galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Werghost to parufka.
1
@JarekS To o szufladkowaniu tyczyło się bardziej Evry i innych, którzy wygłaszają takie teorie.
Ja z doświadczenia wiem, bo znałem kilku świetnie zapowiadających się sportowców, że talent nie poparty ciężka pracą nic nie da. Kumpel kiedyś stoczył wyrównana walkę z Borysem Mańkowskim (MMA). Wydawało się, że kolega jest od Borysa nawet bardziej utalentowany. Nie włożył jednak w karierę tyle pracy ile powinien i nic wielkiego nie osiągnął. Borys ciężko chorował i karierę zrobił. Chciałem tylko powiedzieć, że takie postrzeganie sprawy jak Evra Tzn Messi = Talent , Ronaldo = Ciężka praca jest strasznie zero jedynkowe. Dla nich jest to albo czarne albo białe. Świat tak nie wygląda. Pozdrawiam.
16
@JarekS Tego nie wiemy. Może być też tak, że jakby Messi trenował tak ciężko jak Ronaldo to już dawno skończył by karierę, bo organizm powiedziałby dość. Albo wypalił by się gdzieś po drodze i stracił radość z gry. Tak czy owak Leo również na pewno trenował ciężko. Tak samo jak Ronaldo dysponował ogromnym talentem. Wydaje mi się, że szufladkowanie ich jako leniwy talent i beztalencie, które ciężką pracą odniosło zakłamuje obraz rzeczywistości.
3
@ChessInfo Zjawisko zasypiana w pracy tez jest postrzegane bardzo dobrze. Znaczy, po prostu, ze ktos ledwie zipie ale dalej pracuje, az w koncu z wyczerpania zasypia przy biurku. Innym zjawiskiem (glownie w Tokio, ale w innych wielkich miastach tez) jest widok dobrze odzianych mezczyzn spiacych na lawkach w centrum miasta. Nie maja oni nic wspolnego z bezdomnoscia. Po prostu zasiedzieli sie w pracy i nie zdazli na ostatni pociag do domu ( ktory odjezdza okolo 12 w nocy) Hotele kapsulowe tez sa wypelnione takimi ludzmi. Czasem nie oplaca im sie jechac do domu na 5-6 godzin, to ida podrzemac do hotelu w poblizu miejsca pracy.
0
@Peciak Dla mnie tam byl karny. Z jednego ujecia wygladalo, jakby Kessie napierw trafil w pilke a potem noge rywala. Ale w kolejnych juz bylo widac, ze Iworyjczyk trafil w stope zawodnika Valencii.
0
Karny tak samo ewidenty jak ten po zagraniu reka Dumfriesa w naszym meczu w Mediolanie. W dobie Varu takie pomylki to skandal.
0
@PsychoFanBlaugrana2 Real też słabiutko. Oni pogubią masę punktów.
1
To był tak samo oczywisty karny jak ręką Dumfriesa w Mediolanie.
1
Rozumiem kontuzje kluczowych graczy, ale wyglądało to dziś gorzej niż się spodziewałem. Valencia w tym sezonie to słaby klub.
4
Valencii nalezal się karny.
0
@LukaszFan druga połowę oglądam od 70 min. Nawet nie wiedziałem że mieliśmy karnego. Wyglądamy dziś bardzo słabo...
0
Jakby Fati w 1 połowie ułozył ten łeb jak należy to by już było po sprawie. A tak jest nerwowo.
2
Niech cię chu.. Fati. Spie...
2
Xavi to mi dziś zaimponował. Oby druga połowa wyglądała podobnie.
0
@maroon To jest srodkowy napastnik, wiec nie dziwne ze odbil sie od City. Na jego pozycji jest tam Halland. Alvarez na MS wygladal dobrze.
2
Julian Alvarez ponoć chce odejść z City. Co o nim myślicie? Dałby radę u nas ?
7
@Nazio87 Mlotkiem w leb i do rzeki. Zadne wiezenie na koszt podatnika.
0
@Cosiedzieje Gvardiol plus Guardiola.
5
@Kidd Dla mnie to obrzydliwe odpadki miesne. Aczkolwiek nie chce sie zle wypowiadac o tego typu rzywnosci, bo mam swiadomosc, iz moga przyjsc czasy, ze przyjdzie mi oblizywac sie na mysl o zoladeczkach drobiowych.
3
@Kidd Zgodze sie ze wszystkim oprocz z jednym. Nie nazywalbym Putina szalencem. Tyran, tak. Zbrodniarz? Tak. Ale nie szaleniec. To wieloletni, wyrachowany gracz, ktory przekalkulowal i teraz ma duzy problem. Chiny sa bardzo silne w swoim regionie i mysle, ze w koncu wypchna USA z Azji. Chociaz USA szykuje sie na wojne. Amerykanie transformuja swoja armie pod konflikt na Pacyfiku. O Hong Kongu glosno juz bylo i jak mowisz, moze byc ciag dalszy. Tak samo Tajwan, chociaz akurat uwazam, iz Tajwan to twierdza nie do zdobycia. Tylko kilka miejsc na calej wyspie, gdzie moznaby przeprowadzic desant. Proba forsowania desantu przez Chinczykow skonczylaby sie, najprawdopodobnej kleska. Oczywiscie. Moga ostrzeliwac rakietami, bombardowac, niszczyc infrastrukture Tajwany, tylko po co? Im nie sa potrzebne zgliszcza i lud palajacy nienawiscia do agresora, tylko chca przejac caly potencjal ludzki i technologiczny Tajwanu a tej jest ogromny. Zyjemy w ciekawych czasach.
