2

@xavi890 @wonsz_w_pomidorach
Mysle, ze Araujo chcial wiecej zarabiac, niz zarzad chcial mu dac. Bo jak zwykle, jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.

0

@QuentinTarantino Mysle, ze wielu ma gula o to, ze on nie gra juz dla nas. Messi to byl Messi. Nie da sie go zastapic. Mysle tez, ze wielu, tak jak miedzi innymi ja, chcialoby pozegnac Messiego tak jak nalezy, bo to w jaki sposb doszlo do jego odejscia nie jest fajne. A tu taki news.

1

Hahaha. No dobrze. Jak nie chce wrocic do nas i pograc rok czy dwa za jakies male pieniazki, dac pare asyst i goli, to fajnie jakby sie przynajmniej tak przysluzyl. Zabierze Busiego i Albe, ktorzy pobieraja kosmiczne pieniadze za sezon. To tez da nam troche wytchnienia, jezeli chodzi o wydatki. Akurat Alba to moglby zostac z niewielka pensja, do rotacji z Balde. Ale on z pensji nie zejdzie. Busi to niestety wyglada dobrze, tylko przy scisle okreslonym typie rywali. Przy szybkich, fizycznych i dobrych technicznie rywalach, on jest miazdzony.
Mimo wszystko mialem nadzieje na powrot Leo na last dance. Widac, on nie zejdzie ponizej pewnych wymagan finasnowych. Plus na pewno chcial, by w klubie zostali amigosi. Po odejsciu Alby i Busiego, Messi nie mialby tu starych przyjaciol.

0

@Eto'o9 R10 Klasyka. Kiedyś te piranie umiały robić miodne gry.

0

To moze lepiej Abidal?

A na powaznie. To jakas plotka

0

@Bagsik88 hahahahahahaha

0

@Bagsik88 Wskarz mi taki przepis w prawie hiszpanskim albo La liga. A jak nie to zamilknij.

2

@sobu Nie obrazaj mnie amebo umyslowa. Jakie prawo hiszpanskie? Wskaz mi taki przepis w hiszpanskim prawie czy w zasadach La Liga. Nie ma czegos takiego. Gosciowi sie konczy kontrak, jest wolnym zawodnikiem. Jego wola podpisac nowy kontrakt z tym samym klubem za tyle na ile sie zgodzi. Te twoje mity o 50 % juz dawno zweryfikowano.

1

@talizmo Wlasnie przyjscie Messiego ( z jakas rozsadna pensja nie zadne 50 mln brutto ) to duza kroplowka finansowa dla FCB i dla calej La Liga. Nie wiem jak oni chca zejsc z wydakow na pensje o 200 mln. Alba, De jong i Busquets razem pobieraja plus minus 100 mln za sezon. Nawet jakby sie ich pozbyc to trzeba jescze kolejne 100 mln znalesc. Fati bierze 14 mln. Ferran 10. To sa niepotrzebni gracze.

0

@Bagsik88 czyli nie byli w stanie potwierdzic, ze taki przepis istnieje, czyli najprawdopodobniej nie istnieje. Gdyby istnial, to bylby skrajnie bez sensowny. Nawet jak na standardy La Ligi.

0

Oby zostal, Srodek obrony obsadzony bedzie tak, ze jak dwoch wypadnie np Araujo i Kounde, to nie odczujemy az tak bardzo ich absencji. Ingio i Dunczyk ogarna za nich srodek obrony. Wkurze sie jak on odejdzie. W koncu mozemy sobie powiedziec, ze obrona u nas wyglada tak jak powinna. Brakuje tylko PO. I tylko w przypadku proby pozyskania klasowego PO moglbym zrozumiec sprzedaz Christensena.

0

@FcPortoFan1999 Co racja to racja, ale chciwosc poszczegolnych graczy z Messim na czele nie znala granic. Stan faktyczny.

3

@vangoor To juz zostalo dawno obalone jako plotka, bzdura. Mogl grac nawet za darmo, jakby chcial.

0

@TheNekro94 :(
........................

0

Leo. I po co ci to bylo?


Za garsc dolarow wiecej do napakowanego jak Ronnie Coleman konta bankowego ?


Bo kumpel Neymar tam gral?


Przeciez wiedziales, ze PSG to mizerny projekt sportowy. Rozumiem City, Bayern, ale PSG??


Tu miales wszystko. Nie mogles powiedziec : Dobra Joan jest jak jest. To ja pogram sezon czy dwa za 10 mln brutto a potem sie zobaczy?? Czy w kontrakcie koniecznie musialo widniec 50 baniek za sezon znow? Przeciez sportowo ty juz nie dajesz tyle co 10 lat temu. A pensja wyzsza i wyzsza. Nie mogles byc jak Del Piero ? Mogles zakonczyc tu kariere jako absolutna legenda ponad kazda inna legenda FCB. A teraz masz:


"Messi, hijo de puta" z paryskich gardel.

4

Leo. I po co ci to bylo?
Za garsc dolarow wiecej do napakowanego jak Ronnie Coleman konta bankowego ?
Bo kumpel Neymar tam gral?
Przeciez wiedziales, ze PSG to mizerny projekt sportowy. Rozumiem City, Bayern, ale PSG??
Tu miales wszystko. Nie mogles powiedziec : Dobra Joan jest jak jest. To ja pogram sezon czy dwa za 10 mln brutto a potem sie zobaczy?? Czy w kontrakcie koniecznie musialo widniec 50 baniek za sezon zas? Przeciez sportowo ty juz nie dajesz tyle co 10 lat temu. A pensja wyzsza i wyzsza. Nie mogles byc jak Del Piero ? Mogles zakonczyc tu kariere jako absolutna legenda ponad kazda inna legenda FCB. A tak teraz masz:
"Messi, hijo de puta" z paryskich gardel.

