2

@IronSanHybrid I pomyslec, ze 5-6 lat temu, niektore z jego "madrosci" wydawaly mi sie rozsadne. Juz coraz wiecej gada aby tylko gadac. Z kontrowersji zrobil sobie paliwo polityczne. Strach, ze przy obecnych problemach jakie tocza Polske, wielu sie moze na ten wolnosciowy belkot zlapac.

0

@priest9999 2021-2022 tez mial chyba dobry? On jak zaczal grac regularniej w tym sezonie to nie wygladal zle. Dal bardzo ladna asyste. Powinen miec bramke z Realem ale Fati go zablokowal. Plus dawal troche silyw srodku pola. To nie jest leszcz.

0

@Gracek10 Niech mu ta rozowa koszulka lekka bedzie.

0

City skasowalo nas 50 baniek za Ferana. Leeds wzielo za Raphinie ile? 65 czy 70 milionow. Teraz zaplacimy okolo 10 mln Gironie za przecinaka Romeu, ktory oprocz odbioru nie ma zadnych atutow. A my nie mozemy sprzedac sensownego Iworyjczyka, ktory byl kotem we Wloszech, za jakies konkretne pieniadze...
To jest dramat.

26

City sprzedalo nam Ferana za 50 baniek a my nie mozemy pogonic sensownego Iworyjczyka za jakies konkretne pieniadze. TO JEST DRAMAT.

2

Poziom tej ligi...
Zobaczcie ile on mial tam miejsca i czasu przy tym golu z dystansu. Rywale wracali slamazarnie. Nikt go nie atakowal. Nie umniejszam mu, ale wygladalo to smiesznie.

1

@YoungMan Nico to nie DM. De Jong jako samodzielny DM jest za słaby w odbiorze ale jak mu postawić obok takiego Romeu to już inna sprawa. Wiadomo że lepiej byłoby sensowniejszego DM sprowadzić. Brak kasy.

1

@Bogan Bo to była okazja by kupić mlody talent z Brazylii. Za te 30 mln nie kupilibyśmy żadnego sensownego DM.

0

@norbi77 To zależy jaka jest wizja taktyczna trenera. Romeu to przecinak. Potrafi tylko odbierać. Jeżeli ktoś taki potrzeby jest Xaviemu to ma to sens. Wiadomo, że lepiej byłoby kogoś ze sensownego ale nie stać nas.

1

@Cholek18 Ale Nico to nie jest DM.

2

Nie rozumiem waszego płaczu. Chcieliście wywalić Busquetsa, w końcu odszedł. Nie mamy kasy ani możliwości by zakontraktować Kimnicha czy Amrabara. Romeu to jest niezły przecinak. On nie będzie grał jako samodzielny DM bo jest kiepski w rozegraniu. Będzie miał ciągle wsparcie De Jonga lub Gundogana. Gavi w tym układzie będzie pewnie grał często jako fałszywy LS.

0

Prowadź Uzmanie, mój kapitanie.

0

@Graves Keita nie byl DM. Gral jako srodkowy pomocnik. Solidny zmiennik.

1

On bedzie gra; (jezeli przyjdzie) razem z De Jongiem na DM. Tak mniej wiecej De Jong gral w Ajaxie. Mial obok siebie przecinaka. Romeu to typowy przecinak. Nic wiecej. De Jong bedzie rozgrywal od tylu (co juz czesto robi) Bedziemy wtedy musieli grac 4 w srodku pola. To sie odbedzie kosztem gry w ofensywie, ale znow pewnie bedziemy tracic bardzo malo bramek. Czy to przelozy sie na LM ? Z Romeu na DM pewnie nie, ale z grupy powinnismy w koncu wyjsc. Jezeli Xavi ogarnie, to moze cos z tego transferu wyjsc. Ale nasza gra bedzie wygladac topornie jak w zeszlym sezonie. Nawet bardziej.

