galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@waletpl To było zostać z Koemanem. Ten chociaż rozwijał młodych.
1
@fenix1983 Abde słaby mecz. Nie widzę pozytywów.
1
@fenix1983 bez przesady. Damian Suarez powinien wylecieć. A tak to Getafe grało tak jak zwykle.
5
Abstrahując od sędziowania, które było kiepskie, to Bordalas zjadł Xaviego taktycznie. Po pierwsze podjął ryzyko. Liczył się ze strata zawodnika. Getafe grało bardzo chamsko. Bardziej niż zwykle. Opłaciło się, dzięki Brazylijczykowi o IQ 50. Dzięki Rapha...
Bordalas postawił autobus, ale był to autobus zaparkowany wysoko, przez co nasi pomocnicy nie mogli za bardzo poszaleć. De Jong, Pedri, Gundogan. To są nasi najlepsi zawodnicy ofensywni. Gracze klasy światowej. No, może jeszcze Lewy, ale on nie dostał dziś nic konkretnego do wykończenia. Raphinia może by mu coś dograł ale zrobił co zrobił. My z przodu mamy taką tragedię że aż się robi słabo. Yamal dobra wrzutka do Fatiego. Raphinia jedna sytuacja gdzie prawie padła bramka. To wszystko co wykreowały nasze skrzydła...
Ludzie płakali o karnego. Ehh myśmy nie stworzyli nic wielkiego przez 110 minut meczu. Pchaliśmy się środkiem waląc glową w mur.
2
Raphinia nie potrzebnie. Getafe to szmaciarze. Damian S w szczególności. On powinien wylecieć. Zamiast tego wypadł Raphinia. Ter Stegen gra lepsze prostopadle piłki od naszych pomocników. Takie podsumowanie.
0
Ter Stegen posyła lepsze prostopadle piłki niż nasi pomocnicy a na pewno Romeu ????
2
Raphinia wyjebał nie temu co trzeba.
0
0:1 obstawiam po meczarniach. Lewandowski wciśnie babola po asyście Raphini.
0
@Kgorecki2500 Musiałby się z ch...m na rozum zamienić. Neymar jak będzie zdrowy, będzie grał bo jest lepszy Fati, Abde i Feran razem wzięci.
0
Jeżeli nie będzie kosztować dużo (pensja i premia za podpis) i rzeczywiście będzie miał swoją kartę w ręce, to zarząd powinien go zakontraktować wbrew wuefiscie. Tak jak byłem przeciwny ściąganiu za kupę kasy Dembele, Cou czy griezmana nie licząc się ze zdaniem ówczesnego trenera (Valverde), tak teraz potrzeba nam dużego nazwiska. Klub musi zarabiac a do tego potrzebne są też nazwiska. Ale podkreślam. O ile Neymar nie obciąży zanadto budżetu.
0
Z Messim nie wyszło, dobrze jakby wrócił Neymar. Oczywiście z rozsądną pensją. Potrzeba nam dużego nazwiska z względów marketingowych. Ciekawie by to wyglądało. Prawa strona defensywna z Kounde i Raphinią. Lewa mocno ofensywna z Neymarem i Balde. Tylko czy oni byliby kompatybilni na tym lewym skrzydle ? Neymar z Albą nie grali razem zabardzo. Tak czy siak potrzeba nam głośnego nazwiska.
0
Odejść to powinien De Jong. Pensja najwyzsza w zespole i zdecydowanie nie rynkowa. Mimo, że to świetny pomocnik.
4
Niedobrze. Przegrywamy w meczu o jedyne możliwe do zdobycia w tym sezonie trofeum.
0
@JarekS Jestem tego samego zdania. Rynek jest dla nas bezlitosny i jedyna rozsadna opcja, to grac tym co jest. Takiego samego zdania byłem po odejściu Neymara. Powinniśmy byli wtenczas grać sezon czy dwa z tym co było, poczekać aż się uspokoi, bo rynek po transferze na ponad 200 mln zwariował. My szukaliśmy na już, a każdy o tym wiedział, że paliła nam się dupa, temu ceny były dla nas wywindowane w kosmos. Wydalismy koniec końców kupę kasy na tępą łajzę Debele i niepasujących do systemu Coutinho i Griezmana. Cała kasa z Neymara z nawiązką została wywalona w błoto. Plus te kosmiczne kontrakty, żeby tylko skusic coniektórych do gry w FCB.
0
@dawidek2010 Jestem tego samego zdania. Rynek jest dla nas bezlitosny i jedyna rozsadna opcja, to grac tym co jest. Takiego samego zdania byłem po odejściu Neymara. Powinniśmy byli wtenczas grać sezon czy dwa z tym co było, poczekać aż się uspokoi, bo rynek po transferze na ponad 200 mln zwariował. My szukaliśmy na już, a każdy o tym wiedział, że paliła nam się dupa, temu ceny były dla nas wywindowane w kosmos. Wydalismy koniec końców kupę kasy na tępą łajzę Debele i niepasujących do systemu Coutinho i Griezmana. Cała kasa z Neymara z nawiązką została wywalona w błoto. Plus te kosmiczne kontrakty, żeby tylko skusic coniektórych do gry w FCB
0
@JarekS Obyś nie miał racji. Sprzedaż Duńczyka to będzie cios, który odczujemy już teraz. Fati pewnie jeszcze wyrośnie na gwiazdę, chociaż zeszły sezon miał słaby. W zamian Felix ? Czy oni postradali rozum...
