jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Safrani albo PO przywracające praworządność.
3
@Eto'o9 R10 nie wiem czemu ale jakoś w Fatiego mi jeszcze chce się wierzyć.
Natomiast Ferran... on by został zmieniony nawet w dzisiejszym meczu Lechii Zielona Góra z Widzewem.
22
Zawsze podziwiałem ludzi, którzy wierzą w różne mity.
Yeti, Wielka Stopa, potwór z Loch Ness czy zasada 1:1 w Barcelonie od przyszłego okienka.
0
@Kgorecki2500 brawo Real!
Barcelona powinna dax 4.0 mln euro. :P
0
Dzisiaj wielki Widzew rozgromił po karnych trzecioligową Lechię Zielona Góra.
Szczęście od Boga, że zdążyli w porę skończyć mecz bo stadion w Zielonej nie ma oświetlenia. ;)
1
@Eto'o9 R10 sasiad El Jarka z Choroszczy
0
@Safrani doskonale o tym wiem kolego, bo ze względu na pracę robię około 8 tys km miesięcznie.
A jak się można zdziwić gdy otwarta trasa jest jednak zamknięta. Vide początki S14 obok Łodzi.
18
Skoro idą wybory to musi pojawić się Czaskoski i komunikacja miejska xDD
41
Znowu spisek przeciwko Realowi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 wiadomo.
Nazizm, faszyzm, walka o demokrację i wolność, brak równości kobiet i psychiczni rusofile.
11
@Toretto 10% La Rambli to kibice prześcieradeł.
Tak, wyliczone ze wzoru Hajty.
25
Karma wraca. :)
0
@Marcelinho99 stał się jej ofiara :P
1
@olejtm wyjmie Ferrero rocher
0
@Deviler orlem to on nigdy nie był
0
@Gibbon_FCB jak tam w realu nikogo z Realu nie było:P
0
@Peciak zapomniałeś o sędziach w meczu z Valencia.
11
Wszyscy spiskują przeciwko Madrytowi.
Madryt pokrzywdzony.
To jakie ten klub, jego ludzie i kibice maja mniemanie o sobie to cos obrzydliwego.
3
@totalcrack powinny się cieszyć, że ZP dostał Hiszpan po 60 latach xd
24
Sevilla w sztosie. XD
1
Media realu Madryt już mają przygotowane filmiki o Negreirze, sędziach w Hiszpanii i o tym jak niesprawiedliwie zostali potraktowani.
Co za piękne dni!
Słychać wycie? Znakomicie!
10
Uwierzę, jak zobaczę, że faktycznie ten kaktus nie wygrał.
To się wydaje niewiarygodne xD
Plot twist jak u Tarantino.
14
Brak wyjazdu delegacji Realu, fochy Viniciusa i jego nieobecność jest idealną puentą tego jakim klubem jest Real i jakim dzbanem jest Vinicius.
Piękna sprawa!
9
To właśnie jest ta pipka Twitterowa co tak ujada od dłuższego czasu.
1
Zasłużenie!
12
Przeżyjmy to jeszcze raz. :D
7
@Aragorn33 no właśnie. Proste rzeczy zawsze działają.
Niesamowita jest ta Barcelona Pana Flicka.
12
Pamięć mięśniową Herr Hansa. :D
35
Kocham internet. :D