0

Druga linia złożona z De Jonga, Pedriego, Gaviego a przed nimi Messi. Myślicie, że to mogłoby dobrze wyglądać? W La Liga pewnie tak. W LM taka druga linia zostałaby zabiegana i fizycznie stłamszona, tak mi się wydaje.

0

@KlonaZepan Messi nie będzie grać na skrzydle.

0

To dobrze, ale chwilę nie grał i może nie być w swojej najwyższej formie. Na klasyk potrzeba nam najlepszej wersji Pedriego.

0

@JarekS A ile zarabia Gavi? Nie orientuje sie w tym temacie. Moze jestem naiwny, ale on moim zdaniem nie powinien miec wiecej niz 5 mln brutto jako mlody talent z ogromnym serduchem do gry i walki. Problem jest taki, ze takie City daloby mu pewnie 10-15 jakby chcieli go podkupic. Zepsuli rynek ci cholerni szejkowie a wczesniej ruski oligarcha. Co do Laporty, cieszylem sie, ze wygral wybory. Pamietam jak za pierwszej kadencji udalo mu sie podniesc klub z dolka po fatalnych rzadach Gasparta. Niestety on zawsze byl politykiem, a teraz polityka pochlonela go doszczetnie. Wyglada dla mnie jak niekompetenty bajerant. Albo sytuacja klubu jest tak dramatyczna, ze nie da sie ogarnac, albo on z ekipa po prostu nie ogarnia i powinien zrezygnowac.

0

@Chlebek23391 To po co placili komus, kto nie ma na nic zadnego wplywu? Defraudacja? To tez jest powazny smrod. Nie taki jak przekupowanie sedziow, ale tez. Trzeba poczekac na wiecej faktow a najlepiej na wyrok sadu.

0

@JarekS Kontrakt ma wysoki. Nie przeklada sie to na boiskowa jakosc. Jordi to jedna z twarzy ciezkich knockoutow w Lidze Mistrzow. W dodatku swoim zachowaniem czesto nie przynosil klubowi chluby (czeste symulki, machanie krotkimi raczkami, ciagle dyskusje z arbitrami) Jest to pilkarz, ktorego nie darze duza sympatia.
PS:
Dobrze by bylo wiedziec, ktorzy zawodnicy odpuscili klubowi zalegle pieniadze tytulem ich przeplaconych na potege kontraktow. Nie mam w zwyczaju zagladac nikomu do portwela, ale tu przydalaby sie pewna jasnosc. Mysle, ze Alba nie zostal odsuniety od skladu bez powodu. On czasem moglby zagrac na LS i dalby tam pewnie wiecej niz Fati czy Ferran. Nie dzieje sie tak, choc Xavi lubi rotowac. Wyzej ceni Alonso, ktory jest chyba zawodnikiem gorszym od Alby ale ma niska pensje.

1

@Barca1992 Gosc na dole przestal biec, kiedy Piatek przegapil moment na podanie do niego. Pozniej juz nie bylo po co biec. Po prostu zwolnil, myslac, ze Piatek zatrzyma te swienie zapowiadajaca sie kontre i zagra mu do tylu. Co zrobil Krzysiek, kazdy widzial.

3

@Kibic05 To powiedze tyczy sie wynikow sportowych a nie domniemanej korupcji. Oby sad niedopatrzl sie winy.

0

@Kamil689 Juz to probowal Xavi z Interem w Mediolanie. Raphinia gral bardziej jako lewy-srodkowy pomocnik niz jako skrzydlowy. On nie ma dryblingu wiec pewnie Xavi chcial wykorzystac jego atuty czyli strzal z dystansu i dobre podanie, ustawiajac go w innym sektorze boiska, gdzie nie musialby minac rywala by oddac strzal czy poslac otwierajace podanie. To skonczylo sie totalna katastrofa, a Raphinia byl jednym z najgorszych na boisku.

11

O ile owe zarzuty potwierdza sie w sadzie to bedzie to tragedia. Nie feruje wyrokow, ale wtenczas prawdopodobnie dam sobie spokoj ogladaniem pilki noznej. Barca to moja milosc od dziecka i teraz, gdy nie mam za wiele czasu tylko jej mecze ogladam. Jezeli sie okarze rzeczywiscie, ze klub placil Negreirze, za to, by ten wplywal na arbitrow, to dla mnie to jest koniec milosci. Moge zaakceptowac wszystko. To ze gramy od lat padake i odpadamy z LM po ciezkich wpierdolach? Ok. Jako kibic ogladal bym ich nawet jakby walczyli o utrzymanie w La Liga. Ale takiego gowna nie zniose.

