0

@Barca_Big_Moment
"Wszystko chcesz na tacy, a wystarczy poszperać w mediach ;)"

Nie znalazłem, jeśli Ty się natknąłeś to dawaj, inaczej będę mógł sądzić, że to banialuki.

"Taki fdJ dostanie kontrakt w Paryżu i będzie zadowolony bo tam może realnie więcej osiągnąć z obecnym projektem Lucho."

Tylko jest jeden problem, którego Twój mózg nie jest w stanie ogarnąć.
On nie chce odchodzić
I to kończy temat.

0

@Barca_Big_Moment

Pokaż doniesienia, że PSG jest nim AKTUALNIE zainteresowane i złożyło jakąś ofertę.

"W Barcelonie Flicka tego nie dostanie bo nie pasuje do stylu gry pivota takiego jakiego oczekuje od niego sztab szkoleniowy"

Hahahhah, leże, Ty potrafisz rozbwić w trudnych chwilach xDD
25/26 - 31 meczów 2450 minut 1 gol 7 asyst(przy dwóch kontuzjach)
24/25 - 46 meczów 2515 minut 2 gole 2 asysty

I dlaczego on ma chcieć odchodzić z Barcelony ?

0

To może pójść w dwie strony -= albo będzie remontada i legendarny mecz, albo wcisną nam jeszcze dwa gole kontrach...

1

To jest jakaś klątwa z tymi czerwonymi w fazie pucharowej LM...

Ale 3/4 tej rywalizacji przed nami, tylko jedną połowę będziemy grać w osłabieniu. Nie ma sensu się podpalać, i za wszelką cenę dążyć do wyrównania, tę rywalizację można będzie zamknąć pozytywnie na wyjeździe

3

Liczę na nastawienie, atmosferę i wynik takie jak w rewanżu 1/2 PK

Do półfinału, a potem może zdążyć się wiele dobrego !

0

Klasyczne, brudne cholonissmo...

8

Rashord, nadchodzą dni prawdy....

Albo cos dasz z lewego skrzydła w kluczowym momencie, albo można ściągać Virgilego...

0

@Barca_Big_Moment
Nadal nic nie dociera....

"Nie wiem dokładnie jak wyglądają takie negocjacje od kulis, ale przecież można im postawić jakieś warunki typu, 'szukajcie sobie nowego klubu' wtedy agent takiego piłkarza musi rozmawiać z innymi klubami."

Nie, nic nie MUSI, bo jego piłkarz mu piłkarz mówi: mam tutaj jeszcze 3 lata kontraktu, podoba mi się w Barcelonie, moja rodzina chce tu mieszkać, jest fajna drużyna, zostaje do końca.
Rozumiesz ?

Juz nie mówąc o tym, że jak był zdrowy, to całkiem sporo u Flicka zagrał w tym sezonie i pewnie jeszcze sporo minut w tym sezonie zagra.


0

@Barca_Big_Moment
„Lepiej wypchnąć te śmierdzące klocki, które są mentalnymi plackami „

Nadal nie ogarniasz. To nie jest możliwe bez ich zgody, piszesz że ogarniasz, jak działa klub, ale cały czas NIE ROZUMIESZ, że do transferu jest potrzebna wola OBU STRON.

I w tym przypadku brakujące mln można zyskać na sprzedaży Casado, bo on CHCE odejść

Jaśniej ci tego napisać nie mogę…


0

@Barca_Big_Moment Człowieku, jakich moich ulubieńców ??
xDDD

"Dopóki nie nastąpi prawdziwa rewolucja transferowa i wypchnięcie tartaku Araujo, Christensena, Inakiego, Ter Stegena, Fatiego, Ferrana, Kounde, fdJ, Lewego,"

Wypchnąć, to Ty możesz sobie co najwyżej klocka przed snem, bo jak widać w transferowych realiach po prostu się nie orientujesz.
Rashford, człowieku, jest wypożyczony, gdzie Ty chcesz go wypychać skoro mu się kończy umowa ?
Lewy - koniec umowy, jak Flick uzna, że warto, to będzie przedłużona.
Reszta - jak będzie chciała zostać w drużynie, to zostanie, kasując to, co zostało zapisane w umowie.

"Dość utrzymywania przeciętniaków bez żadnego potencjału sportowego!"
Prawda !
Dlatego, jak Casado chce odejść, żeby się rozwijać to trzeba to wykorzystać bo jego sufit jest niżej, niż Bernala, czy FdJ...

