0

Gdybyśmy byli lepsi dzisiaj, to wygralibyśmy pomimo tego spalonego.
Nie mieliśmy argumentów.

0

Laminedepedencia

0

@Bulbulator u nas też trochę szpital.

0

@4drian0 spokojnie. Flicki-Taka jest w sztosie.

1

Na luzie ich robimy dzisiaj.
Znowu szybkie trzy zero i na spokoju dowozimy mecz do końca.

1

@arasz1819 o nie, tylko nie to.

0

@Aragorn33 co do ostatniego zdania to pełna zgoda.
Natomiast byłbym ostrożny z tezami, że zaraz Putin będzie miał z górki i podpisze od razu rozejm na korzystnych warunkach.

0

@Aragorn33 uff. Czyli to nie kwestia Trumpa.
To bardzo dobrze!

4

@MessiForeverTheBest swiat nie stoi w miejscu, gielda i waluty również na całe szczęście.
Mówisz o kontroli bezmózgich mas i wyłączeniu tv. O ironio. :)))

6

@misterio hahahaha :P
No tak. Jak mogłem. :)

0

@4drian0 i bardzo, bardzo, bardzo dobrze.
Niech guwniak odpoczywa. Ma jeszcze 15 lat grania przed sobą

2

@misterio ja się irytuje? :P
Mnie bardziej cieszy porażka Harrisowej niż wygrana Trumpa akurat.
Fajnie się obserwuje to wycie jej zwolenników w internecie. :)

0

@MessiForeverTheBest rekord bitcoina to też jak rozumiem jego obietnica a nie fakt

25

@MessiForeverTheBest Jezu miły, ale was musi piec pierścień, że Trump wygrał.
Przykra sprawa.

11

@misterio dobrze, że propagandówka po angielsku przejmuje się słowami Tuska.

8

@MessiForeverTheBest no różnica jest taka, że tu już się coś dzieje. W zasadzie przed objęciem obowiązków przez Trumpa.

31

96h Trumpa jest prawie tak dobre jak 100 dni Tuska.

2

Wielki Real wrócił.
Europa w strachu.

2

@normasubiektywna 50 mln więcej niż obecnie. To nie jest mało.

2

Wow.
Piekło zamarzło. Jest oficjalka.

0

Bellingham to idzie w ślady Winicjusza powoli.

0

Sytuacja dyskusyjna.
Niby legalna bramka ale nielegalna też mogłaby być.

1

No i koniec czelendżu

0

Jak Real dzisiaj przegra to nie pije napojów wyskokowych do końca roku.

0

@Szklaner proponuje "Balcyrewicz musi odejsc"
Tam jest piękne nawiązanie do naszych elit.

0

Lepsze jest donosicielstwo w Brukseli czy w Waszyngtonie?

1

@maciekofcb ja wszystkie patelnie kupiłem w agata meble i jestem mega zadowolony.
Nie mogę złego słowa powiedzieć.

0

@TheKlucha wcześniej nie było.

0

@KrychaFCB De Jong to nie pseudo talent tylko jeden z najlepszych pomocników na świecie.

7

Ciekawe kiedy pierwszy raz Sikorski z Tuskiem i reszta uśmiechniętej koalicji będą się podlizywać ruskiemu agentowi, Trumpowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?