18

Powiem tak, - wolę, żeby czasem przepchnęli taki mecz kolanem, niż miałoby braknąć im paliwa w jakimś ważnym meczy LL, czy CL

15

To, że dziś Rayo wraca do Madrytu bez choćby punktu to zasługa tego właśnie prana.
Maskuje niefrasobliwość w obronie...

4

Niby mecz spokojny, ale dla pełnego spokoju dobrze byłoby strzelić coś jeszcze.
Póki co świetny mecz Araujo - gol i spokój na prawej flance

4

Mam nadzieję, że w przypadku Lewego sprawdzi się teoria butelki ketchupu, że jak w końcu wystrzeli, to leci i leci :)

17

A tymczasem Rashford coraz mniej gra, coraz mniej strzela...
Na moje oko - nic z tego nie będzie i jakoś niespecjalnie żałuję.

0

@Grzeslaw_mks
Rada dla ciebie na przyszłość - kiedy wchodzisz w dyskusję, to może bez przenośni, bo to nie konkurs literatury pięknej, a staraj się z większą uważnością operować słowami typu "nikt", czy "wszyscy", bo tylko sie ośmieszasz

"Mowie Ci jeszcze raz, wiekszosc normalnych kibicow Realu nie pochwala zachowan Viniciusa."

To prawda. Sęk w tym, ze najwyrażniej większość kibiców białych nie jest normalna i to toleruje....
Bywam na notatniku i widzę....

2

@kamilop "m więcej postronnych wie tym większa szansa że to wyjdzie. Agentura też działa, dodatkowo to nie wojna Europy więc czemu USA miałaby informować i być może narażać się na wyciek tych informacji."

No to mógł właśnie w tym stylu odpowiedzieć, a nie uciekać się do riposty, która nie ma najmniejszego sensu.

0

@Grzeslaw_mks Chcesz więcej cytatów ?
Mam posiedzieć 30 minut i zapodać 5, 10x tyle ?

To Ty napisałeś: " Nikt go nie trawi." "wkurwia wszystkich."

I tam jeszcze porównują zachowania Yamala do Męczennika.
To już odklejka wyższego rzędu
chyba jednak słabo ogarniasz notatnik

0

@Grzeslaw_mks
O czym Ty piszesz, jakich WSZYSTKICH ??
Przecież niektórym sie podobają jego tańce:
https://zapodaj.net/plik-1DSbaiiRwt

To tylko 5 minut i przeglądnięcie jednego tematu na notatniku
Facebooka nawet nię chce mi się przeszukiwać, bo mi potem będzie podrzucał posty o prześcieradłach...

0

@Grzeslaw_mks Musisz się jeszcze dużo tutaj nauczyć nauczyć.
Wpadaj częciej, zapraszamy :)

6

Dwa gole Lewego, spełnione marzenie Wojtka - idealny mecz dla Polaków w Barcelonie
Oby tylko kontuzje nie okazały się poważne

3

Konkretna suszarka musiała wpaść w przerwie xD
A swoją drogą - myślałem, że nie da się bronić gorzej, niż my, ale Newcastle pokazało, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych

0

@Wierzbba21 "mine niech się ogarnie, bo oprócz karnego dwa błędy prokurujace dwie bramki."

Genialnych, otwierających podań przy dwóch bramkach nie dostrzegłeś ?

16

Nie ma ludzi nie do zajechania....

0

@Faro Znasz kogoś lepszego ?

"no jeśli ta praca to ma być tylko wygrywanie w LL to nawet Xavi to potrafił"

Xavi nie potrafił nawet w LE wygrywać...

0

W obronie grany jak na Orliku.
Mam nadzieję że Flickk zrobi im tam suszarkę, żeby to się jakimiś głupimi karnymi nie rozstrzygało

2

Powiem tylko tyle - jeśli mielibyśmy obawiać się Newcastle, a jeszcze przegrać z nimi, to oznacza że lepiej odpaść teraz, zanim nie trafimy na kogoś naprawdę mocnego.

Trzeba z nimi zrobić to, co z Atleti, niech biegają, ba - niech tylko patrzą za piłką.

4

Liczę na to, ze cos sie jednak dobrze od Lewego odbije.
Nastawienie takie, jak na Atletico i będzie dobrze.

