0

Ronaldo mógłby się już nie pogrążać ;)
http://m.fangol.pl/view/215433/cr7-odpowiedzial-na

0

Ale już wszystkie usunąłem bo były tam artykuły które przeczytałem.

0

Badziewne te mecze będą ;( Oby Chile wygrało bo nie chcę widzieć triumfu Ceerka.

0

Ja mam z 20 tysięcy ;) Nie wiem jak to się stało.

0

Jak nie ogląda się ekstraklapy tak jak ja to się nie zna;)

1

Oby nie tak bardzo jak Icardi z żoną przyjaciela ;)

1

Dokładnie tak. Lubię Messiego ale jak gra Polska to oczywiście wolę by ojczysta drużyna wygrywała ;)

2

Wg. mnie to jest żenujące , że Barça płaci takie pensje. Jak piłkarz praktycznie nie biorąc udziału w meczach zarabia 4 mln?! Potem zdziwienie , że nie stać Barcy na transfery. Po prostu Barça to Janusze Biznesu i tyle.

0

Dziękuję wszystkim za odpowiedź ! Potrzebowałem tego by napisać ostatni argument w for and against essay.

0

Zaorałeś kolego ;)

0

Podacie jakieś minusy samotnych wypraw dookoła świata? Tylko szybko

0

Mi też napiszesz na privie? Trochę szkoda , że perma dostał :)

0

Powinno być napisane 4x edition ;)

0

Źle się wyraziłem. Chodzi o to , że Verratti jest młodszy i lepiej się rozwija od Herrery. Po prostu Verratti jest pewniejszy i Hiszpan moim zdaniem przez swój styl gry nie pasuje do Barcy. Nie przekonuje mnie ten gościu. Możesz mieć inne zdanie. Włoch jest również idealnym kandydatem do Barcy Valverde , a gadanie , że się nie nadaje i jest słaby jest co najmniej żałosne.

0

W złym zawodniku?? Nie ma sensu z Tobą rozmawiać.

2

Nie mówię , że jedyną. Tylko jak ktoś pisze , że Verratti jest kurduplem, przereklamowany i słaby to reaguję. Herrea nie jest graczem przyszłościowym i nie pasuje za bardzo do Barcy dlatego uważam , że jest półśrodkiem. Może być inne nazwisko tylko nie mówmy , że Marco się nie przyda tak jak twierdzi to @Galford. Może być tańszy tylko by pociągnął grę Barcy , a nie czekać bo może się sprawdzić.

0

A ty co wielki ekspert piłkarski? Drugi Monchi ?

0

Półśrodkiem jest ten cały Seri i ten z MU.

1

100% racji

2

Paranoją są głupoty , które wypisujesz na tej stronie... Jeden z lepszych młodych obrońców chce przejść do Barçy , a ty nazywasz to paranoją i twierdzisz , że wielu "robotników" może grać na środku. Kogo Barça ma wziąć? Kolejnego Gomesa ? Herrerę? Trzeba w końcu wydać trochę sosu by utrzymać się na topie , a nie mędzić i szukać półśrodków

1

Thiago jest Brazylijczykiem(jego rodzice są Brazylijczykami) tylko ma obywatelstwo hiszpańskie. Po drugie staty nie grają i Mou nie puści Herrery a Bayern nie puści Thiago bo to ich crack i tyle samo by zarządali jak nie drożej. Po trzecie Alcantara jest bardziej podatny na kontuzję od Marco.

0

Nadal przejechał Wawrinkę jak walec ;) Były jakieś emocje ale szybko ucichły.

0

Nie , a kogo Ci dają ?

0

Wczorajszy komentarz na antenie Polsatu był na żenującym poziomie. Np. "truskawka na torcie" , "fantazista" itp.

0

Ale Verratti jest w stanie ich w dobrym stopniu zastąpić. Mnie Cou nie przekonuje , bo jest za bardzo ofensywny.

0

Aha. Dobrze , że miałem złe info. Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

0

Upadł na zgiętą nogę czy coś takiego.

1

Ja wiem ale mojemu tacie nic powiedzieć nie mogę bo on na YT obejrzał jak ktoś widzi nienormalne pasy na niebie. Co chwile mówi patrz jak długo ten ślad zostaje na niebie, pouczający widok... Mam tego dosyć no ale to mój tata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?