Słyszeliście o Hindusie gapiącym się w Słońce? Podobno nic nie je i pije tylko wodę i Słońce daje mu całą energię.Tu macie link do filmiku:
Znalazł to mój tata, który chce "spróbować". Ja myśle, że to jakiś fake. Nawet są zdjęcia jak on w restauracji siedzi i ucieka jak zauważa ekipę filmową.Co o tym myślicie?
Nie obchodzi mnie dzisiejsze znaczenie tego słowa.
Lepsze Polskie firmy niż zagraniczne koncerny okradające kraj i nie płacące podatków. Trzeba zająć się swoim narodem ,a nie dbać tylko o "uchodźców" i mieć w poważaniu swój własny naród.
Raka?! Jak się kocha ojczyznę i Boga to można być chrześcijańskim narodowcem i nie ma w tym nic złego. Ten cytat nie zabrania bycia narodowcem tylko mówi o tym, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni w Chrystusie bez względu na narodowość
Organizacja pod batutą Niemiec i z kiepskim przewodniczącym D.Tuskiem. Doprowadziła do upadku finansowego Grecji dzięki walucie tylko dla bogatych "ojro". Było dobrze, a skończyło się na Niemieckim "niewolnictwie".
0
W tym cały problem. Na YT jest mnóstwo głupot ,a tata je znajduje i każe ciągle coś przemyśleć...
1
To mój tata ;) Mi ciągle wbija szpile, że w nic nie wierzę i nie chcę być zdrowy(offtopic:jestem niepełnosprawny). Co mam poradzić...
0
Jaki telefon? Ile go masz?
1
Słyszeliście o Hindusie gapiącym się w Słońce? Podobno nic nie je i pije tylko wodę i Słońce daje mu całą energię.Tu macie link do filmiku:
Znalazł to mój tata, który chce "spróbować". Ja myśle, że to jakiś fake. Nawet są zdjęcia jak on w restauracji siedzi i ucieka jak zauważa ekipę filmową.Co o tym myślicie?
0
"Złodziejstwo" ;)
0
Ja i tak będę oglądał na streamach bo mam tylko naziemną ;) Poza tym Hajto to amator...
0
Oby było: Deulofeu,Verratti i Bellerin.
1
Jaki projektor do ps4 pro polecacie do 3500zł?
0
Ja oglądam Snookera gdy nie mogę spać;) 22:00,Eurosport i oglądamy
1
U mnie w fifie Man UTD kupił go właśnie za 100 melonów.
0
Na szczęście Tielemans przeszedł do AS Monaco;)
0
Są tu jacyś fani "Świata Wiedzy" lub "Wiedzy i Życia"?
0
Zgadzam się z tobą ;) Lepiej się nie żreć dalej bo tylko puls skacze. Miłej nocy kolego ;)
0
Taa jasne ,a Grzesiek mówiący by samorządy przyjmowały ich bez zgody rządu ?!
0
Eminem,Mike Shinoda z LP i 50-cent
0
Chodziło mi o PO, które woli zajmować się sprawą uchodźców zamiast myśleć o Polakach...
0
Mój na nikogo bo dopiero dwa tygodnie temu miałem 18-nastkę ;)
1
Własnie o to mi chodziło ;) Dzięki @LinekPark za podsumowanie
0
Dlatego socjalizm jest zły. Kasa idzie na takich nierobów zamiast np. iść na szkoły itp.
4
Nie obchodzi mnie dzisiejsze znaczenie tego słowa.
Lepsze Polskie firmy niż zagraniczne koncerny okradające kraj i nie płacące podatków. Trzeba zająć się swoim narodem ,a nie dbać tylko o "uchodźców" i mieć w poważaniu swój własny naród.
1
Ja jestem po części narodowcem i wstyd mi za chuliganów pasujących opinię innych narodowców.
1
To wklej je tutaj.
0
Oby Niemcy im przetrzebili tyłki
0
Tak bo to mana celu rozwój bogatych krajów ,a nie biedniejszych typu Polska,Węgry itp.
4
Raka?! Jak się kocha ojczyznę i Boga to można być chrześcijańskim narodowcem i nie ma w tym nic złego. Ten cytat nie zabrania bycia narodowcem tylko mówi o tym, że wszyscy jesteśmy zjednoczeni w Chrystusie bez względu na narodowość
0
Trochę drogo...
2
Organizacja pod batutą Niemiec i z kiepskim przewodniczącym D.Tuskiem. Doprowadziła do upadku finansowego Grecji dzięki walucie tylko dla bogatych "ojro". Było dobrze, a skończyło się na Niemieckim "niewolnictwie".
0
Jaki rozmiar?
4
Wolę to niż hajtowskie "truskawka na torcie" i "ma niezły timer".
2
Te Argentyńskie nazwy drużyn piłkarskich...
Np. "Defensa y Justicia", czyli "Obrona i Sprawiedliwość" ;)