczyka i sędzia nie wziął pod uwagę VAR-u.
Czyli karny powinien być ale sędzia nie skorzystał z pomocy.

0

Jutro Meksyk wygrywa i finał PK będzie dość ciekawy;) Wiem, że Niemcy są faworytami ale nie grają w mocnym składzie i nie byłoby zbyt interesująco. Zobaczymy.

0

A myślałem, że Gomes ;)

0

Saul! SaSaSaul! On albo Verratti do Barcy ;)

2

Albo forma Messiego spadła o jakieś 30,5 % ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?