0

Za PO było to samo.Szczególnie Kraśko i nie zagłuszanie wypowiedzi. Jeszcze o ramówce z Moskwą nie wspomniałem.Ktoś Ci źle przedstawił rzeczywistość

0

O przepraszam miałem co innego wstawić;) Dzięki za uwagę

0

To bardzo dobrze

0

24

Żenada. Navas to g.. gdy porówna się go z Oblakiem.Angole chyba żadnego meczu nie oglądali w la lidze.

1

I kupi go Real Madryt ...

0

Jakoś wcześniej nikt nie pisał tvpopsl.Jak się zmienia władza to jakaś histeria ,że tvp wspiera pis.Za PO TVP było tubą propagandową i nawalało 24h na opozycję. Jak wszystkie stacje nawalały prawicę to ok ,a jak ktoś przedstawia inne poglądy to szitujecie itp.

4

Vinicus za 30 mln + 15 mln zmiennych za rok u śmietankowych.

1

Właśnie o to mi chodziło. Z tym zarządem skończymy z Palencią i Deulofeu;)

1

Ach te marzenia...

0

Spoko spróbuję ,bo jak Mauro Icardi będzie miał kontuzję to będę w czarnej d..

0

Jest ktoś pasujący do Internazionale za 20 mln?

0

A za ile można go wyciągnąć?

3

Kylian Mbappe Lottin

0

W fifie 17 odbudowuję Inter Mediolan. Kupiłem Semedo ze Sportingu Lizbona i Bernardeschiego z Fiorentiny.Sprzedałem Palacio,Jakiegoś starego bramkarza(Handanovic został) i Medela bo nie cierpię nim grać.Zostało mi 20 mln €.Kogoś kupić jeszcze?

0

Bo wypominasz błąd i piszesz że to żałosne.(popracuję nad merytoryką,dzięki za instrukcje;))

0

Potrafię odmienić.Popełniłem bład ,ale potrafię pisać po polsku i nie popełniam błędów w pracach pisemnych.Teraz za szybko odpowiedziałem i nie zwróciłem uwagi na pisownię.

0

Znam język ojczysty tylko teraz źle napisałem.Przepraszam za błedy.Będę ostrożniejszy;)

0

Masz rację szkoda tracić czas na dyskusję w której jest się atakowanym i nic nie można pisać bo każdy bład będzie podkreślany.

0

Zejdź ze mnie w końcu! Za szybko napisałem.Popełniłem z dwa błędy a ty pytasz się czy podstawówkę skończyłem.

0

Wy też nie potraficie prowadzić dyskusji bo ciągle atakujecie.Nie wymyśliłem sobie żadnych wrogów!

0

Przyznaję się popełniłem błąd ortograficzny.Każdemu się zdarza.Nie wiem czemu atakujesz mnie za ten błąd

1

Ta jasne... Przyjmijcie sobie na chatę uchodźców i nie pomagajcie Syrii.Na pewno posłuszni islamiści odejdą bo lewa strona im rozkaże

0

Nie jestem nardowcem,tylko zauważam hipokryzję KoD który uważa że faszyzm=dbanie o naród

0

"Zgwałcą nasze kobiety i spalą kościoły. Apokalipsa!" Tu na przykład

0

Dlatego ja mogę pisać takie komentarze jakie chcem napisać.Jak myślę coś innego to nazywacie mnie dzieciakiem.Ogarnijcie się

0

A wy macie do powiedzenia pękające tyłki z prawej strony,pisanie jaki to hejt na was leci i śmianie się z katolików i żołnierzy wyklętych

0

W ogóle tak nie uważam ale jak ktoś pisze o nacjosebixach to odpowiadam.

0

Bo ma racje. Europa była chrześcijańska.

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?