Wg. mnie to też jest nie ludzkie ale świat coraz bardziej schodzi na psy. Chodzi Ci czy można wybrać dawczynię kom. jajowej? Można bo część z nich zostawia swoje zdjęcia i dokonujesz selekcji. Choć w większości są anonimowe.
Ale genetycznie to jego dzieciaki chyba. Definicja z wiki: Matka zastępcza (z łac. surogatka)[1] – kobieta, która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety, która sama nie może zajść w ciążę bądź nie mogłaby donosić swojej ciąży. Rola matki zastępczej sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia dziecka i oddania go rodzicom. Więc adoptował tak jakby swoje dziecko
Jak surogatka to dał swoje nasienie ,a dziewczyna swoją komórkę jajową i w in vitro to połączyli i wprowadzili do macicy innej kobiety. Czyli to są jego dzieci ale urodzone przez inną kobietę. Rozumiesz?
Ale to poplątane. Raz Irina potem Rodriguez. CR zmienia dziewczyny jak rękawiczki i korzysta z usług surogatek. Chyba lepiej w ogóle nie interesować się jego życiem i grą na boisku ;) Bravo Claudio!
W polu karnym Portugalczyk nadepnął na stopę Chilijczyka i sędzia nie wziął pod uwagę VAR-u.
Czyli karny powinien być ale sędzia nie skorzystał z pomocy.
Jutro Meksyk wygrywa i finał PK będzie dość ciekawy;) Wiem, że Niemcy są faworytami ale nie grają w mocnym składzie i nie byłoby zbyt interesująco. Zobaczymy.
0
Po pierwsze to nie jest oficjalne stanowisko zarządu tylko opinia jakiegoś szmatławca ,a po drugie poczekajmy na oficjalne potwierdzenia transferów.
0
Tylko, że Ceballos obrażał Barçe i raczej nie chciałby do nas przejść.
0
U mnie nie było przez 40 min. Grałem na ps4, Lara już miała zdobyć headshota ,a tu blackout ;)
0
U mnie na peryferiach Szczecina napierdziela aż miło ;)
0
Wg. mnie to też jest nie ludzkie ale świat coraz bardziej schodzi na psy. Chodzi Ci czy można wybrać dawczynię kom. jajowej? Można bo część z nich zostawia swoje zdjęcia i dokonujesz selekcji. Choć w większości są anonimowe.
0
Tak bo cisną niemiłosiernie ,a Meksykanie grają narazie dośrodkowaniami.
1
Musisz zawrzeć umowę z surogatką by urodziła to dziecko. Takie dziecko ma cechy ludzi, którzy dali swoje gamety ,a nie cechy surogatki.
0
Ale genetycznie to jego dzieciaki chyba. Definicja z wiki: Matka zastępcza (z łac. surogatka)[1] – kobieta, która przyjmuje do swojej macicy zapłodnioną in vitro komórkę jajową innej kobiety, która sama nie może zajść w ciążę bądź nie mogłaby donosić swojej ciąży. Rola matki zastępczej sprowadza się do donoszenia ciąży, urodzenia dziecka i oddania go rodzicom. Więc adoptował tak jakby swoje dziecko
2
TVP2.
2
Jak surogatka to dał swoje nasienie ,a dziewczyna swoją komórkę jajową i w in vitro to połączyli i wprowadzili do macicy innej kobiety. Czyli to są jego dzieci ale urodzone przez inną kobietę. Rozumiesz?
0
Dzięki Verrattiemu i moim świetnym juniorom obroniłem sekstet ;)
0
Mi sprzedali za 102 mln i sprzedałem Rakiticia za 65 do Chelsea.
0
1.
0
Mieli taki kaprys;) Może sobie pomyśleli: a może rzucę to wszystko i pozwiedzam Mediolan?
0
Ale to poplątane. Raz Irina potem Rodriguez. CR zmienia dziewczyny jak rękawiczki i korzysta z usług surogatek. Chyba lepiej w ogóle nie interesować się jego życiem i grą na boisku ;) Bravo Claudio!
1
Jak surogatką? Pewnie "laska" nie chciała zepsuć swojego wyglądu ciążą. Do czego ten świat zmierza?!
0
Myślę, że jeszcze nad Balatonem(Węgry) mogą być niezłe ceny ale czy w twoim budżecie to nie wiem.
1
Dziwnów i Dziwnówek odpadają bo po pierwsze zawalone turystami ,a po drugie te słynne "wojny parawanowe";)
0
No tam masz większy staż ode mnie ;)
0
Zjedź niżej i przeczytaj mój komentarz.
0
A Messiasz?
0
Czemu nie para Argentyna/Chile?
0
Chociaż Niemcy męczyli się z Australią ,a Meksyk grał widowiskowo więc chyba macie rację ;)
1
Masz rację bo w tym turnieju były słabe drużyny i okrojone składy(np.Niemcy) ,a w poprzednim Neymar mocno się starał i było ciekawiej.
0
Faworytami w meczu z Meksykiem.
7
W polu karnym Portugalczyk nadepnął na stopę Chilijczyka i sędzia nie wziął pod uwagę VAR-u.
Czyli karny powinien być ale sędzia nie skorzystał z pomocy.
0
Jutro Meksyk wygrywa i finał PK będzie dość ciekawy;) Wiem, że Niemcy są faworytami ale nie grają w mocnym składzie i nie byłoby zbyt interesująco. Zobaczymy.
0
A myślałem, że Gomes ;)
0
Saul! SaSaSaul! On albo Verratti do Barcy ;)
2
Albo forma Messiego spadła o jakieś 30,5 % ;)