0

Jaki rozmiar?

4

Wolę to niż hajtowskie "truskawka na torcie" i "ma niezły timer".

2

Te Argentyńskie nazwy drużyn piłkarskich...
Np. "Defensa y Justicia", czyli "Obrona i Sprawiedliwość" ;)

0

No tak... Masz rację ;) Już słyszałem o tym jakie to niebezpieczne i trzeba wprowadzić Jełropejską "kontrolę" nad "kryptoświatem" ;)

0

Ja też nie odbieram nikomu tej możliwości. Tylko jest trochę wałków w tym kryptoświecie i np. Bitcoina w większości miningują wielkie fermy które wymagają mnóstwa energii. Przez to zwykli użytkownicy nie mogą zaopatrzyć się w karty graficzne bo "górnicy" wszystkie wykupują.

1

Co myślicie o kryptowalutach (Bitcoin,Ethereum itp.)?

Dla mnie to marnowanie energi elektrycznej i mocy obliczeniowej. Niektórzy z kolei zarabiają na tym i uważają, że są one niezależne,świetne i w ogóle.

0

O Eriksena powinni zawalczyć gdy Marco nie przyjdzie. Duńczyk też jest mega kozakiem ;)

0

Właściwie masz rację. Ona jest totalnie otumaniona Jehowymi bzdurami. Jeszcze chciała mi przynieść ich zmodyfikowaną biblię i opowiadać mi o tym że tylko oni mają rację. Niby mądra,świetna z matmy(wymyśla takie rozwiązania zadań, że nauczyciel musi.się nagłowi i przyznaje jej częst rację) ,a tak zmanipulowana. Szkoda gadać...

0

Z reguły jestem twardy ale niestety nie tym razem ;)

2

Podobała mi się pewna dziewczyna w klasie. Była miła i w ogóle więc zagadałem. Po pewnym czasie powiedziała: "zostańmy na koleżeństwie". Potem okazało się, że jest świadkiem Jehowy i proponowała mi jakieś ulotki ze strażnicy. Gdy grzecznie odmówiłem po pewnym czasie zaczęła mnie unikać itp. Jednym słowem masakracja ;(

0

Słyszeliście, że lodówka marki Hotpoint przyczyniła się prawdopodobnie do pożaru tego wieżowca w Londynie?

0

Jestem fanem Drake'a i przeszedłem już wszystko od 1-4.

0

A HZD nie jest nudne? Co o tym sądzisz? Co można w HZD robić oprócz likwidowania tych robotów?

0

Plan A bo VERRATTI ! ;)

1

#koleżeństwo

0

La Ramblowicze! Posiadam PS4 Pro i mam dylemat co kupić: Horizon Zero Dawn, czy ME:Andromeda?

0

Czemu wali po oczach? Wykorzystanie luk podatkowych i "oszustwo" państwa to nie to samo co gwałt,morderstwo,porwanie i kradzież auta. Niby też przestępstwo ale jak państwo pobiera taki haracz to się kombinuje. Nie można mówić, że Messi to wielki przestępca bo niepłacenie podatków nie jest tak na prawdę bardzo szkodliwe.

3

Z komentatorów najgorsi są Hajto i Szpakowski. Jak nie truskawka na torcie to Donnanarumma

0

A w meczu Polska-Rumunia też Hajto był ?

0

Mathieu też pali więc się zaprzyjaźnią ;)

0

Jak masz numer to podaj ;) Chętnie do niego przedzwonię ;)Jeszcze numer do Robercika by się przydał.

0

Jak te placki wygrają MŚ to się chyba załamię :( Widok CR7 wygrywającego MŚ byłby mega nieprzyjemny.

0

Ja tak samo ;) Ciągle muszę się powstrzymywać by bana nie złapać.

0

Może wpadł na kebsa lub falafelki ;)

0

A jak nie grałem w poprzednie Wieśki to nie pogubię się w fabule?

0

Jakie gry polecacie na ps4? Mam Fifa 17,Watch Dogs 2 , Tomb Raider 2013,Uncharted 4. Przeszedłem już U4 i WD2 i nie wiem co teraz kupić.
Lubię Sci-Fi,wyścigi,eksploracja,akcja itp. Macie jakieś propozycje?

6

Teraz na tej stronie jest za dużo "ekspertów" , którzy sugerują się transfermarktem i fifowym rynkiem. Poza tym nie ekscytujcie się bo to MD napisało , a to jest zwykły szmatławiec więc ludziska zluzyjcie majty i poczekajcie na oficialkę ;)

0

Co teraz musi się stać by Polacy awansowali w LŚ?

0

Nie chce odpowiedzieć lub się wstydzi na oskarżenia podatkowe dlatego pisze takie rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?