11

Czasem Barcelona mnie irytuje tym cackaniem się z piłką pod, albo i w polu karnym rywala, ale dzisiaj to Bayern to wszystko przebił.
Wyglądało to tak, jakby w Monachium najwięcej płacili za asysty :)

0

Piłkarsko Bayern o klasę lepszy.
A ten młody Pitarch, to jest granat bez zawleczki, już go drugi raz w LM bramkarz cudem ratuje :)

0

@Barca_Big_Moment Jakie "zabezpieczenia", człowieku chcesz wpisywać w kontrakt "zabezpieczenia" to nikt ci tu nie przyjdzie.
Takie rzeczy tylko w przypadku wiekowych zawodników - np kontrakt na rok z opcją przedłużenia, jelii zawodnik zagra np 50% minut

Wdrukuj sobie w głowę, nie da sie pozbyć zawodnika, jak niewolnika na targu.
Mam nadzieję, że już to rozumiesz.
FdJ, Ferran, czy ktokolwiek inny mają absolutne prawo być w drużynie tak długo, jak obowiązują ich kontrakty, a Barcelona ma obowiązek płatność aż do ostatniego miesiąca obowiązywania kontraktu.

0

@Barca_Big_Moment O czym Ty piszesz ?

Ty w ogóle wiesz, jak działa rynek transferowy w piłce nożnej ?
Podpisujesz z zawodnikiem kontrakt na 6 lat, za 60mln, po trzech latach chcesz się go pozbyć, ale on nie chce.
Zawsze możesz zerwać z nim umowę, ale... musisz mu wypłacić resztę ustalonego kontraktu.
30 baniek do ręki i taki FdJ sie zwija.
A... i jeszcze jedno - nie sprzedajesz go wtedy, jest wolnym zawodnikiem

"W świecie kapitalizmu jesteś niewolnikiem tego kto płaci więcej"

Bzdury pleciesz. Zawodnik ma kontrakt, może zgłosić się klub, dając za niego krocie (np a Arabii) , ale jak zawodnik NIE CHCE, to NIA ODEJDZIE.
Ma do tego pełne prawo.

Już nie pamiętasz casusu Bale, Hazarda w Realu, czy Umtitiego u nas ?

1

@Barca_Big_Moment A jeśli Holender nie chce być wystawiony na sprzedaż ?
To nie jest targ niewolników...

1

@Barca_Big_Moment Zamiast sprzedać, zamiast sprzedać...
To nie Football Manager, to zawodnik musi chcieć odejść.
Różnica pomiędzy FdJ i Casado jest taka, ze jeden chce, drugi nie,

0

Duma. Més que un club.

0

@fotohobby Wskaż fragment, w którym pisałem cokolwiek o Zonda i Nawrockim.
Masz jakieś zwidy ?

2

@ferdas_rawa Nie u nich, ale innej spółce. Kompletnie niepowiązanej z handlem złotem i lokatami..
Jeszcze raz, co ma praca syna Tuska w liniach lotniczych do odpowiedzialności za poczynania pazernych ludzi, którzy rzucili się na nierynkową ofertę firmy, która była wymieniana w ostrzeżeniach KNF, jako ryzykowna ?

1

@Frimpong "Chronić to można dziecko, a nie się glaby zabierają za coś o czym nie mają pojęcia i tracą oszczędności"

To prawda, ale jakoś przy aferze AmberGold winny był Tusk i PO
:)

5

I właśnie za to kocham ten klub.
Obserwowanie przez lata, jak rozwijają się (lub nie) wychowankowie, jak oddają serducho za klub daje dużo więcej satysfakcji, niż wieczne nowe twarze z transferów.

1

@maroon Może ich po prostu zbyt dobrze nie znasz...

3

@Dari0G Ten tłuścioch to idealny przykład słabego człowieka.
Ciałem i charakterem

2

@Luciano99 "Zidane czeka na Francję, Klopp cieszy się emeryturą, alternatyw trenerskich brak, pomysłu na grę nie ma, zespół opiera się na płaczących gwiazdeczkach bez kręgosłupa moralnego i z manią wielkości nad innymi ludźmi."

I to mi się podoba, bo tu nie chodzi, że mieli pecha i nic nie wygrali, tylko zbudowali niezrównoważony (pod względem psychiki też :) ) zespół, wyebali trenera, który miał jaja, żeby spróbować to naprawić.
A nie tak łatwo jest naprawić kadrę, bo w dzisiejszych czasach nie tak łatwo pozbyć się piłkarza z takiego klubu, jak Barcelona, czy Real, żeby w jego miejsce sprowadzić innego

26

Biali cały czas płaczą o brak czerwonej kartki dla Martina, a tymczasem....



hipokryzja, wybiórcza pamięć, Alzheimer - właściwe podkreślić

2

@Dari0G Szczególnie u tego tłuściocha, co kopie leżącego :)
Fantastyczna reklama polskich mężczyzn

3

@maroon TAk, do wyciskania.
Mógłby się swoimi obowiązkami (nominacje ambasadorskie, zaprzysiężenia sędziów TK) zająć, zamiast tracić czas na mięśniaków

1

Eric od początku, na ostatnie 20 minut Casado/Gavi

5

Podesłałbym temu pismakowi maść na ból doopy, sęk w tym, że zabrakło, bo wczoraj 3/4 notatnika wykupiło

11

Ale trzeba powiedzieć jasno - takiej akcji, jaką zrobil Cancelo przy golu Lewego Balde na pewno by nie wykonał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?