2

Ja mam problem bo mój ojciec jest antyszczepionkowcem i wierzy w chemtrailsy;(
Uważa , że internet i szkoła spowodowały , że nie umiem wyciągać wniosków z rzeczy , które widać i jestem niezbyt mądry bo uważam , że chemtrailsy to bzdura.

0

Słabo , bo tylko 2 drużyny awansują ,a Polacy teraz są na 5 miejscu

0

A jaka jest sytuacja w LŚ? Teraz faza grupowa czy co ?

1

Idź pan w d... Jak można tak zagrać?! Mogli wygrać 3:1 , a przegrali 3:2. Ja pierdziele...

0

Stream dla tych co nie mają Polsatu sport : http://aliez.me/live/sxsdrt6y/

1

Polacy zepsuli i zamiast wygrać mecz remisują 2:2 :(

2

Oby się udało! Przez tego Bartka i wcześniej Rosella hasło Mes que un club straciło dużo na znaczeniu. Mam nadzieje , że przyjdzie ktoś i osuszy to szambo i zakończy te wszystkie głupie afery i inne wygibasy zarządu.

0

Czemu? Murray?

0

Czasami jedna ocena może zaważyć na pasku , więc wtedy też warto , szczególnie gdy jest to ostatnia klasa.

0

Nie jestem sam ;)

0

Mi wyszedł konserwatyzm.

0

Java jest totalnie do dupy! Zepsuła się więc odinstalowałem ją i wyczyściłem rejestr. Pobrałem instalatora offline. Klikam dwa razy na niego zezwalam na uruchomienie i g... Nic nie wyskakuje, tylko w menedżerze zadań w zakładce procesy widać , że działa w tle. Co robić z tym gó.... by zainstalować?(Windows 7 hp)

0

Tylko jak to zrobić? Corel coś tam każe mi zrobić w opcjach internetowych. Robię to i d..

0

Instalował ktoś Corel Draw Graphics Suite 2017 trial? Pobieram ze strony corela na firefoxie klikam w pobrane w przeglądarce i klikam na to co się pobrało i wyskakuje taki komunikat:

https://drive.google.com/file/d/0B_vJmpb39UHoZXNlQ3ppVXJYbm8/view?usp=drivesdk kompletnie nie wiem co zrobić, włączałem javascript w "lisku" i zrobiłem to co corel każe i nic dalej nie działa

0

On jest Hiszpanem więc ma obywatelstwo.

0

3:1.

0

A co ty tak się unosisz?

2

I ketchup ;)

8

Biedni Kurdowie zostali wykiwani przez USA , że dostaną swoją ziemię , a teraz Srerdogan ich atakuje i ISIS. Oby zmiażdżyli tego islamskiego raka i oby Turcja przestała ich nękać nalotami.

0

Ja jestem w "koleżeństwie" ;)

1

Ja czekam na: Bellerin i Verratti debiutują w Barcelonie!

1

A te kluby mają kontakty z prawdziwą Barcą?

1

"polski"-- to przez nieuwagę , czy nie lubisz Polski?

1

Niemcy robią testy uchodźcom i wybierają "lepszą" część , a mimo to nadal są zamachy. Trzeba rozwiązać problem tam , a nie przyjąć ich razem z terrorystami. Nie da się poza tym nie da się ich segregować bo mogą udawać normalnych,grzecznych imigrantów albo zradykalizować się w "islamskich gettach". Nie zmienisz mojego zadania opowiadasz zwykłe pierdoły.

1

Mi ta książka się podobała. Dużo ciekawych informacji i cytatów od uczestników tych wydarzeń. Ciekawe opisy bitew. Obszerny opis 2 WŚ z lekkim brytyjskim punktem widzenia tego konfliktu. Polecam;)

0

Ja też ich nie za bardzo popieram , ale marketing mają niezły;)

0

Tylko nie Di Maria! Gość totalnie się nie nadaje. Poza tym grał u śmietankowych.

12

5

Całkiem niezła , ale wygląda jakby jakiś Janusz posklejał ją ciemną taśmą:)

0

Tak jest często. Ludzie nie sprawdzą i nawalają na media.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?