To jest masakra, że my nie możemy sprzedać niezlych zawodników jak Dest czy Langlet itp. Oni tez nie godzą się zarabiac mniej w innych klubach, przez co tak trudno ich sprzedać. Najgorsze, że obecny zarząd również daje duże kontrakty...
2
Dawać go do tego Al Hilal hehe. Niech się ugania za kozami. To byłoby piękne. Szkoda, że niemożliwe.
1
@MrCental Patrząc na przebieg kariery tego dzbana u nas, to jest się na co obrażać.
20
Klub był pod presją, stąd ta klauzula 50 mln z czego 25 dla Dembele. Każdy kto interesuje sie tym klubem, wie jak przebiegała kariera Dembele u nas i jak wyglądało podpisywanie nowego kontraktu z nim. To jest łajza a raczej jego agent to łajza. Zgodził się na mniejszą pensje (bo nikt mu nie chciał dać więcej, gdyż przez 5 sezonów szpital) z myślą, że odkują się z nawiązką na tej klauzli. Barca miała do wyboru albo to podpisać albo dać Dembele iść za darmo gdzieś indziej. Niech mu teraz robią problemy. Ja się z tym zgadzam. To był bardzo problematyczny piłlarz i mam go dość już od dawna.
3
@D10SLEO może po prostu Guardiola chce mieć w zespole Gvardiola.
3
Hehehe. Pośle kilka kleksów w trybuny w tym jeden na pustaka w półfinale ligi mistrzów z Liverpoolem. Potem wypadnie na pół sezonu i go będą tam kochać w Paryzu. Będzie noszony na rękach.
5
Mam nadzieję, że jego kariera w PSG będzie przebiegać dokładnie tak jak u nas przez pierwsze pięć sezonów. Tego życzę jemu i szejkom. Mam natomiast obawy, że jego problemy mięśniowe się powoli kończą (co było widać w tym sezonie) acz jeszcze sporo pracy przed nim. Boje się, że da PSG sporo radości.
0
12 mln brutto. Tyle zarabia. To jest 6 mln netto. Kto mu inny tyle da ? Nikt w Europie i to uwzględniają fakt, że np w Anglii podatki są niższe.
1
@KibicBarcy84 Umtitittututi poszedł do Lile po rozwiązaniu z nami kontraktu. Czytaj, poszedł za darmo, więc zarobi tam więcej, niż jakby mieli za niego zapłacić. Jakby się zgodził na zarobki w wysokości 1 mln euro (a tyle jest max warte jego granie) to by go ktoś spokojnie kupił za 10 baniek plus minus. To samo tyczy się desta i kilku innych.
19
To jest dramat. Ja wiem, że on jest na Barce zbyt surowy taktycznie i nie umie bronic. W ofensywie jest niezły, jest szybki i ma 22 lata. Nie mogę uwierzyć, że nikt go nie chce. Czy to jest jakaś przepis, że zawodnik zmieniający klub ma zarabiać podobnie jak w poprzednim ? Czy po prostu te łajzy jedna z drugą nie chcą iść grać w średniaku za 2 miliony brutto, gdzie jest ich miejsce? Umtititututittati, langlety, desty, firany falbankowe, iworyjczyki i inne szroty... Ja pie...le.
3
@JarekS Zgadzam się z tobą. Rozpatrywanie Felixa to jest jakieś nieporozumienie. O Fresendzie nie mam zdania. Jest jak za bartomeu. Trener chce tego i tego, a zarząd swoje. Valverde chciał Parejo to nikt się z nim nie liczył. Dostał Griezmana Bóg wie po co. Teraz wygląda to prawie dokładnie tak samo.
0
@Emhyr W Borusji też go szanowali. Skoro mogą mieć go dziś za 50 to nie kupią jutro za 100. Czy nawet 70-80. Mogą się jedynie dogadać dziś, że będzie to transfer a nie klauzula i Barca bierze całe 50. Ale to tylko dobra wola Dembele. Zaznaczam, wątpię w takie rozwiązanie.
0
@Emhyr Przecież dałoby radę go namówić, aby to odblokował. Gdyby bardzo chcieli. Więc widać, że nie są do końca przekonani.
0
@Messibestplayerintheworld Nie wydaje mi się. Oni widać, wahają się czy w ogóle dać te 50. Jakby się nie wahali to już by to zrobili. A Dembele dostał by dwa czy trzy mln za sezon więcej, byleby machnął ręką i dał zielone światło. Za rok będą go mieć za darmo. Pozatym jak w tej kampanii znowu połamie się na na pół sezonu to pewnie dadzą sobie z nim spokój. Po co komu taki zawodnik.
0
@Emhyr Aktywują te klauzulę na bank, a jak nie, to go nie sprowadzą. Nawet PSG nie da 100 baniek za gościa z rokiem kontraktu. Gościa, który może się połamać na 3/4 sezonu.