0

@Krzysztof1987 Ostatnie lata pokazaly, ze chyba nie taka wcale powazna ta instytucja.

1

@Bezhistorii On dostał w meczu jedno konkretne podanie, które zmarnował. No plus ta główka też mogła by wpaść. Jest pod formą, ale znów będzie lądował bramki po powrocie Dembele i Pedriego.

0

@malicinho Z Barcelony do Paryża bliżej niż z Barcelony do takiego Cadizu. Z Barcelony do Madrytu tylko 200 km bliżej niż Z Barcelony do Paryża. Czemu nie?

0

@Barcaa12 to nie biden będzie walczyć czy pilotować F35. Biden to tylko fasada, której mówi się co ma robić i gadać.

0

@LaSTeR Konflikt jest raczej nieunikniony. Amerykanie nie zaakceptuja dalszego wzrostu potegi Chin i nie przyjma roli lokalnego mocarstwa. Chiny nie dadza sie znow zepchnac do roli taniej fabryki swiata. Jest pat, ktory rozwiazany zostanie sila. USA nie bez powodu wydaje kupe kasy na modyfikacje wlasnych sil zbrojnych wlasnie pod wojne na pacyfiku. Wydaje mi sie, ze przy zaangazowaniu Japoni i USA, Tajwan jest prawie nie do zdobycia. A przynajmniej nie do zdobycia latwo i przyjemnie tak by przejac sobie cala infrastrukture i w miare pozytywnie nastawiona do agresora ludnosc.

2

@tomek8756 Reakcja sluzb powinna byc szybka i bardzo surowa. Wywalenie ze szkoly i sprawa karna dla calej siodemki plus kamerzystka. Pobicie plus znecanie sie.

3

@Medium Baba lachon jak ja je..e. Ochrona pedaly a tlum glupszy niz nawet zwyczajowa tluszcza. Mam nadzieje ze ten chlopak ogarnal ekpie i spuscil tym cieciom zasluzony wpierdol, bo jezeli kogos powinni zniesc z tej sceny to nie chlopaka/meza tylko tego "artyste". A z niewiasto to ja mysle, ze sie rozstal tego samego wieczora.

0

@xavi890 On juz nie jest w stanie zagrac rowno calego sezonu. Widac u niego zjazd wzgledledem startu rozgrywek. Problem, ze nie ma kim go zastapic.

0

Szybko wrocil. Gosc dobrze sie prowadzi, to mimo wieku dobra ma regeneracje.

0

Lewandowski potrzebuje podan. Bedzie dostawal podania, bedzie je wykanczal w przeciwienstwie do Ferrana Torresa i "Ansu Faty'iego". Czasem potrzeba mu tych podan wiecej niz jedno, bo nawet najlepsi nie wykorzystuja wszystkich dobrych okazji. Przypomnijcie sobie Eto'o. Genialny napastnik ale tez potrafil swoje zmarnowac. Mial za soba Xaviego i Inieste a pozniej tez Messieg obok i dostawal mase swietnych pilek. Lewy jakby tyle dostawal to mialby z 10 goli wiecej niz ma do tej pory. A i tak strzelil sporo.

0

Odbiło się od drewna i wpadło na 4-1.

1

@DonCarletto telefon wie lepiej co chcę napisać i sobie sam zmienia słowa hehe

3

Nie cierpię Bruno Fernadesa.

0

@4Fabregas4 Fabregas razem z Rakietą mogli dobrze wyglądać w środku pola.

0

Anthony polasił się na bramkę a mogło byc już po dwumeczu.

0

Szkoda, że Raphninia tak nie potrafi.

0

@mekston Ręką była jak nic. Pomógł sobie nią w przyjęciu. End of story. Nie wiem co robią na tym Varze.

0

Nie dziwne. To chyba nasza największa gwiazda i zawodnik kluczowy obok czterech innych. Araujo, Pedri, De Jong, Lewandowski, Dembele. Dokładnie w tej kolejności. Bez nich gra wygląda źle.

0

@mekston Na mundialu często objawiają się tacy. Turniej dobry a potem klops.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?