fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Jak mogli w ogóle dać taki pasek ?
Są głupsi, niż myślałem....
1
@Michael24 Orban może :)
7
Madryt jak pies ogrodnika :)
Sam nei skorzysta, ale drugiemu nie da
2
Nie było za Xabiego który zwoływał zawodników do szpaleru po Superpucharze, tym bardzie nie będzie i teraz.
Arbeloa weźmie to na siebie...
A szczerze mówiąc, to wolałbym zdobyć mistrza po bezpośrednim meczu w Klasyku.
A potem wrzucić białym filmik, jak podskakiwali ze szczęścia po wygranym klasyku w październiku
xDD
2
@mrboom Sądząc po komentarzach tutaj, albo na X, to 10% ludzi serio ma popieprzone w głowie za jechanie po chłopaku i wyzywaniu go od celebrytów.
Jestem pewien, że ojciec jest dumny z tego ,że w tak ciężkim momencie rozwija syn pasję, którą mu pewnie sam Jacek mu zaszczepił, zamiast siedzieć i dołować się w czterech ścianach
3
@Elvisek Skutek bramkowy w rewanżu PK to 3-0
2
@Cules69 Wrzutki na Lewego stojącego przy LeNormandzie i Hancko tym bardziej
2
Ferran od początku, Lewy w 2. połowie i ew, dogrywce.
Na początku będziemy potrzebowali kogoś do kombinacyjnej gry, a w tym Ferran jest jednak lepszy
6
Mam nadzieje, ze we wtorek będziecie mieć posiadanie podobne, co w rewanżu PK i z podobnym skutkiem...
2
Dobrze, niech zgnuśnieją i stracą rytm meczowy
xD
1
@Comentateiro A wystarczyło strzelic do tej pory jakieś 19 bramek więcej i może byliby tam, gdzie my...
13
@kamyk_23 Oczywiście,, na tej pozycji tuż za FdJ jest Bernal, a potem długu, długo nic i dopiero Eric, czy Casado
11
A mnie równie mocno cieszą strzelone bramki +19 w stosunku do białych
A ta "fatalna obrona Flicka" to tylko jedna bramka stracona więcej...
Oglądam czasem mecze białych i nawet, jak wygrywają, to jest paździeż
8
Fajnie, Lamine, ale jak chcesz myśleć o ZP, to taki mecz trzeba zagrać przeciwko Atletico, nie tylko przeciw ogórkom...
21
W okolicach Madrytu poszedł alert o przymrozkach.
-9
2
Flick zna stare, polskie przysłowie, że lepszy wróbel w garści, niz...
10
Ale czy realTV podkreślił fakt, że Barcelona również straciła punkty z Gironą po błędzie sędziego ?
"nie sondzę"
0
@Greg1991 ""Przez takich piłkarzy jak Lewy, Araujo"
Racja, Lewy wtedy nam strzelił i asysatował Mullerowi :))
8
Pamiętam, że kiedyś dawano na niego 120mln.
Traci wartość szybciej, niż chińska fura...
0
@Greg1991 Acha, dlatego ta dużo większa jakość dostała 2:8 w jednym meczu, a w tym sezonie jest na wylocie LM :))
4
Brawo, Katalończycy !
0
Belligham to może faktycznie jest ciężki, ale czy to takie "działo"... ?
0
@Greg1991 A w Monachium nie byli lepsi od niego ?
2
Mam wrażenie, że Barcelona tez nie traktuje Lewego, jako priorytet, więc mamy remis :)
0
@gumaz Wybierałem się na zakupy kupić fotelik rowerowy, spodnie i buty górskie
Spodnie służą do dziś :)
0
@ziomal62 ty się ogarnij i nie pisz, że "na ligę to wystarcza,", skoro to właśnie zespół z naszej ligi jest bliski wywalania nas z CL
0
@ziomal62 ale Atletico to ta sama liga
2
Wygrał zespół, który ma lepszych napastników i lepszych obrońców.
Alvarez, albo Solroth bez problemu byliby w podstawie Barcelony przy obecnej formie naszych napastników...
W drugą stronę - z naszych stoperów w ich składzie zaistniałby MOŻE Cubarsi, ale na pewno nie Martin...
Wzmocnienia konieczne
2
Zastanawia fakt, jakim cudem Atletio z niezłymi zawodnikami i całkiem dobrą głębią składu jest tak zakopane w LL, że traci do nas blisko 20 punktów...?
1
Najgorzej, że w przyszły wtorek nie będę mógł oglądać meczu od pczątku, pewnie zacznę od 50 minuty. Jeszcze gorzej, że będę za kółkiem.
Myślałem, że dziś Barca załatwi sprawę, tylko nie sądziłem, że tym kierunku :)