2

@marcin62 to jest madryckie wcielenie legendy naszej strony w postaci MM.

0

@Gaucho ja tak pisałem. :P
Mamed klasa

0

@Gaucho wziąłem PPV pierwszy raz od paru lat :P

0

Wychodzi Mamed.
Oj ciężko mu będzie. Obawiam się, że szybko to zakonczy Bartosiński.

0

No ciekawe czy De Fries poradzi sobie z ciosem Stosica.
Chyba najtrudniejszy pojedynek do tej pory przed nim.

0

@VegetaPolska koło 23:30

2

Jeszcze trzy walki i Mamed.

0

Kalibob dzisiaj ostatni taniec w oktagonie chyba.
Oby zwycięsko;3

3

@tomek8756 nigdy nie będzie równości miedzy mężczyznami a kobietami.
Nigdy.
Niezależnie od tego ile głupot będzie gadać Magdalena Środa.

0

Mamed dzisiaj wygra?

1

@Kgorecki2500 Hleb > Bułka

12

Podobno w tym roku to Polacy swoimi głosami wybiorą kto będzie nas reprezentował na Eurowizji.
Bracia Figo Fagot! Jeżeli nie teraz, to nigdy!

1

Polacy 3:0 w strzałach celnych.
xG trzykrotnie wyższe dla Portugalii.
Zajebiste xD

0

@tomek8756 nie jest.

0

@visca_josef Pan Jezus

12

Schodzi chłop z kontuzja.
Wchodzi chłop z ręką w gipsie.
Oto Polska proszę Państwa.

1

Ponoć po wolnym Ronaldo piłka wyleciała poza stadion

8

To był spadający liść w planecie beż grawitacji

1

@JimMorrisonFCB nasłuchał się o młodzieżowych słowach roku i błyszczy cwaniaczek.

1

Wstydu nie ma póki co.

5

"Na tak zwana klepkę."
Darek jakiej nowomowy używa. Łał.

0

W kadrze Hiszpanii na mecz z Dania nie ma żadnego piłkarza Realu. Ale jaja. :D

0

@vangoor nie wchodzcie. Zdjęcia nagich panów chłop wstawia.

1

@barteq no to tak jak z wyborem platformy albo pis. Jedni i drudzy sie nakradli i nakłamali, ale wybrać trzeba jednego z nich, bo przecież "mniejsze zło".

1

@Danny Gaucho Zawsze mnie zastanawiało jakie pieniądze stoją za robienie sztucznych sondaży, ocen i innych opiniotwórczych treści na takim szczeblu.

0

@FcPortoFan1999 zejścia z murawy po pierwszej połowie i końcowym gwizdku.

12

No wiadomo. Przecież każda postać z koalicji jest nieskazitelna. :D

2

Komentarz usunięty

11

Wiecie, że Mbappe jest bliżej trzydziestki niż dwudziestki?
Dopiero co miał 18 lat i był drugim Henry'm w Monaco xd
Czas nie płynie, czas ucieka.
Tak jak gole Winicjusza w reprezentacji.

1

That's what she said!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?