fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ten transfer sprawi, że Pielgrzym spakuje plecak...
7
Klasyczny przykład "syndromu białej odklejki"
Nie ma sensu więcej komentować...
0
@robsesh "Zdarzyło się, Rudiger tak gra i Realowcy sie cieszą, że mało który napastnik ma życie na nich."
Tylko, że śmietankowy przeważnie nie dostaje kartek za to, a katalończyk przeważnie tak
0
Jeśli "monochromatyczne logo klubu" to jakim cuden "w kolorach turkusowym i granatowym z czerwonymi akcentami" ?
3
Znamy już przebieg ćwierćfinału LM Real-Bayern:
0
@Chimera Ciii, to niedobra jest mówić, że Trump zaczął wojnę w Iranie.
To "syjoniści" zaczęli.
Taka jest oficjalna wersja polskiej prawicy
2
@sokot "Wpieprzają się w nieswoją wojne mając ruskich na karku, nie mówiąc już o tym ze nie za swoje pieniądze bo ich na ten moment po prostu nie mają, a niby potrzebują do obrony kraju"
Jakie fajne proste myślenie :)
Po pierwsze (abstrahując od tego, co naprawdę zniszczyli Irańczycy, bo to bajkopisarze) nie wiesz:
1. Czy to Ukraina nie została poproszona o podzielenie się swoimi doświadczeniami.
2. Czy na tym nie zarabia środków potrzebnych do wojny.
3. Czy w zamian za tę przysługę wyświadczoną dla ZEA nie otrzyma przysługi ze strony USA, co pomoże w prowadzeniu wojny z kacapskim agresorem.
Gratuluję takiego mało skomplikowanego poglądu na świat,
4
@sokot Wg doniesień irańskich ?
Wg doniesień irańskich, to już 4 F-35 strącili, jak nie więcej :)
I jakie pomaganie agresorom ? ?
Rakietami antydronowymi dla ZEA ??
Ochłoń....
40
Jak jemu się bezpiecznik przepala nawet w towarzyskich meczach, to już jest naprawdę źle...
4
Czyli realnie dwa miesiące... A to już będzie prawie czerwiec....
Masakra.
0
Przecież już go mogli mieć, to pożegnali :)
"Miałeś, chamie, złoty róg, [...] ostał ci się ino sznur"
Pasuje tu idealnie
5
Kadra się sypie po przerwie na reprezentacje ?
Stare…. Znałem
19
Najfajniejsze, że sygnał do remontady dał tak jechany tu przez co poniektóych "Robercik"
2
@Michas_13 Ale gole strzela, co ?
0
@th@les 5 meczów, 4 strzelone gole ?
No dobra, tam nie było żenady, ot tyle...
3
Jak miałem 6 lat, to miałem poczucie, że jesteśmy piłkarską potęgą nie do zatrzymania.
Wtedy zatrzymali nas Włosi i skończyło się na brązowym medalu.
To była Hiszpania '82
Od tego czasu 44 lata klęsk i upokorzeń.
0
I tak ma szczęście, że nie pomylili nogi z ręką....
Już nawet nie wiadomo, jaki tam towar biorą.
4
@Vegeta88
No coż:
"Według danych z raportu EFL „Pod lupą” z października 2025 roku, około 58% właścicieli małych i średnich firm (MŚP) w Polsce posiada wykształcenie wyższe"
Natomiast według danych za 2023-2024 rok, około 45-46% młodych Polaków (w wieku 25–34 lata) posiada wyższe wykształcenie. W szerszej grupie wiekowej (25–64 lata) odsetek ten wynosi ok. 38%
Czyli jednak osoby po studiach częściej zostają szefami firm, mimo iż statystycznie w społeczeństwie są mniejszością...
0
@draxidox od kiedy stwierdzenie faktu, to umniejszanie ludziom ?
12
Dlaczego członkowie sztabu medycznego Realu zawsze chodzą parami ?
Bo jeden umie czytać, a drugi pisać.
14
Virgilli > Rashford
14
Wszyscy w składzie się nie pomieszczą... Tym bardziej po powrocie Gaviego i coraz większej roli Bernala...
A nie wierze, by można było sprzedać FdJ i pozbyć się jego pensji.
Więc może warto rozważyć zarobek na wychowanku...
2
"Barcelona następny mecz ligowy rozegra dopiero za dwa tygodnie, ale już wiadomo, że jej rywal podejdzie do rywalizacji osłabiony. A będzie nim Atlético."
A to niespodzianka !
:)))
5
Najlepsza wiadomość wieczoru
20
Wszedł Mbappe i Bellingham i gra Realu siadła.
Oby tak dalej
4
Najlepsze w tym meczu i kartki dla Valverde i LLorente skutkujące absencjami w kolejnej kolejce
3
Już przyklepuję urlop na 11.
:)
1
Dobra opcja, na najbliższe 2 lata + Cancelo do rotacji
Gdyby udało się spieniężyć Balde, to przez ten czas można by uważnie obserwować rynek, aby kupić kogoś na lata.
No, chyba, że LaMassia kogoś podaruje...
5
Remis i mamy dwóch rannych :)
Jestem ciekaw, jak tam sobie ten młody Thiago poradzi.
Na początku sezonu nad Huisenem też sie biali rozpływali, aż to czasu, jak go Atleti wyjaśniło...
6
@norbi77 |Ciekawe, czy nasza prawica nadal zakochana w Meloni... ?