4

@yoli Za to bez Messiego w LM poszlo nam swietnie. Dwukrotnie nie wyszlismy z grupy...
Ja tez nie jestem do konca przekonany co do jego powrotu. Tez zawsze bylem zly na te jego czlapanie w waznych meczach. Tez nie wiem czy 25 milonow brutto to nie za duzo jak na 36 latka. Wladze klubu musza sobie to dobrze policzyc. Wiesz, Messi generuje tez bardzo wysokie przychodzy. Nie tylko dla FCB, ale dla calej La Liga. Ile osob zaczelo ogladac PSG po jego przejsciu tam? Mnostwo. Marketingowo i finansowo zakontraktowanie Messiego moze byc oplacalne. Sporto jak to bedzie wygladac to juz nie wiem. Na pewno bedzie on naszym najbardziej kreatywnym zawodnikiem. Umiejetnosc strzelania bramek plus dobre podania. Pytanie, czy taki Xavi bedzie w stanie to poukladac tak, by zbalansowac druzyne. Nalezy pamietac, ze Messi nie broni, nie presuje i malo biega, Ktos musi biegac za niego.

1

Pytanie czy on bedzie tam chcial przejsc. Kontrakt ma wazny z nami i nie musi sie ruszac nigdzie. Pewnie beda go kusic pieniedzmi. Anglia to nie Hiszpania. Wolalbym grac w Hiszpanii nawet za pare baniek na sezon mniej. On jako Brazylijczyk pewnie tez.

1

@Gacek5 I Ty wierzysz, ze wladze klubu przy takich problemach finansowych jeszcze mu tego nie zaproponowali? On juz raz odkladal pensje. Zgodzil sie na obnizke w danym sezonie ale kwota niewyplacona miala przejsc na kolejne sezony. Miedzy innymi dlatego Alba, Busquets i De Jong maja teraz takie kosmiczne kontrakty. W ich obecna pensje wliczone sa tez pieniadze, ktore klub im zalegal. Oni nic FCB nie popuscili. To samo bylo z Pique, ktory twierdzil, ze gra za ''Grosze'' a tylko zgodzil sie na opoznienie wyplaty, ktora trzeba bylo mu oddawac w kolejnych sezonach.

2

@Gacek5 No bo te zarobki sa kosmiczne. Najlepsi w premier league tyle nie zarabiaja. Ta jego pensja blokuje transfery.

0

@Emhyr "A na chuj mie ten kaktus" powiedza sobie prezesi wszystkich klubow do ktorych zapuka Borja Fati. Kto go kupi, skoro jak sam napisales dostal 50 pilek i z kazdej zagral piach?

0

@masq 7-1 z Leverkusen kiedys w LM chyba bylo.

12

Coz, kontrakt podpisal. Kasa mu co tydzien wplywa i to nie mala. Pracodawca nie wyrazil zgody na wyjazd, wiec Messi mial sie stawic na treningu. Nie ladnie postapil. Ja rozumiem, ze go tam kibice psg wygwizdywali z trybun. Rozumiem, ze GOAT, ktory wygral juz wszsystko moze byc rozczarowany taka postawa kibicow. Mimo wszystko nieprofesjonalnie sie zachowal.

0

@Stasik91 To jest obrzydliwy reseller. Skupuja z rynku duze ilosci biletow po normalnej cenie i sprzedaja dwa razy drozej (albo i lepiej). Powinni sie nimi zajac.

2

@Armandi Nie ma żadnej różnicy w jakości zespołu. Koeman miał dużo słabszy team i rozwijał młodzież. Taka różnica. Jakby miał to co Xavi pewnie ugral by więcej.

0

@JarekS Ja jestem zwolennikiem opcji sportowo rozwojowej. Uwazam tez, ze Kamada to gotowy zawodnik na juz. Skok jakosciowy wzgledem Gaviego bylby spory. Amrabat to spoko opcja, ale pytanie czy nas na niego stac. Ma tylko rok kontratku ale trzeba bedzie Fiorentinie za ten rok zaplacic. Kamada i Gundogan sa dostepni za free. Tylko, nie zadnen z nich nie bedzie gral na DM, i na pewno nie bral bym ich dwoch na raz.

0

Gundogan 52 % a na Kamadę 9 % z hakiem. Połowa tej strony nie ma pojęcia o piłce nożnej.

0

@Emhyr Terrorysta z Rosario na bruk chce wyrzucic rodaka Polaka.

2

@Kinginiesta Ja tez uwazam podobnie. Nie chcial bym na przyklad, zeby moja zona tanczyla sobie Bachate z jakims hiszpanskim amantem, bo jest to taniec mocno zmyslowy a nawet erotyczny jak kogos poniesie. Ale nie sadze by Robert nie byl swiadomy tych tanczow wlasnej zony. Skoro ufa jej i nie przeszkadza mu to to po cholere robic z tego sensacje. Wkurwia mnie to, bo to sa zbyt powazne sprawy, zeby sobie tu robic z tego beke. Zwlaszcze ze ona te filmiki usunela, czyli ktos z ich otoczenia, a moze nawet oni sami czytaja te strone.
Ludzie mysleli, ze tak duza firma jaka sa Lewandowscy nie robi reaserchu w necie? Bylo wiadome, ze ktos czyta te strone by poznac opinnie itp.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?