jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybyśmy byli lepsi dzisiaj, to wygralibyśmy pomimo tego spalonego.
Nie mieliśmy argumentów.
0
Laminedepedencia
0
@Bulbulator u nas też trochę szpital.
0
@4drian0 spokojnie. Flicki-Taka jest w sztosie.
1
Na luzie ich robimy dzisiaj.
Znowu szybkie trzy zero i na spokoju dowozimy mecz do końca.
1
@arasz1819 o nie, tylko nie to.
0
@Aragorn33 co do ostatniego zdania to pełna zgoda.
Natomiast byłbym ostrożny z tezami, że zaraz Putin będzie miał z górki i podpisze od razu rozejm na korzystnych warunkach.
0
@Aragorn33 uff. Czyli to nie kwestia Trumpa.
To bardzo dobrze!
4
@MessiForeverTheBest swiat nie stoi w miejscu, gielda i waluty również na całe szczęście.
Mówisz o kontroli bezmózgich mas i wyłączeniu tv. O ironio. :)))
6
@misterio hahahaha :P
No tak. Jak mogłem. :)
0
@4drian0 i bardzo, bardzo, bardzo dobrze.
Niech guwniak odpoczywa. Ma jeszcze 15 lat grania przed sobą
2
@misterio ja się irytuje? :P
Mnie bardziej cieszy porażka Harrisowej niż wygrana Trumpa akurat.
Fajnie się obserwuje to wycie jej zwolenników w internecie. :)
0
@MessiForeverTheBest rekord bitcoina to też jak rozumiem jego obietnica a nie fakt
25
@MessiForeverTheBest Jezu miły, ale was musi piec pierścień, że Trump wygrał.
Przykra sprawa.
11
@misterio dobrze, że propagandówka po angielsku przejmuje się słowami Tuska.
8
@MessiForeverTheBest no różnica jest taka, że tu już się coś dzieje. W zasadzie przed objęciem obowiązków przez Trumpa.
31
96h Trumpa jest prawie tak dobre jak 100 dni Tuska.
2
Wielki Real wrócił.
Europa w strachu.
2
@normasubiektywna 50 mln więcej niż obecnie. To nie jest mało.
2
Wow.
Piekło zamarzło. Jest oficjalka.
0
Bellingham to idzie w ślady Winicjusza powoli.
0
Sytuacja dyskusyjna.
Niby legalna bramka ale nielegalna też mogłaby być.
1
No i koniec czelendżu
0
Jak Real dzisiaj przegra to nie pije napojów wyskokowych do końca roku.
0
@Szklaner proponuje "Balcyrewicz musi odejsc"
Tam jest piękne nawiązanie do naszych elit.
0
Lepsze jest donosicielstwo w Brukseli czy w Waszyngtonie?
1
@maciekofcb ja wszystkie patelnie kupiłem w agata meble i jestem mega zadowolony.
Nie mogę złego słowa powiedzieć.
0
@TheKlucha wcześniej nie było.
0
@KrychaFCB De Jong to nie pseudo talent tylko jeden z najlepszych pomocników na świecie.
7
Ciekawe kiedy pierwszy raz Sikorski z Tuskiem i reszta uśmiechniętej koalicji będą się podlizywać ruskiemu agentowi, Trumpowi.