icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To już może lepiej było zostawić tego Malcoma zamiast wpuszczać Cou. xD
0
Suarez gorzej niż Malcom xD
1
Bardzo liczyłem na Malcoma, ale kurde no.
1
Mimo wszystko chciałbym, aby Malcom i Prince zagrali do końca.
0
Nie no lepiej byłoby powołać Denisa i jego dać na boisko. :)
1
Szkoda Malcoma, ale patrząc na ten mecz przezpryzmat ostatniego to przynajmniej stara się coś robić, a nie chodzi wyłącznie przy bocznej linii.
0
Malcom w tym meczu musi pokazać klasę!
0
Wiem, że nie ma się co napalać i wgl, ale gdyby tak Light zdecydował się odpuścić trochę pensji i zechciał pójść w ślady Jonga to byśmy zdobyli w lecie dwie perełki.
1
Widziałem to wczoraj, ale wydawało mi się, że to Alba. :D
1
Niestety, ale takie prawdziwe. Osobiście sądzę, że Rakieta nie jest już najmłodszy i powinien latem opuścić Barcelonę po przyjściu de Jonga. Również mimo tego, że bardzo go szanuję za to ile zrobił dla Barcelona to mimo wszystko to samo sądzę o Busim, który wiekiem dorównuje Rakiecie. :/
0
Do tego można dopisać wykupienie Dembele, wypożyczenie Prince'a i Murillo.
0
Busi już też najmłodszy nie jest.
3
Malcom, Prince, Cou
0
Nigdzie nie powiedziałem, że ma dostawać tyle samo szans tylko porównanie ilości szans Malcoma do ilości szans Cou jest po prostu głupie bo to zupełnie inne liczby.
1
Ale ile okazji miał na to Cou, a ile Malcom. Szanujmy się. :)
33
Według mnie jest to bardziej szansa dla Malcoma.
0
Raczej nie kupią bo za stary, ale wypożyczenie czemu nie.
5
Widać, że ekspert się wypowiedział. xD
1
I cyk Malcom wejdzie na 10 minut albo wcale. xD
2
Malcom albo wejdzie za Coutinho na lewe albo będzie cały mecz grzał ławę bo Messi na pewno wejdzie w 2 połowie na miejsce Dembele.
0
Chciałbym, aby w ataku dziś znalazł się Dembele, Suarez i Malcom za Messiego, który wszedłby w drugiej połowie.
4
No i cyk Malcom na trybuny bo nie możliwe, ażeby Verma nie zagrał. :P
5
Coś się mnie widzi, że de Jong pójdzie w szlak de Lighta i wybierze pienionżki oraz gwarantowane miejsce w 1 składzie.
0
Oby była to prawda, bo od samego początku jego transferu pokładam w nim duże nadzieje.
0
Szkoda, że już nie ma żadnych wieści na temat de Lighta, ponieważ bardzo liczyłem, że do nas dojdzie po przejrzeniu kilku jego meczy, ale cóż skoro woli hajsy no to trudno.
0
Jak mi się tak marzy, ażeby Arthur zaczął grać bardziej ofensywnie, brał większy udział w kontratakach oraz w końcu strzelił bramkę.
0
Ale co ma dać jedna gra na kilkanaście rozgrywek? Chłopak nie jest Messim, żeby po długim braku gry zagrać zajebisty mecz.
0
Zamiast Dembele na prawej można było dać pokazać się Malcomowi, ale po co. Niech idzie na trybuny i marnuje sobie karierę. :P
2
Skoro de Jong woli pienionżki, jak de Light to lepiej pozyskać Rabiota niż nie pozyskać nikogo.
1
Z tego co się orientuję to Cou cały czas jest wypisywany jako pomocnik, a potem i tak kończy na skrzydle. xD