1

+9pkt w tabeli jest, teraz biali będą mieć to w głowie, jak będą wychodzili na Osasunę

3

No cóż, nie co dzień gra się z Madrytem, żeby 4 bramki pakować...
;)

1

Asysty Yamala to jakaś magia...
Te Casado też dają radę

1

Asysty Yamala to jakaś magia...

3

La Mmasia pokazuje pazury - 7 wychowanków w pierwszym składzie robi wrażenie !

0

Dawno różnica siły pomiędzy tymi zespołami nie była tak duża, oby wynik ją dziś odzwierciedlił

1

@MysticCat "czy mi się wydaje, czy ten facet miał już wpływ na największą gospodarkę świata, miał też mityczną walizkę z czerwonym guzikiem"

Ale jest osiem lat starszy, a jego niektóre wystąpienia (dwudziestominutowe kiwanie sie do muzyki, czy jakieś dykteryjki na temat tego jak długiego ma jakiś golfista) pozwalają wątpić w to, czy wszystko wciąż ogarnia.
Drugi Biden...

11

Żeby tylko nie kopali, jak zwierzęta...

2

@Peciak "Elon Musk dobrze przewidział co się będzie teraz dziać, oraz że jeżeli wygra Kamala to będą właściwie ostatnie wybory w USA."

Zabawne, że mądrym ludziom zdaża się palnąć piramidalną bzdurę...

4

Najważniejsze że ma więcej topowych wychowanków w pierwszej drużynie, niż Mardryt

0

@AlexDark00
Jak na najlepszego w XXI to trochę małe mało...
Lewy dał fanom Borussi, czy Bayernu jakby więcej

0

@AlexDark00 "Ponieważ był i jest najlepszą 9tką XXI wieku, która dała nam sporo radości."

Szczególnie w Lidze Mistrzów

1

Troll Football jak zwykle w punkt :)


1

@wyrek
Jak na ruskiego agenta, to dobrze grilluje swoich :)




Świetne przemówienie !

0

@Peciak Mogłaby sobie darować wykręcanie się w stylu, "młoda byłam, głupia, a w dodatku może wcale nie chodziło o PiS, tylko Jezusa."
A już szczytem absurdu jest to, że jak powiedziała - nie byłam wówczas politykiem :)

Fajnie to to wrzuciłeś, bo mi umknęło :)

0

@kuz Ja roczny koszt ogrzania domu 106m - 3050zł
Parę lat temu było to jakieś 1900-2200, ale to se juz nie vrati...

13

Na jego szczęście miał za głównego przeciwnika Vinicjusa, nie Leo Messiego....

2

Najlepsze jest, że każdy bezstronny głos ze świata sportu, mediów tak mówi, a ci coraz głębiej zapadają sie w swoim syndromie "oblężonej twierdzy"

I że to ponoć wszystko za Superligę.
No, ale skoro Barca wygrywa z nimi dzięki Negreirze....

:))

3

Spokojnie, zaraz w Real TV coś na nią znajdą :))

15

Buahaha, Real dostał w doopę, Męczennik dostał w doopę, więc "Negraira wiecznie żywy"
Jakie to przewidywalne...

6

@Stinger_ Odpowiem ci trochę inaczej.
Gdyby na miejscu Vinicjusa był ktoś z podobnymi statystykami, ale sprawiający wrażenie "dobrego chłopaka", typu Yamal, Rodrygo. Raphinha, Modrić, czy np Fati to byłoby mi go cholernie żal.
Ale tego pyskatego cierpiętnika, po prostu żal mi być nie może...

3

Po klasyku myślałam, że królem spalonych jest Mbappe.
Ale dziś Vinicjusz przebił jego wyczyny i to bez dyskusji
:)))

0

José Luis Sánchez: Real dowiedział się, że Vini nie wygrał Złotej Piłki dzięki Manchesterowi City. To City otrzymało komunikat od organizatorów, że Rodri wygrał. To City dało tę informację Królewskim. City miało wiedzieć to od soboty.

Hahaha, nie chcieli synkowi psuć Klasyka :))

32

Od meczu z Sevillą ciągnie się najlepszy tydzień ostatnich paru lat :)

36

"Brak szacunku" :)))
Niech tego nauczą Winicjusza w stosunku do kibiców i zawodników przeciwnej drużyny :)

Szacunku i klasy nie kupisz....

0

@TheKlucha
Marca potwierdziła, że delegacja z Madrytu nie wyleciała

0

No ale jak ?
Przecież jeszcze w sobotę coś tam krzyczał do Gaviego, że leci po jakąś Złotą Piłkę
:))))

Ale posłużę się słowa,i klasyka:
„Miałeś, chamie Złoty Róg, ostał cie się jeno sznur…”

0

Podajcie, bo nie znalazłem - ile obydwie drużyny przebiegły wczoraj km ?

21

Madryczoki już nawet w stosunku do swojej drużyny nie wytrzymują - wczoraj na ich stronie w komentach pisali o wątpliwej jakości francuskich "inżynierach" w składzie :)

20

Prawda jest taka, że w naszej sytuacji finansowej, gdyby La Masia produkowała przeciętniaków bylibyśmy w czarnej doopie, bo takich zawodników na rynku (za rozsądną cenę) po prostu nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?