0

Dziękuję za odpowiedź

0

Wiem , że wystarczy ale znając zarząd możemy zostać z transferami typu : Palencia,Deulofeu itp. Poza tym Veratti jest poza zasięgiem chyba , że wymusi transfer.

1

La Ramblowicze! Ogląda ktoś z was Serie A(chodzi o Inter Mediolan)? Czy waszym zdaniem Jaõ Mario pasowałby do Barcy, gdyby nie udało się kupić Verattiego/Cou?

0

Ja widziałem parę razy ale za mało by go oceniać.

0

Benvinguda Valverde !

0

A Jaõ Mario? Co o nim myślicie ?

0

Wielki z Ciebie znawca! Jak sobie poradzi to będziesz pluł sobie w brodę! Nie ocenia się trenera na podstawie nazwiska, tylko po pracy jaką wykonuje( za wyjątkiem Smudy,Skorzy i innych badziewiaków.

0

Ciężko przestawić się na grę Barcelony będąc wcześniej w Valenci która LM dawno nie liznęła.

0

#WszyscyjesteśmyJuve

0

Ja właśnie obawiam się , że ktoś z Juve dostanie kartkę po przewrotce CR7 i nurkowaniu. Potem Juve będzie rozpaczało i piękny strzeli gola w końcówce i będą pisać Real zdeklasował przeciwnika,Juve był do d.

0

Dobrze , że ty nie decydujesz o transferach bo byłaby jedna wielka kotastrofa. Gomes gra coraz lepiej.Było wielu zawodników ,którzy nie błyszczeli w pierwszym sezonie ,a dopiero później grali świetnie. Alcacer tak samo ,a Digne to dobry zmiennik. Ktoś po prostu był głupi , że kupił Gomesa i Alcacera by od razu wzmocnili drużynę. Nie dość , że w poprzednich klubach nie pokazywali super jakości to nie zostawili tam swojego znaku. Oni powinni dostać jeszcze szansę ,ale trzeba koniecznie kreatywnego,światowego zawodnika ,a nie jakiegoś Herrerę , czy Nainggolana.

0

Masz rację Iniesta się kończy. Jest za wolny by dorównać mocniejszym drużynom. Trzeba w końcu sprowadzić młodego i klasowego chłopa do pomoc. Tylko boję się ,że nie stać Barcy na Coutinho/Verattiego i kupią jakiegoś Herrerę lub innego przeciętnego grajka.

1

Guardiola przewietrz szatnię. Jesus Navas, Gael Clichy oraz Willy Caballero Out!

1

Poza tym Apple ubija swoje phony aktualizacjami, szczególnie te starsze.

0

Ja mam Messengera i czyszczę telefon wbudowanym menedżerem wydajności.

0

Szajsung faktycznie jest do d.. po roku.Touch wiz potrafi nieźle zamulić. Ja nie lubię jeszcze IP od Apple bo zasięg mają dość słaby. Na wsi pod Szczecinem ja w domu mam 3 kreski h+ na stole a IP6 taty nie ma nic.Musi na taras wychodzić by porozmawiać bo go rozłącza podczas rozmowy.

0

Normalnie bym nie kupił P9+ bo za drogi ,ale tata ma znajomości gdzieś w Vodafone i załatwił tańszy bo był egzemplarzem testowym.Ma naklejone hartowane szkło i trochę rys ale prawie nie widać.

0

Mam p9+ od 10 miesięcy i bateria trzyma nieźle. Chyba ,że gram w Modern Combat 5 ;)

0

Aluminiowe obudowy są dobre nie wiem co Ci się nie podoba

0

No to żenada. Jeden z najwydajniejszych się zamula. . Ale Samsungi też się lagują po jakimś czasie

0

Oneplus 3t jest podobno dobry ale nie wiem ile trzyma na baterii

0

Danke sehr viel!

2

Wiem ale właśnie chodziło mi o te pare spektakularnych;)

3

Buffon mistrzunio

2

#Buffonmusisz2017
#Danimusisz
#Allegrigenius2017

0

100% na MU. Dawno nie wygrali niczego i są mega zdeterminowani.Kadra o wiele lepsza.

1

Lepiej nie narzekać;) Lucho dał mi nauczkę.

0

Zdecydowanie Dybalę.Griezmann wg. mnie nie pasowałby do Barcy, poza tym nie lubię jego stylu gry

13

Niech tak będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?