0

@Rastafarnianin Nasza 9 mimo wieku to tez jest top. Przez slabe skrzydla nie mozemy wykorzystac jego potencialu...
Zgorze sie, ze obrona wyglada mocno i to mimo braku nominalnego PO. Z pomoca juz niestety tak nie jest. Na chwile obecna brak DM. Pedri i De Jong sa mocni ale Gavi to jeszcze nie jest poziom LM.

3

Ansu Fati-Ez Abde na LS. Raphinia - Dembele na PS. Tak powinny wygladac nasze skrzydla w przyszlym sezonie. To najbardziej optymalne i mozliwe do zrealizowania rozwiazanie. Tylko czy uda sie sprzedac Ferrana tak by nie zaliczyc duzej straty...

1

Na LS na zmianę z Fatim. Może jeden z nich odpali. Torres jaby odszedł byłoby pięknie. No chyba, że odejdzie Raphninia/Dembele to wtedy Torres jako zmiennik kla tego który zostanie. Ale wolałbym Dembele / Raphninia na PS.

0

Jak do arabów to on powinien iść za 40-50 milionów. Dobry piłkarz. Trochę do nas nie pasuje ale we Włoszech był kozak.

0

@Comentateiro Zadna dwu biegunka. Walka o elektorat. Nie moze sie tylko do konca zdecydowac jaki.

1

@PatrychoO Hiszpanska kiedys bezapelacyjnie pierwsza. Dzis na czwartym...

3

@PIWOSZ89 Olowiu w kulach szkoda na takie chodzace gowno (w tym przypadku jezdzace autem)

4

Joules wyglada na prawej lepiej niz na srodku. Grajac u nas na SO przytrafialy mu sie glupie bledy. Wiadomo, na prawej to tez nie jest optymalna opcja. Brak mu szybkosci, dryblingu i dosrodkowania czyli, to co dobry PO powinien miec procz umiejetnosci bronienia. No ale co zrobic. Lepszy on niz Roberto. W obronie wygladamy niezle kiedy Kounde zabezpiecza prawa flanke.

0

@RoberDzik A jesteś pewny, że to "rodowici" Francuzi post kolonialni, a nie doktory i inzyniery z pontonów?

2

Weźcie sobie jeszcze Beckhamy Roberto do podawania ręczników i Xaviego na szkoleniowca. Proszę...

0

@MESSIah16 Z dwojga złego wolę chyba skrajną prawicę od skrajnej lewicy. Nie jest ona aż tak szkodliwa w długiej perspektywie. Nauczenie ludzi, że ciężka praca buduje się dobrobyt a nie zasiłkami i redystrybucją może w perspektywie pokoleń wzbogacić kraj. Ale wiadomo. Lepsza jest normalność, balans, coś pośrodku, niż którykolwiek ekstremizm.

1

@Aristocrate_7 Oriol Romeu to także wychowanek Barcelony. Niezły z niego przecinak i nic więcej. On nie mógłby grać jako samodzielny DM w FCB. Musiałby mieć obok siebie np Frenkiego albo Gundo. Nico, to według Xaviego w ogóle nie jest DM i tu jest pies pogrzebany. Może dałoby się z niego zrobić pivota, a może nie. Transfer Romeu ma jakiś tam sens ale to nie jest optymalna opcja. Nico to jeszcze mniej optymalna opcja. Słowem, jest duża lipa.

24

Dopóki nie siadły kolana, gość był jak Araujo. Nawet lepszy. Szkoda. Szkoda też, że nie udało się zarobic na nim chociaż symbolicznej kwoty 4-5 mln. Masakra.

0

To jest niezły przecinak. Niezły piłkarz. To za malo na Barce ale co zrobić. Pewnie będzie na DM razem z De Jongiem. Wtenczas to będzie miało jakiś sens.

0

@Adamski69 UK nie lepsze. Myślę, że nawet gorzej od żabojadów.

0

@Chaoss Francja to kwestia kilku dekad max i stanie w obliczu wojny domowej. Tam sie nie obejdzie bez rozlewu krwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?