jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 to jest madryckie wcielenie legendy naszej strony w postaci MM.
0
@Gaucho ja tak pisałem. :P
Mamed klasa
0
@Gaucho wziąłem PPV pierwszy raz od paru lat :P
0
Wychodzi Mamed.
Oj ciężko mu będzie. Obawiam się, że szybko to zakonczy Bartosiński.
0
No ciekawe czy De Fries poradzi sobie z ciosem Stosica.
Chyba najtrudniejszy pojedynek do tej pory przed nim.
0
@VegetaPolska koło 23:30
2
Jeszcze trzy walki i Mamed.
0
Kalibob dzisiaj ostatni taniec w oktagonie chyba.
Oby zwycięsko;3
3
@tomek8756 nigdy nie będzie równości miedzy mężczyznami a kobietami.
Nigdy.
Niezależnie od tego ile głupot będzie gadać Magdalena Środa.
0
Mamed dzisiaj wygra?
1
@Kgorecki2500 Hleb > Bułka
12
Podobno w tym roku to Polacy swoimi głosami wybiorą kto będzie nas reprezentował na Eurowizji.
Bracia Figo Fagot! Jeżeli nie teraz, to nigdy!
1
Polacy 3:0 w strzałach celnych.
xG trzykrotnie wyższe dla Portugalii.
Zajebiste xD
0
@tomek8756 nie jest.
0
@visca_josef Pan Jezus
12
Schodzi chłop z kontuzja.
Wchodzi chłop z ręką w gipsie.
Oto Polska proszę Państwa.
1
Ponoć po wolnym Ronaldo piłka wyleciała poza stadion
8
To był spadający liść w planecie beż grawitacji
1
@JimMorrisonFCB nasłuchał się o młodzieżowych słowach roku i błyszczy cwaniaczek.
1
Wstydu nie ma póki co.
5
"Na tak zwana klepkę."
Darek jakiej nowomowy używa. Łał.
0
W kadrze Hiszpanii na mecz z Dania nie ma żadnego piłkarza Realu. Ale jaja. :D
0
@vangoor nie wchodzcie. Zdjęcia nagich panów chłop wstawia.
1
@barteq no to tak jak z wyborem platformy albo pis. Jedni i drudzy sie nakradli i nakłamali, ale wybrać trzeba jednego z nich, bo przecież "mniejsze zło".
1
@Danny Gaucho Zawsze mnie zastanawiało jakie pieniądze stoją za robienie sztucznych sondaży, ocen i innych opiniotwórczych treści na takim szczeblu.
0
@FcPortoFan1999 zejścia z murawy po pierwszej połowie i końcowym gwizdku.
12
No wiadomo. Przecież każda postać z koalicji jest nieskazitelna. :D
2
Komentarz usunięty
11
Wiecie, że Mbappe jest bliżej trzydziestki niż dwudziestki?
Dopiero co miał 18 lat i był drugim Henry'm w Monaco xd
Czas nie płynie, czas ucieka.
Tak jak gole Winicjusza w reprezentacji.
1
That's what she said!