6

Brawo. Przynajmniej uczą się na błędach.

1

@against_modern_football
"już kilka razy tak miałem że podchodzi ukrainiec gada coś po swojemu czy po rusku i zdziwiony że nie wiem o co mu chodziu"
Ale co to ma do dzieci ?
Dzieci będą dwujęzyczne

0

Liczę na PSG...

1

@Comentateiro I dlatego pod Biedronkami powstają punkty ładowania EV - Żeby "klasa biedna" mogła swoje eletrowozy podładować :)))

W Biedrze kupują ci, co lubią kupować tanio, więc są tam też pańcie, co podjeżdżają elektrycznym Mini, lub Fiatem 500.
Podobnie z Niemczech pod Aldikiem

2

Teraz już wiem, dlaczego Xavi wpuścił Oriola...
;)

0

@Murazor Ale nie musi

0

Atmosferka na stadionie Atleti top, ale tez scenariusz meczu wymarzony dla publiki.
A my bądźmy zadowoleni, ze musza grać 120 min (przy czym bardzo życzę im awansu) :)

13

Tak, jeszcze na Euro i Igrzyska go weźcie.
Pojedzie 17-latek, wróci sterany życiem 37-latek...

6

@Kamiloos
"A gdyby tak bylo - to przeciez zgodnie z powyzszym filmikiem powinni odgwizdac faul Osimhena a nie rzut rozny dla Napoli ;)"

ale przecież sam napisałeś:

"I wiem, ze takich kontaktow sa w meczu dzisiatki i sa one na porzadku dziennym"

Dla mnie sytuacje jest prosta - Osimhen trąca |(nadeptuje Cubarsiego wytrąca go z normalnego rytmu biegu co jest powodem, że stopa Cubarsiego ląduje na stopie Osimhena.
Gdyby nie ten pierwszy kontakt - karny byłby pewnie podyktowany, a tak sęzia uznał, że obaj walczyli w kontakcie, nikt nie faulował i nie podyktował 11, tylko róg

1

@Arden no, ale Klasyk po 1/4

5

Pepe (41) i Cubarsi (17) - to byłby historyczny duet obrońców :)

0

Teraz tylko trzymać kciuki, żeby selekcjoner Hiszpanii nie zapałał przesadnym uznaniem do Cubarsiego (i Yamala) bo znów mamy Igrzyska Olimpijskie, a wiemy, jak po ostatnich wyglądał Pedri...

35

"W wieku 17 lat, 1 miesiąca i 21 dni Pau Cubarsi jest najmłodszym obrońcą w historii Barçy, który zadebiutował w Lidze Mistrzów."

Najmłodszy i to od razu z MVP.
Tego raczej nikt nie pobije...

26

Zasłużył chłopak.
Debiut w LM, od razu w rewanżu 1/8, gdzie wynik mógł pójść w dwie strony a presja mogła sparaliżować.
I jeszcze taki występ !

2

Natomiast Oriol to jest przypadek kliniczny.
Nie wiem, czy jest statystyka ilości sytuacji stworzonych przeciwnikowi, ale chłop jest w TOP5 najsilniejszych lig świata.
Może tylko Upamecano z Bayernu ma z nim jakiekolwiek szanse

13

Cubarsi nie pęka na robocie :)
Pięknie dziś się go oglądało.


0

Jak można było zdjąć Fermina, a nie zajechanego Gundogana ?

4

Cubarsi potrafi w długie podania :)

2

Spacerku nie ma i nie będzie.
Póki co Xavi win, za postawienie na Raphinhe.
W ostatnich 15 minutach trochę zeszło powietrze, ale po takim początku trudno spodziewać się czegoś innego.
Nie można się cofnąć, nei można pozwolić Napoli na gre w naszym polu karnym i koniecznie strzelić trzeciego gola

0

Nie odpali Raphinha, wejdzie Felix - teoretycznie Felix lepiej tam pasuje, ale też dawno nie pokazał czegoś ekstra.
Może wejdzie na podmęczonych rywali i będzie decydujący.

4

Czyli Raphinha zamiast Felixa - jedyna zmiana co do przewidywanych przez prasę.
W sumie wielkiej różnicy w jakości nie ma, bo każdy z nich może odpalić, może też przejść obok meczu.
Byle w zdrowiu, byle za trzy godziny być w 1/4 LM !
Vamos !

0

Trzy lata i w 100% przebudowani gracze z pola.
Mamy rozmach !
;)

0

@MESSIah16 Gerard był top. Gerard na prezydenta :)

Ibrahimimovic
Całe szcześćie nie pograł długo
Arturo Vidal - bardziej do Getafe pasował...

0

@Lukikiki "gościu wolisz dzwonić po gościa żeby ci wymienił koło? Dla mnie gość nie jesteś , sorry memory"
Po to opłacam asistance, skoro płacę, to po co mam brudzić ręce ? A a mam po '40
Za to instalacje automatycznego nawadniania w ogrodzie zrobiłem zam.
Policzyłem przepływy, dobrałem zraszacze, spiąłem to wszystko z serwerem pogodowym w necie. I działa pięknie
Bo oferty, jakie otrzymałem były niewspółmiernie wysokie w porównaniu z poświęceniem kilku piątków/sobót.

" facet powinien to umieć a przynajmniej powinien chcieć się nauczyć tych czynności żeby było mu lżej w życiu "
No, ale przecież lżej jest zapłacić za to, niż zginać kark i brudzić ręce...

2

@svaras Oby nie w szpitalu.
Yamal już ledwo chodził pod koniec po ostrej grze przeciwników...

3

Dużo zdrowia, Lamine, dużo zdrowia życzę....

1

@bronx Zrobił więcej, niż Guiu przez 60 minut

21

Dwóch szesnastolatków trzyma ten zespół...
Dołóżcie jeszcze kilka dziewczyn z Barcy Femini i będzie można myśleć o trofeach :)

1

Nie tylko skład, ale i gra wygląda, jakbyśmy juz te Ligę wygrali.
;)

0

@ziomal88
Taka emotikonka tam jest, poszukaj w necie, powinna być opisana.
Jakbyś nie zrozumiał - to ci później wyjaśnię mój tok myślenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?