1

To już może lepiej było zostawić tego Malcoma zamiast wpuszczać Cou. xD

0

Suarez gorzej niż Malcom xD

1

Bardzo liczyłem na Malcoma, ale kurde no.

1

Mimo wszystko chciałbym, aby Malcom i Prince zagrali do końca.

0

Nie no lepiej byłoby powołać Denisa i jego dać na boisko. :)

1

Szkoda Malcoma, ale patrząc na ten mecz przezpryzmat ostatniego to przynajmniej stara się coś robić, a nie chodzi wyłącznie przy bocznej linii.

0

Malcom w tym meczu musi pokazać klasę!

0

Wiem, że nie ma się co napalać i wgl, ale gdyby tak Light zdecydował się odpuścić trochę pensji i zechciał pójść w ślady Jonga to byśmy zdobyli w lecie dwie perełki.

1

Widziałem to wczoraj, ale wydawało mi się, że to Alba. :D

1

Niestety, ale takie prawdziwe. Osobiście sądzę, że Rakieta nie jest już najmłodszy i powinien latem opuścić Barcelonę po przyjściu de Jonga. Również mimo tego, że bardzo go szanuję za to ile zrobił dla Barcelona to mimo wszystko to samo sądzę o Busim, który wiekiem dorównuje Rakiecie. :/

0

Do tego można dopisać wykupienie Dembele, wypożyczenie Prince'a i Murillo.

0

Busi już też najmłodszy nie jest.

3

Malcom, Prince, Cou

0

Nigdzie nie powiedziałem, że ma dostawać tyle samo szans tylko porównanie ilości szans Malcoma do ilości szans Cou jest po prostu głupie bo to zupełnie inne liczby.

1

Ale ile okazji miał na to Cou, a ile Malcom. Szanujmy się. :)

33

Według mnie jest to bardziej szansa dla Malcoma.

0

Raczej nie kupią bo za stary, ale wypożyczenie czemu nie.

5

Widać, że ekspert się wypowiedział. xD

1

I cyk Malcom wejdzie na 10 minut albo wcale. xD

2

Malcom albo wejdzie za Coutinho na lewe albo będzie cały mecz grzał ławę bo Messi na pewno wejdzie w 2 połowie na miejsce Dembele.

0

Chciałbym, aby w ataku dziś znalazł się Dembele, Suarez i Malcom za Messiego, który wszedłby w drugiej połowie.

4

No i cyk Malcom na trybuny bo nie możliwe, ażeby Verma nie zagrał. :P

5

Coś się mnie widzi, że de Jong pójdzie w szlak de Lighta i wybierze pienionżki oraz gwarantowane miejsce w 1 składzie.

0

Oby była to prawda, bo od samego początku jego transferu pokładam w nim duże nadzieje.

0

Szkoda, że już nie ma żadnych wieści na temat de Lighta, ponieważ bardzo liczyłem, że do nas dojdzie po przejrzeniu kilku jego meczy, ale cóż skoro woli hajsy no to trudno.

0

Jak mi się tak marzy, ażeby Arthur zaczął grać bardziej ofensywnie, brał większy udział w kontratakach oraz w końcu strzelił bramkę.

0

Ale co ma dać jedna gra na kilkanaście rozgrywek? Chłopak nie jest Messim, żeby po długim braku gry zagrać zajebisty mecz.

0

Zamiast Dembele na prawej można było dać pokazać się Malcomowi, ale po co. Niech idzie na trybuny i marnuje sobie karierę. :P

2

Skoro de Jong woli pienionżki, jak de Light to lepiej pozyskać Rabiota niż nie pozyskać nikogo.

1

Z tego co się orientuję to Cou cały czas jest wypisywany jako pomocnik, a potem i tak kończy na skrzydle. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?