1

Bardzo śmieszne.To że ktoś jest narodowcem to nie znaczy że jest stuknięty i głupi.Poza tym użycie porównania do żołnierzy wyklętych jest nie na miejscu.

3

Błagam weź się nie pogrążaj bo to lewacy najbardziej pomiatają konserwatystami. Nacjosebixy to przykład dlatego odpowiedziałem

1

Komentarz usunięty

1

Socjalizm też jest masakryczny.Demokracja jest ok ale nie beznarodowa

13

Tusk nic nie znaczy bo to synek Merkelowej.

0

Bo nic nie widzisz

0

Demokracja jest do dupy ,bo w dzisiejszych czasach w państwie rządzą światowe korporacje i organizacje LGBT.

0

Totalna bzdura! Tam gdzie jest liberalizm tam jest dno

17

Ale fajnie że Orban skopał dupy lewakom u siebie!

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

8

Macron to palant wściekły na kraje w których inni otwierają fabryki.Niech Francja upadnie to będę śmiał się z lewackich mordowanych krajów.

25

Jaki faszyzm? Pewnie jesteś jednym z Kodowców dla których poglądy pronarodowe to faszyzm.Weź doczytaj zanim walniesz mega bzdurę.

1

Dobranoc! Miłych snów ;)

1

Wg. mnie Real wygra ligę.No chyba ,że Atleti w rewanżu mocno ich zmęczy i Sevilla się postawi i wygra ale to mało prawdopodobne.Szkoda ,że Barca nie wykorzystała remisu Realu i przegrała. Chociaż niech Real ma raz na jakiś czas radość z ligi bo inaczej Perez zdziczeje i Barca będzie miała pod górkę ;)

1

Wyobrażasz sobie fifę z licencją LM z PES'a i z animacjami menedżera ? Jeszcze jakieś afery i możliwość pójścia na układ lub dalszego sporu? Jeszcze animacja piłkarza przyjeżdżającego do nowego klubu i podpisującego kontrakt.

0

Tylko ,że w fifie nie ma Neymargate,Bartomeu itp. Poza tym podpisywanie kontraktów jest o wiele łatwiejsze od tych w rzeczywistości

0

Gram niestety na zawodowcu ale zaczynam grać na klasie światowej.Nie jestem bardzo dobry w fifie :)

0

Jeszcze mam Pulisicia bo Real u mnie rozszalał się w okienku transferowym i musiałem utrzeć im nosa.

W Lidze prowadzi Atletico potem jestem ja i Sevilla i Real
Jeszcze mam Digne

0

Iniesta skończył karierę,mam jeszcze wielu wychowanków z ovrl 70+ ale jest ich za dużo by tu wymieniać;)Jest jeszcze Palencia,Perdomo,Denis S., i inni.Rozwijam wychowanków ale musiałem kogoś kupić za Ter Stegena,Neymara i Cillessena ,a lubię Courtoisa i Donnarummę więc ich kupiłem,Martial miażdży Real w El Classico(Real sprzedał Pięknego do Juve)

0

Busi i Pique są. Rakietą ciężko mi się gra i cwaniak powiedział mi ,że chce grać gdzie indziej i dupa musiałem sprzedać ;( Dawałem dużo kasy,tyle ile chciał ale ja w fifie mam pecha i mi odchodzą

1

W 3 sezonie Barceloną w fifa 17 mam taki skład:
Courtois/Gianluigi D.
Alba,Kostas Manolas,Umtitti,Bellerin,
Gomes,Isco,Tolisso,
Martial/Deulofeu,Suarez/Lottin,Messi/Inaki W.
Neymara i Ter'a zarząd sprzedał.

0

Może być ale nie wiem ,czy to coś zmieni.

0

A jak ma ten system wyglądać?

2

Szczególnie gdy patrzysz z jaką radością Mbappe gra w piłkę.Gość jest niesamowity

0

To zmień proszki bo Ci szkodzą;)

0

Ciągle pamiętam jak spartolił w finale z Niemcami

0

Chyba miałbym zawał;)

0

Ze spalonego hehehe

0

Do tego Barca musiałaby mieć z 200 mln euro ,by ich wszystkich kupić ,a to nie realne. Barca nie jest drużyną petrodolarów i rosyjskich oligarchów by wydawać takie sumy i zarząd jest z d..

3

Obu Juve wygrało bo rzeźnik Ramos może zajechać biednego Kyliana i Bernardyna;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?