12

@Safrani albo PO przywracające praworządność.

3

@Eto'o9 R10 nie wiem czemu ale jakoś w Fatiego mi jeszcze chce się wierzyć.
Natomiast Ferran... on by został zmieniony nawet w dzisiejszym meczu Lechii Zielona Góra z Widzewem.

22

Zawsze podziwiałem ludzi, którzy wierzą w różne mity.
Yeti, Wielka Stopa, potwór z Loch Ness czy zasada 1:1 w Barcelonie od przyszłego okienka.

0

@Kgorecki2500 brawo Real!
Barcelona powinna dax 4.0 mln euro. :P

0

Dzisiaj wielki Widzew rozgromił po karnych trzecioligową Lechię Zielona Góra.
Szczęście od Boga, że zdążyli w porę skończyć mecz bo stadion w Zielonej nie ma oświetlenia. ;)

1

@Eto'o9 R10 sasiad El Jarka z Choroszczy

0

@Safrani doskonale o tym wiem kolego, bo ze względu na pracę robię około 8 tys km miesięcznie.
A jak się można zdziwić gdy otwarta trasa jest jednak zamknięta. Vide początki S14 obok Łodzi.

18

Skoro idą wybory to musi pojawić się Czaskoski i komunikacja miejska xDD


41

Znowu spisek przeciwko Realowi.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 wiadomo.
Nazizm, faszyzm, walka o demokrację i wolność, brak równości kobiet i psychiczni rusofile.

11

@Toretto 10% La Rambli to kibice prześcieradeł.
Tak, wyliczone ze wzoru Hajty.

25

Karma wraca. :)

0

@Marcelinho99 stał się jej ofiara :P

1

@olejtm wyjmie Ferrero rocher

0

@Deviler orlem to on nigdy nie był

0

@Gibbon_FCB jak tam w realu nikogo z Realu nie było:P

0

@Peciak zapomniałeś o sędziach w meczu z Valencia.

11

Wszyscy spiskują przeciwko Madrytowi.
Madryt pokrzywdzony.
To jakie ten klub, jego ludzie i kibice maja mniemanie o sobie to cos obrzydliwego.

3

@totalcrack powinny się cieszyć, że ZP dostał Hiszpan po 60 latach xd

24

Sevilla w sztosie. XD

1

Media realu Madryt już mają przygotowane filmiki o Negreirze, sędziach w Hiszpanii i o tym jak niesprawiedliwie zostali potraktowani.
Co za piękne dni!
Słychać wycie? Znakomicie!

10

Uwierzę, jak zobaczę, że faktycznie ten kaktus nie wygrał.
To się wydaje niewiarygodne xD
Plot twist jak u Tarantino.

14

Brak wyjazdu delegacji Realu, fochy Viniciusa i jego nieobecność jest idealną puentą tego jakim klubem jest Real i jakim dzbanem jest Vinicius.

Piękna sprawa!

9

To właśnie jest ta pipka Twitterowa co tak ujada od dłuższego czasu.

1

Zasłużenie!

12

Przeżyjmy to jeszcze raz. :D

7

@Aragorn33 no właśnie. Proste rzeczy zawsze działają.
Niesamowita jest ta Barcelona Pana Flicka.

12

Pamięć mięśniową Herr Hansa. :D

35

Kocham internet. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?