1

@DJ6 akurat Yamal ma dziś lekkość, jakiej nei miał od dawna

0

Wszystko się dla nas dziś doskonale składa, trzeba teraz tylko dołożyć kropkę nad "i"

0

Teraz na spokojnie, poklepać i rozklepać.
I niech trochę Atleti pobiega za piłką przed środą.

0

Na chwilę obecną Barcelona i Real mają tyle samo straconych bramek w LL
Fajnie, gdyby dziś o 23 ten stan się nie zmienił.

8

Ooo, zaskoczył Flick z fałszywą 9.
Ciekawe, jak to wypali, ale kojarze mecz z Atleti zeszłego sezonu, czy sprzed dwóch bez klasycznego napastnika i to wypaliło

5

Podobno po meczu ze Szwecją dzwonił do Kuleszy i powiedział to samo

3

@Tompas007 O... a biega, jakby miał 30

Zmienne wliczam.
No, chyba, że ich nie wyrobi :)

2

"Arbeloa: Ta porażka jest całkowicie i absolutnie moja"

I on ma ksywę Spartanin ?
xDD

1

@gumaz Półleżąca z zapewnioną przestrzenią wokół nóg, bo gram i kopię razem z piłkarzami, o czym już ze dwa razy przekonał się mój pies.
Już mnie unika, kiedy słyszy, że to mecz.

26

Królem polowania jest ten gość, co wcisnął Realowi Mastantuono za 60 baniek

9

Zaczynam rozumieć, dlaczego większość kibiców Realu uważa, że Bellingham ma większy wpływ na grę drużyny, niż Pedri.
Po prostu nie doczytałem, że negatywny

32

Piłkarze Realu mają tradycyjny prezent dla swoich kibiców :

Zyebane Święta

11

Widać, że Bellingham wrócił do składu.
Tak trzymaj, Jude !

2

@Kinginiesta Oczywiście co nie zmienia faktu, że właśnie obserwujemy kolejnego potraconego dziadka...

1

@norbi77 On dziadzieje szybciej, niż Biden

1

@fcbarcafan19 Moda na botoks wjechała na pierwszym zdjęciu :)

13

Lepszego posta już dzisiaj nie znajdę...
xD


4

Nie lubie takich artykułów, bo po nich często przytrafia się "ten pierwszy raz"
:)

0

Może tam sporo dać, ale nie wiem, czy akurat w takim momencie swojego sezonu i z takim przeciwnikiem, z jakim zagramy jutro...

2

Tyle to Abde w Betisie strzelił, a możemy go mieć za 1/5 tej ceny

3

@maroon To nie zabawa, to upierdliwa konieczność.
Lubię porządek i poszanowanie przepisów, ale też poszanowanie drugiego człowieka.
A tu mamcie (czasem tez tatusiowie) wykazują elementarne braki

6

@maroon Akurat to, co robi jest dobre i przynosi dobry efekt.
Ja tez chyba zacznę nagrywać/robić zdjęcia - pod szkołą, do której czasem podrzucam syna są cztery miejsca K&R (Kiss & Ride)
Notorycznie, codziennie na dwóch, trzech z nich stoją puste samochody, bo mamcia musiała przecież wysiąść, wziąć tornisterek i odprowadzić bombelka do szkoły.
Całe 40 metrów.

1

@michal1899 "obniża pensję do max 3-4mln netto"

Z tym ponoć w Hiszpanii problem, nowa umowa nie może być niższa, niż 50% poprzedniej.
Taj przynajmniej słyszeliśmy, kiedy odchodził Messi

2

Ale najpierw jakaś pielgrzymka…

24

Jest w Barcelonie stadion, gdzie kibicuje się z kulturą, o oni pchają swoją repkę do tej biało-niebieskiej dziczy...

16

Bastoni czerwo w ważnym meczu ?
A to nie, dzięki... juz takiego mamy...

3

Wylewy obrony trochę, jak w Barcelonie, tylko atak słabszy...

8

Ktoś z Premier League go kupi za 50mln i po pieśni

0

Może ten transfer sprawi, że Pielgrzym spakuje plecak...

7

Klasyczny przykład "syndromu białej odklejki"
Nie ma sensu więcej komentować...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?