Jakoś wcześniej nikt nie pisał tvpopsl.Jak się zmienia władza to jakaś histeria ,że tvp wspiera pis.Za PO TVP było tubą propagandową i nawalało 24h na opozycję. Jak wszystkie stacje nawalały prawicę to ok ,a jak ktoś przedstawia inne poglądy to szitujecie itp.
W fifie 17 odbudowuję Inter Mediolan. Kupiłem Semedo ze Sportingu Lizbona i Bernardeschiego z Fiorentiny.Sprzedałem Palacio,Jakiegoś starego bramkarza(Handanovic został) i Medela bo nie cierpię nim grać.Zostało mi 20 mln €.Kogoś kupić jeszcze?
Potrafię odmienić.Popełniłem bład ,ale potrafię pisać po polsku i nie popełniam błędów w pracach pisemnych.Teraz za szybko odpowiedziałem i nie zwróciłem uwagi na pisownię.
0
Za PO było to samo.Szczególnie Kraśko i nie zagłuszanie wypowiedzi. Jeszcze o ramówce z Moskwą nie wspomniałem.Ktoś Ci źle przedstawił rzeczywistość
0
O przepraszam miałem co innego wstawić;) Dzięki za uwagę
0
To bardzo dobrze
0
24
Żenada. Navas to g.. gdy porówna się go z Oblakiem.Angole chyba żadnego meczu nie oglądali w la lidze.
1
I kupi go Real Madryt ...
0
Jakoś wcześniej nikt nie pisał tvpopsl.Jak się zmienia władza to jakaś histeria ,że tvp wspiera pis.Za PO TVP było tubą propagandową i nawalało 24h na opozycję. Jak wszystkie stacje nawalały prawicę to ok ,a jak ktoś przedstawia inne poglądy to szitujecie itp.
4
Vinicus za 30 mln + 15 mln zmiennych za rok u śmietankowych.
1
Właśnie o to mi chodziło. Z tym zarządem skończymy z Palencią i Deulofeu;)
1
Ach te marzenia...
0
Spoko spróbuję ,bo jak Mauro Icardi będzie miał kontuzję to będę w czarnej d..
0
Jest ktoś pasujący do Internazionale za 20 mln?
0
A za ile można go wyciągnąć?
3
Kylian Mbappe Lottin
0
W fifie 17 odbudowuję Inter Mediolan. Kupiłem Semedo ze Sportingu Lizbona i Bernardeschiego z Fiorentiny.Sprzedałem Palacio,Jakiegoś starego bramkarza(Handanovic został) i Medela bo nie cierpię nim grać.Zostało mi 20 mln €.Kogoś kupić jeszcze?
0
Bo wypominasz błąd i piszesz że to żałosne.(popracuję nad merytoryką,dzięki za instrukcje;))
0
Potrafię odmienić.Popełniłem bład ,ale potrafię pisać po polsku i nie popełniam błędów w pracach pisemnych.Teraz za szybko odpowiedziałem i nie zwróciłem uwagi na pisownię.
0
Znam język ojczysty tylko teraz źle napisałem.Przepraszam za błedy.Będę ostrożniejszy;)
0
Masz rację szkoda tracić czas na dyskusję w której jest się atakowanym i nic nie można pisać bo każdy bład będzie podkreślany.
0
Zejdź ze mnie w końcu! Za szybko napisałem.Popełniłem z dwa błędy a ty pytasz się czy podstawówkę skończyłem.
0
Wy też nie potraficie prowadzić dyskusji bo ciągle atakujecie.Nie wymyśliłem sobie żadnych wrogów!
0
Przyznaję się popełniłem błąd ortograficzny.Każdemu się zdarza.Nie wiem czemu atakujesz mnie za ten błąd
1
Ta jasne... Przyjmijcie sobie na chatę uchodźców i nie pomagajcie Syrii.Na pewno posłuszni islamiści odejdą bo lewa strona im rozkaże
0
Nie jestem nardowcem,tylko zauważam hipokryzję KoD który uważa że faszyzm=dbanie o naród
0
"Zgwałcą nasze kobiety i spalą kościoły. Apokalipsa!" Tu na przykład
0
Dlatego ja mogę pisać takie komentarze jakie chcem napisać.Jak myślę coś innego to nazywacie mnie dzieciakiem.Ogarnijcie się
0
A wy macie do powiedzenia pękające tyłki z prawej strony,pisanie jaki to hejt na was leci i śmianie się z katolików i żołnierzy wyklętych
0
W ogóle tak nie uważam ale jak ktoś pisze o nacjosebixach to odpowiadam.
0
Bo ma racje. Europa była chrześcijańska.
3
Komentarz usunięty