0

Prowadź, Rekinie !
;)

3

Ale z Pau i Gerardem na stoperze nie przegrywamy :)

2

Pojawiają się pierwsze efekty działalności Wetomata
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/minister-finansow-reaguje-na-raport-agencji-fitch-w-sprawie-weta-prezydenta/mxv8y8q

„"Uważamy, że politycznie nacechowana debata na temat SAFE odzwierciedla kluczowe wyzwania leżące u podstaw negatywnej perspektywy ratingu Polski na poziomie "A-" — ocenia Fitch.

"Udział w programie SAFE mógłby pomóc złagodzić presję związaną z obsługą długu poprzez obniżenie krańcowych kosztów finansowania i wydłużenie terminów zapadalności, ponieważ warunki pożyczki są korzystne pod względem okresów i kosztów w porównaniu z finansowaniem rynkowym, zwłaszcza w obecnych, zmiennych warunkach rynkowych" — ocenia agencja.”

0

@Grzeslaw_mks
Myślę, że się nie mijam, szczególnie po paru wizytach na notatniku.
O odpałach typu Kamil Gala nawet nie będę wspominał

0

@Eriol123 "to są dwie różne sprawy. Domki nie będą palić węglem siłą rzeczy. Są dyrektywy które to uniemożliwiają. Elektrownie które mogą spalać węgiel np brunatny są wyposażone w wysokowydajne filtry. Niemal bezemisyjne."

Acha...
"Elektrownia Bełchatów emituje średnio około 2–3 ton rtęci rocznie, co czyni ją jednym z największych emitorów tego pierwiastka w Unii Europejskiej. W rekordowym 2016 roku raportowano emisję na poziomie prawie 3 ton, a w kolejnych latach poziom ten wynosił zazwyczaj powyżej 2 ton, np. 2,6 tony w 2020 r..

Forbes


Skala zjawiska: Emisja 3 ton rtęci odpowiada sumie emisji całego przemysłu Hiszpanii"

Do tego radioaktywne odpady w hałdach pokopalnianych (do czasu rekultywacji rozwiewane przez wiatr), szkody górnicze, koszt węgla jest dużo wyższy, niż cena za 1t na placu

"Ps Swoją drogą wracając do kopciuchów o których wspomniałeś - był ponoć plan na zakładanie super wydajnych filtrów w gospaodarstwach domowych ale temat padł ."
To była mrzonka, droga w zakupie i utrzymaniu (pobór energii elektrycznej)
Znając mentalność rodaków po zmierzchu byłyby wyłączane...

43

Ja się tylko zastanawiam, jak kibiców białych może irytować zachowanie Yamala, a nie zauważają tej gównożanerii, jaką odwala Męczennik.
Strzela z karnego, opiera sie prowokująco o chorągiewkę, pokazuje gest ocierania łez....
Jaki poziom trzeba mieć, żeby kibicować i bronić takich zawodników... ?

20

@John_Doe " Pożyczka z NBP nie będzie tak obciążona, a jej wydatkowanie nie będzie warunkowane."

A jak będzie obciążona ? Ile będzie kosztował dodruk polskiego pieniądza, obniżenie sie ratingu Polski i co za tym idzie zwiększony koszt wykupu obligacji rządowych ?

2

@kpiarz "4. Co innego powoduje smog, zwłaszcza samochody i ciężkie tiry


5. Kurz przemysłowy i inne syfy miejskie"


To wyjaśnij, dlaczego z przekroczeniami norm PM10 i PM2.5, a także benzopirenu mamy do czynienia tylko w miesiącach zimowych, w trakcie sezonu grzewczego ? ?

""Sam dwutlenek to pikuś"

Sam dwutlenek, plus troche NOx to emitują kotły gazowe, nie te na węgiel

5

Ja rozumiem, że czasem można jakieś info o białych wrzucić, ale żeby tym psycholem się zajmować to jest spora przesada...
Tym gościem powinni się zająć jako case study na jakieś konferencji psychiatrycznej.

11

Może chociaż trawę skosi na Camp Nou....

3

@tbas Nawet stępki nie mamy, bo ktoś zayebał...

2

@Martwy A u białych Team Chemistry 55%, czyli niewiele się od tego czasu zmieniło :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?