Bardzo śmieszne.To że ktoś jest narodowcem to nie znaczy że jest stuknięty i głupi.Poza tym użycie porównania do żołnierzy wyklętych jest nie na miejscu.
Wg. mnie Real wygra ligę.No chyba ,że Atleti w rewanżu mocno ich zmęczy i Sevilla się postawi i wygra ale to mało prawdopodobne.Szkoda ,że Barca nie wykorzystała remisu Realu i przegrała. Chociaż niech Real ma raz na jakiś czas radość z ligi bo inaczej Perez zdziczeje i Barca będzie miała pod górkę ;)
Wyobrażasz sobie fifę z licencją LM z PES'a i z animacjami menedżera ? Jeszcze jakieś afery i możliwość pójścia na układ lub dalszego sporu? Jeszcze animacja piłkarza przyjeżdżającego do nowego klubu i podpisującego kontrakt.
Iniesta skończył karierę,mam jeszcze wielu wychowanków z ovrl 70+ ale jest ich za dużo by tu wymieniać;)Jest jeszcze Palencia,Perdomo,Denis S., i inni.Rozwijam wychowanków ale musiałem kogoś kupić za Ter Stegena,Neymara i Cillessena ,a lubię Courtoisa i Donnarummę więc ich kupiłem,Martial miażdży Real w El Classico(Real sprzedał Pięknego do Juve)
Busi i Pique są. Rakietą ciężko mi się gra i cwaniak powiedział mi ,że chce grać gdzie indziej i dupa musiałem sprzedać ;( Dawałem dużo kasy,tyle ile chciał ale ja w fifie mam pecha i mi odchodzą
W 3 sezonie Barceloną w fifa 17 mam taki skład:
Courtois/Gianluigi D.
Alba,Kostas Manolas,Umtitti,Bellerin,
Gomes,Isco,Tolisso,
Martial/Deulofeu,Suarez/Lottin,Messi/Inaki W.
Neymara i Ter'a zarząd sprzedał.
Do tego Barca musiałaby mieć z 200 mln euro ,by ich wszystkich kupić ,a to nie realne. Barca nie jest drużyną petrodolarów i rosyjskich oligarchów by wydawać takie sumy i zarząd jest z d..
1
Bardzo śmieszne.To że ktoś jest narodowcem to nie znaczy że jest stuknięty i głupi.Poza tym użycie porównania do żołnierzy wyklętych jest nie na miejscu.
3
Błagam weź się nie pogrążaj bo to lewacy najbardziej pomiatają konserwatystami. Nacjosebixy to przykład dlatego odpowiedziałem
1
Komentarz usunięty
1
Socjalizm też jest masakryczny.Demokracja jest ok ale nie beznarodowa
13
Tusk nic nie znaczy bo to synek Merkelowej.
0
Bo nic nie widzisz
0
Demokracja jest do dupy ,bo w dzisiejszych czasach w państwie rządzą światowe korporacje i organizacje LGBT.
0
Totalna bzdura! Tam gdzie jest liberalizm tam jest dno
17
Ale fajnie że Orban skopał dupy lewakom u siebie!
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
8
Macron to palant wściekły na kraje w których inni otwierają fabryki.Niech Francja upadnie to będę śmiał się z lewackich mordowanych krajów.
25
Jaki faszyzm? Pewnie jesteś jednym z Kodowców dla których poglądy pronarodowe to faszyzm.Weź doczytaj zanim walniesz mega bzdurę.
1
Dobranoc! Miłych snów ;)
1
Wg. mnie Real wygra ligę.No chyba ,że Atleti w rewanżu mocno ich zmęczy i Sevilla się postawi i wygra ale to mało prawdopodobne.Szkoda ,że Barca nie wykorzystała remisu Realu i przegrała. Chociaż niech Real ma raz na jakiś czas radość z ligi bo inaczej Perez zdziczeje i Barca będzie miała pod górkę ;)
1
Wyobrażasz sobie fifę z licencją LM z PES'a i z animacjami menedżera ? Jeszcze jakieś afery i możliwość pójścia na układ lub dalszego sporu? Jeszcze animacja piłkarza przyjeżdżającego do nowego klubu i podpisującego kontrakt.
0
Tylko ,że w fifie nie ma Neymargate,Bartomeu itp. Poza tym podpisywanie kontraktów jest o wiele łatwiejsze od tych w rzeczywistości
0
Gram niestety na zawodowcu ale zaczynam grać na klasie światowej.Nie jestem bardzo dobry w fifie :)
0
Jeszcze mam Pulisicia bo Real u mnie rozszalał się w okienku transferowym i musiałem utrzeć im nosa.
W Lidze prowadzi Atletico potem jestem ja i Sevilla i Real
Jeszcze mam Digne
0
Iniesta skończył karierę,mam jeszcze wielu wychowanków z ovrl 70+ ale jest ich za dużo by tu wymieniać;)Jest jeszcze Palencia,Perdomo,Denis S., i inni.Rozwijam wychowanków ale musiałem kogoś kupić za Ter Stegena,Neymara i Cillessena ,a lubię Courtoisa i Donnarummę więc ich kupiłem,Martial miażdży Real w El Classico(Real sprzedał Pięknego do Juve)
0
Busi i Pique są. Rakietą ciężko mi się gra i cwaniak powiedział mi ,że chce grać gdzie indziej i dupa musiałem sprzedać ;( Dawałem dużo kasy,tyle ile chciał ale ja w fifie mam pecha i mi odchodzą
1
W 3 sezonie Barceloną w fifa 17 mam taki skład:
Courtois/Gianluigi D.
Alba,Kostas Manolas,Umtitti,Bellerin,
Gomes,Isco,Tolisso,
Martial/Deulofeu,Suarez/Lottin,Messi/Inaki W.
Neymara i Ter'a zarząd sprzedał.
0
Może być ale nie wiem ,czy to coś zmieni.
0
A jak ma ten system wyglądać?
2
Szczególnie gdy patrzysz z jaką radością Mbappe gra w piłkę.Gość jest niesamowity
0
To zmień proszki bo Ci szkodzą;)
0
Ciągle pamiętam jak spartolił w finale z Niemcami
0
Chyba miałbym zawał;)
0
Ze spalonego hehehe
0
Do tego Barca musiałaby mieć z 200 mln euro ,by ich wszystkich kupić ,a to nie realne. Barca nie jest drużyną petrodolarów i rosyjskich oligarchów by wydawać takie sumy i zarząd jest z d..
3
Obu Juve wygrało bo rzeźnik Ramos może zajechać biednego Kyliana i Bernardyna;)