0

W tym cały problem. Na YT jest mnóstwo głupot ,a tata je znajduje i każe ciągle coś przemyśleć...

1

To mój tata ;) Mi ciągle wbija szpile, że w nic nie wierzę i nie chcę być zdrowy(offtopic:jestem niepełnosprawny). Co mam poradzić...

0

Jaki telefon? Ile go masz?

1

Słyszeliście o Hindusie gapiącym się w Słońce? Podobno nic nie je i pije tylko wodę i Słońce daje mu całą energię.Tu macie link do filmiku:


Znalazł to mój tata, który chce "spróbować". Ja myśle, że to jakiś fake. Nawet są zdjęcia jak on w restauracji siedzi i ucieka jak zauważa ekipę filmową.Co o tym myślicie?

0

"Złodziejstwo" ;)

0

Ja i tak będę oglądał na streamach bo mam tylko naziemną ;) Poza tym Hajto to amator...

0

Oby było: Deulofeu,Verratti i Bellerin.

1

Jaki projektor do ps4 pro polecacie do 3500zł?

0

Ja oglądam Snookera gdy nie mogę spać;) 22:00,Eurosport i oglądamy

1

U mnie w fifie Man UTD kupił go właśnie za 100 melonów.

0

Na szczęście Tielemans przeszedł do AS Monaco;)

0

Są tu jacyś fani "Świata Wiedzy" lub "Wiedzy i Życia"?

0

Zgadzam się z tobą ;) Lepiej się nie żreć dalej bo tylko puls skacze. Miłej nocy kolego ;)

0

Taa jasne ,a Grzesiek mówiący by samorządy przyjmowały ich bez zgody rządu ?!

0

Eminem,Mike Shinoda z LP i 50-cent

0

Chodziło mi o PO, które woli zajmować się sprawą uchodźców zamiast myśleć o Polakach...

0

Mój na nikogo bo dopiero dwa tygodnie temu miałem 18-nastkę ;)

1

Własnie o to mi chodziło ;) Dzięki @LinekPark za podsumowanie

0

Dlatego socjalizm jest zły. Kasa idzie na takich nierobów zamiast np. iść na szkoły itp.

4

Nie obchodzi mnie dzisiejsze znaczenie tego słowa.
Lepsze Polskie firmy niż zagraniczne koncerny okradające kraj i nie płacące podatków. Trzeba zająć się swoim narodem ,a nie dbać tylko o "uchodźców" i mieć w poważaniu swój własny naród.

1

Ja jestem po części narodowcem i wstyd mi za chuliganów pasujących opinię innych narodowców.

1

To wklej je tutaj.

0

Oby Niemcy im przetrzebili tyłki

0

Tak bo to mana celu rozwój bogatych krajów ,a nie biedniejszych typu Polska,Węgry itp.

4

Raka?! Jak się kocha ojczyznę i Boga to można być chrześcijańskim narodowcem i nie ma w tym nic złego. Ten cytat nie zabrania bycia narodowcem tylko mówi o tym, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni w Chrystusie bez względu na narodowość

0

Trochę drogo...

2

Organizacja pod batutą Niemiec i z kiepskim przewodniczącym D.Tuskiem. Doprowadziła do upadku finansowego Grecji dzięki walucie tylko dla bogatych "ojro". Było dobrze, a skończyło się na Niemieckim "niewolnictwie".

0

Jaki rozmiar?

4

Wolę to niż hajtowskie "truskawka na torcie" i "ma niezły timer".

2

Te Argentyńskie nazwy drużyn piłkarskich...
Np. "Defensa y Justicia", czyli "Obrona i Sprawiedliwość" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?