Wiem , że wystarczy ale znając zarząd możemy zostać z transferami typu : Palencia,Deulofeu itp. Poza tym Veratti jest poza zasięgiem chyba , że wymusi transfer.
La Ramblowicze! Ogląda ktoś z was Serie A(chodzi o Inter Mediolan)? Czy waszym zdaniem Jaõ Mario pasowałby do Barcy, gdyby nie udało się kupić Verattiego/Cou?
Wielki z Ciebie znawca! Jak sobie poradzi to będziesz pluł sobie w brodę! Nie ocenia się trenera na podstawie nazwiska, tylko po pracy jaką wykonuje( za wyjątkiem Smudy,Skorzy i innych badziewiaków.
Ja właśnie obawiam się , że ktoś z Juve dostanie kartkę po przewrotce CR7 i nurkowaniu. Potem Juve będzie rozpaczało i piękny strzeli gola w końcówce i będą pisać Real zdeklasował przeciwnika,Juve był do d.
Dobrze , że ty nie decydujesz o transferach bo byłaby jedna wielka kotastrofa. Gomes gra coraz lepiej.Było wielu zawodników ,którzy nie błyszczeli w pierwszym sezonie ,a dopiero później grali świetnie. Alcacer tak samo ,a Digne to dobry zmiennik. Ktoś po prostu był głupi , że kupił Gomesa i Alcacera by od razu wzmocnili drużynę. Nie dość , że w poprzednich klubach nie pokazywali super jakości to nie zostawili tam swojego znaku. Oni powinni dostać jeszcze szansę ,ale trzeba koniecznie kreatywnego,światowego zawodnika ,a nie jakiegoś Herrerę , czy Nainggolana.
Masz rację Iniesta się kończy. Jest za wolny by dorównać mocniejszym drużynom. Trzeba w końcu sprowadzić młodego i klasowego chłopa do pomoc. Tylko boję się ,że nie stać Barcy na Coutinho/Verattiego i kupią jakiegoś Herrerę lub innego przeciętnego grajka.
Szajsung faktycznie jest do d.. po roku.Touch wiz potrafi nieźle zamulić. Ja nie lubię jeszcze IP od Apple bo zasięg mają dość słaby. Na wsi pod Szczecinem ja w domu mam 3 kreski h+ na stole a IP6 taty nie ma nic.Musi na taras wychodzić by porozmawiać bo go rozłącza podczas rozmowy.
Normalnie bym nie kupił P9+ bo za drogi ,ale tata ma znajomości gdzieś w Vodafone i załatwił tańszy bo był egzemplarzem testowym.Ma naklejone hartowane szkło i trochę rys ale prawie nie widać.
0
Dziękuję za odpowiedź
0
Wiem , że wystarczy ale znając zarząd możemy zostać z transferami typu : Palencia,Deulofeu itp. Poza tym Veratti jest poza zasięgiem chyba , że wymusi transfer.
1
La Ramblowicze! Ogląda ktoś z was Serie A(chodzi o Inter Mediolan)? Czy waszym zdaniem Jaõ Mario pasowałby do Barcy, gdyby nie udało się kupić Verattiego/Cou?
0
Ja widziałem parę razy ale za mało by go oceniać.
0
Benvinguda Valverde !
0
A Jaõ Mario? Co o nim myślicie ?
0
Wielki z Ciebie znawca! Jak sobie poradzi to będziesz pluł sobie w brodę! Nie ocenia się trenera na podstawie nazwiska, tylko po pracy jaką wykonuje( za wyjątkiem Smudy,Skorzy i innych badziewiaków.
0
Ciężko przestawić się na grę Barcelony będąc wcześniej w Valenci która LM dawno nie liznęła.
0
#WszyscyjesteśmyJuve
0
Ja właśnie obawiam się , że ktoś z Juve dostanie kartkę po przewrotce CR7 i nurkowaniu. Potem Juve będzie rozpaczało i piękny strzeli gola w końcówce i będą pisać Real zdeklasował przeciwnika,Juve był do d.
0
Dobrze , że ty nie decydujesz o transferach bo byłaby jedna wielka kotastrofa. Gomes gra coraz lepiej.Było wielu zawodników ,którzy nie błyszczeli w pierwszym sezonie ,a dopiero później grali świetnie. Alcacer tak samo ,a Digne to dobry zmiennik. Ktoś po prostu był głupi , że kupił Gomesa i Alcacera by od razu wzmocnili drużynę. Nie dość , że w poprzednich klubach nie pokazywali super jakości to nie zostawili tam swojego znaku. Oni powinni dostać jeszcze szansę ,ale trzeba koniecznie kreatywnego,światowego zawodnika ,a nie jakiegoś Herrerę , czy Nainggolana.
0
Masz rację Iniesta się kończy. Jest za wolny by dorównać mocniejszym drużynom. Trzeba w końcu sprowadzić młodego i klasowego chłopa do pomoc. Tylko boję się ,że nie stać Barcy na Coutinho/Verattiego i kupią jakiegoś Herrerę lub innego przeciętnego grajka.
1
Guardiola przewietrz szatnię. Jesus Navas, Gael Clichy oraz Willy Caballero Out!
1
Poza tym Apple ubija swoje phony aktualizacjami, szczególnie te starsze.
0
Ja mam Messengera i czyszczę telefon wbudowanym menedżerem wydajności.
0
Szajsung faktycznie jest do d.. po roku.Touch wiz potrafi nieźle zamulić. Ja nie lubię jeszcze IP od Apple bo zasięg mają dość słaby. Na wsi pod Szczecinem ja w domu mam 3 kreski h+ na stole a IP6 taty nie ma nic.Musi na taras wychodzić by porozmawiać bo go rozłącza podczas rozmowy.
0
Normalnie bym nie kupił P9+ bo za drogi ,ale tata ma znajomości gdzieś w Vodafone i załatwił tańszy bo był egzemplarzem testowym.Ma naklejone hartowane szkło i trochę rys ale prawie nie widać.
0
Mam p9+ od 10 miesięcy i bateria trzyma nieźle. Chyba ,że gram w Modern Combat 5 ;)
0
Huawei P9+ https://drive.google.com/file/d/0B_vJmpb39UHocThlRUtRbExhLW8/view?usp=drivesdk
0
Aluminiowe obudowy są dobre nie wiem co Ci się nie podoba
0
No to żenada. Jeden z najwydajniejszych się zamula. . Ale Samsungi też się lagują po jakimś czasie
0
Oneplus 3t jest podobno dobry ale nie wiem ile trzyma na baterii
0
Danke sehr viel!
2
Wiem ale właśnie chodziło mi o te pare spektakularnych;)
3
Buffon mistrzunio
2
#Buffonmusisz2017
#Danimusisz
#Allegrigenius2017
0
100% na MU. Dawno nie wygrali niczego i są mega zdeterminowani.Kadra o wiele lepsza.
1
Lepiej nie narzekać;) Lucho dał mi nauczkę.
0
Zdecydowanie Dybalę.Griezmann wg. mnie nie pasowałby do Barcy, poza tym nie lubię jego stylu gry
13
Niech tak będzie ;)