0

Może ten transfer sprawi, że Pielgrzym spakuje plecak...

7

Klasyczny przykład "syndromu białej odklejki"
Nie ma sensu więcej komentować...

0

@robsesh "Zdarzyło się, Rudiger tak gra i Realowcy sie cieszą, że mało który napastnik ma życie na nich."

Tylko, że śmietankowy przeważnie nie dostaje kartek za to, a katalończyk przeważnie tak

0

Jeśli "monochromatyczne logo klubu" to jakim cuden "w kolorach turkusowym i granatowym z czerwonymi akcentami" ?

3

Znamy już przebieg ćwierćfinału LM Real-Bayern:



0

@Chimera Ciii, to niedobra jest mówić, że Trump zaczął wojnę w Iranie.
To "syjoniści" zaczęli.
Taka jest oficjalna wersja polskiej prawicy

2

@sokot "Wpieprzają się w nieswoją wojne mając ruskich na karku, nie mówiąc już o tym ze nie za swoje pieniądze bo ich na ten moment po prostu nie mają, a niby potrzebują do obrony kraju"

Jakie fajne proste myślenie :)
Po pierwsze (abstrahując od tego, co naprawdę zniszczyli Irańczycy, bo to bajkopisarze) nie wiesz:
1. Czy to Ukraina nie została poproszona o podzielenie się swoimi doświadczeniami.
2. Czy na tym nie zarabia środków potrzebnych do wojny.
3. Czy w zamian za tę przysługę wyświadczoną dla ZEA nie otrzyma przysługi ze strony USA, co pomoże w prowadzeniu wojny z kacapskim agresorem.

Gratuluję takiego mało skomplikowanego poglądu na świat,

4

@sokot Wg doniesień irańskich ?
Wg doniesień irańskich, to już 4 F-35 strącili, jak nie więcej :)
I jakie pomaganie agresorom ? ?
Rakietami antydronowymi dla ZEA ??
Ochłoń....

40

Jak jemu się bezpiecznik przepala nawet w towarzyskich meczach, to już jest naprawdę źle...

4

Czyli realnie dwa miesiące... A to już będzie prawie czerwiec....
Masakra.

0

Przecież już go mogli mieć, to pożegnali :)

"Miałeś, chamie, złoty róg, [...] ostał ci się ino sznur"

Pasuje tu idealnie

5

Kadra się sypie po przerwie na reprezentacje ?
Stare…. Znałem

19

Najfajniejsze, że sygnał do remontady dał tak jechany tu przez co poniektóych "Robercik"

2

@Michas_13 Ale gole strzela, co ?

0

@th@les 5 meczów, 4 strzelone gole ?
No dobra, tam nie było żenady, ot tyle...

3

Jak miałem 6 lat, to miałem poczucie, że jesteśmy piłkarską potęgą nie do zatrzymania.
Wtedy zatrzymali nas Włosi i skończyło się na brązowym medalu.
To była Hiszpania '82

Od tego czasu 44 lata klęsk i upokorzeń.

0

I tak ma szczęście, że nie pomylili nogi z ręką....
Już nawet nie wiadomo, jaki tam towar biorą.

4

@Vegeta88

No coż:
"Według danych z raportu EFL „Pod lupą” z października 2025 roku, około 58% właścicieli małych i średnich firm (MŚP) w Polsce posiada wykształcenie wyższe"

Natomiast według danych za 2023-2024 rok, około 45-46% młodych Polaków (w wieku 25–34 lata) posiada wyższe wykształcenie. W szerszej grupie wiekowej (25–64 lata) odsetek ten wynosi ok. 38%

Czyli jednak osoby po studiach częściej zostają szefami firm, mimo iż statystycznie w społeczeństwie są mniejszością...

0

@draxidox od kiedy stwierdzenie faktu, to umniejszanie ludziom ?


12

Dlaczego członkowie sztabu medycznego Realu zawsze chodzą parami ?
Bo jeden umie czytać, a drugi pisać.

14

Virgilli > Rashford

14

Wszyscy w składzie się nie pomieszczą... Tym bardziej po powrocie Gaviego i coraz większej roli Bernala...
A nie wierze, by można było sprzedać FdJ i pozbyć się jego pensji.
Więc może warto rozważyć zarobek na wychowanku...

2

"Barcelona następny mecz ligowy rozegra dopiero za dwa tygodnie, ale już wiadomo, że jej rywal podejdzie do rywalizacji osłabiony. A będzie nim Atlético."

A to niespodzianka !
:)))

5

Najlepsza wiadomość wieczoru

20

Wszedł Mbappe i Bellingham i gra Realu siadła.
Oby tak dalej

4

Najlepsze w tym meczu i kartki dla Valverde i LLorente skutkujące absencjami w kolejnej kolejce

3

Już przyklepuję urlop na 11.
:)

1

Dobra opcja, na najbliższe 2 lata + Cancelo do rotacji
Gdyby udało się spieniężyć Balde, to przez ten czas można by uważnie obserwować rynek, aby kupić kogoś na lata.
No, chyba, że LaMassia kogoś podaruje...

5

Remis i mamy dwóch rannych :)
Jestem ciekaw, jak tam sobie ten młody Thiago poradzi.
Na początku sezonu nad Huisenem też sie biali rozpływali, aż to czasu, jak go Atleti wyjaśniło...

6

@norbi77 |Ciekawe, czy nasza prawica nadal zakochana w Meloni... ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?