galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cotutajsiedzieje No, jego powrót to też marketingowy strzał w 10 i duży zastrzyk finansowy nie tylko dla FCB ale całej La Liga. Oby wrócił. Sportowo też na pewno się przyda. Nie wiem tylko czy Xavi ogarnie i zbalansuje dobrze zespół.
0
@Firestone Najwyzej polityczne konsekwencje poniesie. Ale i w to watpie.
3
@Janas11224 Bedzie warszawiak legionista jeden z drugim fundowal stadnion dla Rakowa. Ot co.
1
@Rust_Cohle Czasem wale przed treningowke zanim wskocze na zone. Albo po kilku nockach w pracy tez sie przydaje zeby funkcjonowac.
1
@Kidd Pali sie jak wlosy na jajach .
6
Komentarz usunięty
0
Ale mialem paskudna biegunke.
3
@ObiwanKenobi Nie...
Wtedy w ogole przestaje interesowac sie polityka i skupia sie na rodzinie, pracy i wlasnych zainteresowaniach, dochodzac do wniosku, ze jakby wybory mialy cos zmienic to by ich zakazano.
0
@betonito Bylem kiedys chwilowo zafascynowany konfederacja. Przeszlo mi. Mysle, ze wiele osob ma w zyciu taki moment w ktorym sklania sie ku skrajnosciom, czy to lewackim czy prawicowym. Jak ma taki czlowiek chociaz troche poukladane w glowie, to mu przechodzi. Zwlaszcza kiedy wychodzi, ze ta niby uczciwa, antysystemowa opcja jest tak samo lasa na pieniazki jak oni wszyscy. A ich postulaty sa skrajnie nierealistycznym populistycznym belkotem chciwych cwaniakow.
0
@Kengo Grawitacja milardy razy wieksza niz na ziemi? Goku lubi to...
Tam dopiero by mial trening.
8
@QuentinTarantino Właśnie dzięki tej pensji nie przeszkadza mu rola zmiennika
0
@tristan87 już zmieniłem.
0
Chyba Ederson powinien był to obronic.
0
@tbas Tylko widzisz, straty skrzydlowych, napastnikow i pomocnikow ofensywnych sa normalnym elementem i odbywaja sie w innych sektorach boiska niz ewentualne straty DMa. Niestety, prawie kazda glupia strata Busiego konczyla sie setka dla rywali.
0
@Vernon_Roche Kolego, on tu zarabia najwiecej z calego zespolu. Jakby dostawal z piec baniek na sezon to moze sobie siedziec do rotacji z jakims nowym DM i nikt by nic nie powiedzial. On inktasuje wiecej niz najwieksze gwiazdy Premier League, a od lat nie dojezdza. Chociaz miewa dobre mecze, w okreslonym ustawieniu i przeciwko niektorym specyficznie grajacym rywalom. Nie ma co pluc na niego. Trzeba go ladnie pozegnac, ale tez juz nie przesadzajmy.
0
@Donio Jak mu nie zaplaca, to nie zagra jako ten wolny agent.
0
@damianfcb105 To byla ironia. Nie ma juz gdzie grac, tylko sprzedawac sie dla rzeznikow z arabii?
1
@damianfcb105 A to ci frajda. Moze Leo zostanie tez ambasadorem praw czlowieka w Arabii ? :D
1
@don'T.R.I.P.e Mial, ale nie wiele z tego wynikalo. Nie bylo komu wykanczac jego wrzutek. Sam Adama byl bardzo jednowymiarowy. Wiadomo bylo, ze wypusci sobie pilke i bedzie chcial dosrodkowac.
0
Do Arabow to powinien isc za rok albo nawet dwa. Daje jeszcze rade w Europie. Nie do kazdego zespolu taki Messi pasuje, i mowiac szczerze nie wiem czy Xavi ogarnal by te druzynie po powrocie Leo, ale to w ciaz Leo Messi. Gwarancja goli i asyst, plus spory zastrzyk finansowy.
1
@misteriosoVEB Cichooo. Fanboje tu ci zaraz powiedzia, ze nie mogl dostac mniej niz 50 % poprzedniego kontraktu...
0
@Albatros Oczywiscie, ze moze. Nikt mu nie zabroni. A to ze nie chce, to mu sie nie dziwie. Chociaz fajnie by bylo, jakby wrocil tu i pogral sezon za jakies drobne, tak jak Del Piero dla Juve. Niestety kasa musi sie u Messich zgadzac.
1
Zaznaczyłem inne. Messi wraca. Alba i Busi redukują zarobki do poziomu Roberto albo niżej (Roberto out). Inna opcja to odejście Alby i Busiego i przyjście Messiego (Mało realne ) Trzecia. Najbardziej prawdopodobna opcja: Messi I busi idą do Arabii dorobić do emerytury a alba zostaje do końca kontraktu, bo lubi ten kraj i miasto, a klub wisi mu 20 mln. Ma ważny kontrakt i chce jeszcze pograć w Europie. Na Messiego kasy nie będzie, a za pół darmo on grać nie będzie.
2
@escarabajo Postawilem przecinek przez przypadek przed Ingio Martinez. Chodzilo mi o Ingio Martineza, ze on jest z nami dogadany. Interpunkcja i skladnia zaszwankowaly :) . Tak to czasem bywa po kilku nockach w pracy.
0
@Recha_0684 Ale on wygral Lige Europy, ze swoim Eintrachtem i byl tam wyrozniajaca sie postacia. Wiec mozna powiedziec, ze zagral o najwyzszy cel (dla Eintrachtu to jest szczyt). My nawet na te Lige Europy jestesmy za slabi. Oczywiscie nie ma zadnych gwarancji, ze on u nas odpali. Ale to samo mozna powiedziec o wyeksploatowanym, 32 letnim Gundoganie. Kamada interesuje sie wiele klubow. To nie jest drugi Kessie. Ma wiecej jakosci.
0
@Donio On sobie za podpis zaspiewa te 30 mln EUR :D
1
@Kondziubarca 32 letni, wyekspoloatowany turek z niemieckim paszportem, to nie jest zaden pewniak.
0
@Recha_0684 Po pierwsze, moge wiedziec na podstawie Mundialu. Ogladalem wszystkie mecze Japonczykow. Po drugie, moge wiedziec na podstawie Bundesligi. Wyroznia sie w swoim zespole i daje rade na tle Bayernu czy Borussii.
Po trzecie. Frankfurt nas wywalil z LE, a Kamada gral bardzo dobrze. Od rywalizacji z nami sezon temu, jeszcze sie poprawil.
0
@Encore Cala obrona tutaj dowalila, ale co wpuscil szmate to az wstyd.
0
Tak mnie zastanawia. Ciagle tutaj sie wymienia Gundogana. No tak, swietny grajek na dwa sezony. Ale czemu tak zadko przewija sie Daichi Kamada. On tez odejdzie za darmo. To gotowy zawodnik do grania o najwzsze cele. Potrzeba nam takich jezeli mamy cos zdzialac w LM. I bylby to zawodnik na wiele lat. Zawodnik, ktory wszedl wlasnie w najlepszy wiek.