fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Brawo. Przynajmniej uczą się na błędach.
1
@against_modern_football
"już kilka razy tak miałem że podchodzi ukrainiec gada coś po swojemu czy po rusku i zdziwiony że nie wiem o co mu chodziu"
Ale co to ma do dzieci ?
Dzieci będą dwujęzyczne
0
Liczę na PSG...
1
@Comentateiro I dlatego pod Biedronkami powstają punkty ładowania EV - Żeby "klasa biedna" mogła swoje eletrowozy podładować :)))
W Biedrze kupują ci, co lubią kupować tanio, więc są tam też pańcie, co podjeżdżają elektrycznym Mini, lub Fiatem 500.
Podobnie z Niemczech pod Aldikiem
2
Teraz już wiem, dlaczego Xavi wpuścił Oriola...
;)
0
@Murazor Ale nie musi
0
Atmosferka na stadionie Atleti top, ale tez scenariusz meczu wymarzony dla publiki.
A my bądźmy zadowoleni, ze musza grać 120 min (przy czym bardzo życzę im awansu) :)
13
Tak, jeszcze na Euro i Igrzyska go weźcie.
Pojedzie 17-latek, wróci sterany życiem 37-latek...
6
@Kamiloos
"A gdyby tak bylo - to przeciez zgodnie z powyzszym filmikiem powinni odgwizdac faul Osimhena a nie rzut rozny dla Napoli ;)"
ale przecież sam napisałeś:
"I wiem, ze takich kontaktow sa w meczu dzisiatki i sa one na porzadku dziennym"
Dla mnie sytuacje jest prosta - Osimhen trąca |(nadeptuje Cubarsiego wytrąca go z normalnego rytmu biegu co jest powodem, że stopa Cubarsiego ląduje na stopie Osimhena.
Gdyby nie ten pierwszy kontakt - karny byłby pewnie podyktowany, a tak sęzia uznał, że obaj walczyli w kontakcie, nikt nie faulował i nie podyktował 11, tylko róg
1
@Arden no, ale Klasyk po 1/4
5
Pepe (41) i Cubarsi (17) - to byłby historyczny duet obrońców :)
0
Teraz tylko trzymać kciuki, żeby selekcjoner Hiszpanii nie zapałał przesadnym uznaniem do Cubarsiego (i Yamala) bo znów mamy Igrzyska Olimpijskie, a wiemy, jak po ostatnich wyglądał Pedri...
35
"W wieku 17 lat, 1 miesiąca i 21 dni Pau Cubarsi jest najmłodszym obrońcą w historii Barçy, który zadebiutował w Lidze Mistrzów."
Najmłodszy i to od razu z MVP.
Tego raczej nikt nie pobije...
26
Zasłużył chłopak.
Debiut w LM, od razu w rewanżu 1/8, gdzie wynik mógł pójść w dwie strony a presja mogła sparaliżować.
I jeszcze taki występ !
2
Natomiast Oriol to jest przypadek kliniczny.
Nie wiem, czy jest statystyka ilości sytuacji stworzonych przeciwnikowi, ale chłop jest w TOP5 najsilniejszych lig świata.
Może tylko Upamecano z Bayernu ma z nim jakiekolwiek szanse
13
Cubarsi nie pęka na robocie :)
Pięknie dziś się go oglądało.
0
Jak można było zdjąć Fermina, a nie zajechanego Gundogana ?
4
Cubarsi potrafi w długie podania :)
2
Spacerku nie ma i nie będzie.
Póki co Xavi win, za postawienie na Raphinhe.
W ostatnich 15 minutach trochę zeszło powietrze, ale po takim początku trudno spodziewać się czegoś innego.
Nie można się cofnąć, nei można pozwolić Napoli na gre w naszym polu karnym i koniecznie strzelić trzeciego gola
0
Nie odpali Raphinha, wejdzie Felix - teoretycznie Felix lepiej tam pasuje, ale też dawno nie pokazał czegoś ekstra.
Może wejdzie na podmęczonych rywali i będzie decydujący.
4
Czyli Raphinha zamiast Felixa - jedyna zmiana co do przewidywanych przez prasę.
W sumie wielkiej różnicy w jakości nie ma, bo każdy z nich może odpalić, może też przejść obok meczu.
Byle w zdrowiu, byle za trzy godziny być w 1/4 LM !
Vamos !
0
Trzy lata i w 100% przebudowani gracze z pola.
Mamy rozmach !
;)
0
@MESSIah16 Gerard był top. Gerard na prezydenta :)
Ibrahimimovic
Całe szcześćie nie pograł długo
Arturo Vidal - bardziej do Getafe pasował...
0
@Lukikiki "gościu wolisz dzwonić po gościa żeby ci wymienił koło? Dla mnie gość nie jesteś , sorry memory"
Po to opłacam asistance, skoro płacę, to po co mam brudzić ręce ? A a mam po '40
Za to instalacje automatycznego nawadniania w ogrodzie zrobiłem zam.
Policzyłem przepływy, dobrałem zraszacze, spiąłem to wszystko z serwerem pogodowym w necie. I działa pięknie
Bo oferty, jakie otrzymałem były niewspółmiernie wysokie w porównaniu z poświęceniem kilku piątków/sobót.
" facet powinien to umieć a przynajmniej powinien chcieć się nauczyć tych czynności żeby było mu lżej w życiu "
No, ale przecież lżej jest zapłacić za to, niż zginać kark i brudzić ręce...
2
@svaras Oby nie w szpitalu.
Yamal już ledwo chodził pod koniec po ostrej grze przeciwników...
3
Dużo zdrowia, Lamine, dużo zdrowia życzę....
1
@bronx Zrobił więcej, niż Guiu przez 60 minut
21
Dwóch szesnastolatków trzyma ten zespół...
Dołóżcie jeszcze kilka dziewczyn z Barcy Femini i będzie można myśleć o trofeach :)
1
Nie tylko skład, ale i gra wygląda, jakbyśmy juz te Ligę wygrali.
;)
0
@ziomal88
Taka emotikonka tam jest, poszukaj w necie, powinna być opisana.
Jakbyś nie zrozumiał - to ci później wyjaśnię mój tok myślenia.