4
@Kidd No coz. Ruskie sie przeliczyli z ta wojna. Utkneli na Ukrainie a to duzo kosztuje. Wasalizacja tylko przyspieszyla. Moze mogli zerwac z mapami mentalnymi i otworzyc sie na zachod (wiem ze latwo powiedziec). Jedynie to moglo im pomoc. Teraz to tylko zachod zrazili do siebie jeszcze bardziej (procz szkopow i zabojadow, bo ci dalej by robili biznesy z ruskimi jakby bylo mozna) . Sa w dupie i tego sie troche obawiam. Docisnieci do sciany, w obliczu przegranej wojny i chinskiego knuta ponad glowa moga wykonac jakis glupi ruch. Zle, ze maja bron jadrowa. Bez tego juz by ich zaorano.
2
@Kidd Ta. Tylko teraz mamy hegegemona, ktory rzadzi i dzieli od pol wieku i Chiny, ktore chcialby przejac te role albo conajmniej podzielic wplywy z hegemonem. Plus atomowa Rosja, ktora stwierdzila, ze uklad sil zmienil sie na tyle mocno, by zmienic ksztalt architektury bezpieczenstwa w Eurazji i stad ta przekleta wojna. To nie jest zadna klotnia sasiedzka tylko brutalna walka o wypchniecie ameryki z europy i dostep do zachodnich technologii i inwestycji na terenie FR. Ruskie chca byc dostawca bezpieczenstwa w Europie w zamian za inwestycje i technologie zachodnie. W przeciwnym razie ich wasalizacja wzgledem Chin postepowala by dalej az do pelnej zaleznosci. Nie spodziewali sie rosjanie, ze zachod postawi tak twarde warunki i bedzie tak mocno wspieral Ukraine, a sami Ukraincy beda tak zaciekle walczyc.
0
@Kidd No racja. Jednym z takich panstw jest tez USA. Choc to inny kaliber niz ruskie. Nieco inne metody.
0
@MesQueUnClub_87 Mnie tez nie opuszcza. Pisalem wyzej ze Xavi moze to ogarnac, chociaz taktycznie jest surowy. Takie mecze zespolom, ktore wymieniles przytrafiaja sie raz na 10 lat. Slavia praga spiela z nami dupe w LM i byli bliscy zwyciestwa. Przebiegli w tamtym meczu 120 km. Jakies 15 km wiecej niz my. Ja nie skazuje nas na porazke z gory. Uwazam ze bedzie bardzo ciezko z Realem na Bernabeu w takim parszywym dla nas momecie. Bez 9. bez LS. Bez najlepszego PS i bez najlepszego pomocnika. Uwazam, ze musimy zagrac bardziej zachowawczo. Z interem w Mediolanie Xavi nie potrafil tego zrobic i przegralismy.
0
@MesQueUnClub_87 A kim mamy atakowac? Raphinia bez dryblingu? Tragicznym Fatim?
2
@Comentateiro Ja bym mu nawet nie dal wymieszc ciasta na porannego omleta. Jeszcze by po usmarzeniu przybral ksztalt geby Roberto.
0
Ciekawi zawodnicy dojrzewaja na tych kanarach. Najpierw Pedri a teraz ten.
0
@Azi Bo zaden z nich na LS nie wyglada dobrze? Najlepiej gra tam Dembele, ale duzo traci wzgledem gry na PS. Torres dobre mecze mial tylko na PS. Raphinia LS nie ogarnia w ogole. Ansu? Serio? Moze w przyszlym sezonie sie ogranie. W tym wyglada baaardzo slabo. A pobiera z klubowej kasy kwote jak na gwiazde przystalo.
6
@arasz1819 Gdybysmy mieli trenera z duzym warsztatem taktycznym to na pewno ludzie byliby spokojniejsi. Mamy bardzo wiele kontuzji kluczowych zawodnikow. Na takie mecze zespol nalezy ustawic tak by nie przegral, lub nie przegral wysoko. Xavi, obawiam sie bedzie chcial grac tak jak zwykle, mimo, ze nie ma kim tak grac. Skonczyc sie to moze bardzo zle. Mimo wszystko ja wierze, ze on sie nauczyl na swoich bledach chocby po meczu z Interem i to dzis ogarnie tak, ze w rewaznu w pelnym skladzie bedziemy mieli jeszcze o co walczyc.
0
@Azi A po co nam trzech na te sama pozycje? Trzeba nam kogos na LS i PO. Nie wiadomo tez do konca co z DM jak odejdzie Busquets. Przydal by sie takze zmiennik dla Lewego i ktos do srodka pola, bo wypadl Pedri i jest placz. Kasa i miejsce w budzecie placowym sa potrzebne na powyzsze wzmocnienia.