0

Ciekawe ile w tym prawdy.
Jeżeli faktycznie tak jest, to jest to bardzo wymowne.

1

@Mezocyklon87 i pracują w kopalniach i na śmieciarkach.

1

@FCKubanczyk89 to była cudowna gra...

0

@Sulimo Nie ma nic za darmo.
Przy transferach bez odstępnego zawsze jest wyższa premia za podpis. :)

0

@FanBarcy22 czekają na czerwiec :P

1

Gdzie to wideo?

23

Barcelona > Crvena Zvezda > chaty z gówna > Real Madryt
Dawno nie było tej kategoryzacji. Piękna sprawa.

2

Flick po prostu daje szansę Peni żeby w końcu mieć argument aby postawić na Wojtka.
Wie co robi.

6

Mógłby Wojtek dzisiaj zagrać.

14

W sumie bardziej cieszy mnie porażka Harris niż wygrana Trumpa.

1

@michal26 no to po zawodach.

0

Ciekawe kiedy rusza protesty w Stanach

2

@Transu96 ona jest tragiczna. I ma irytujący śmiech.

0

@MessiForeverTheBest oo widzisz.

7

Kryminalista, faszysta, rasista, cham, buc, finansista, człowiek który osiąga wszystko po trupach do celu wygrywa z wyzwoloną, otwartą, uśmiechniętą, demokratyczną kobietą?
Co za przypadek.

0

@KlimO What? A nie 210:230?

1

Real przegrał bo nie gral w weekend xd

1

Może i Real przegrał, ale za to okradziony ze złotej piłki Vinicius się zbłaźnił.

0

Yeah. Coś pięknego.
Ciekawe czy Carlo odpali cygaro

0

Zawodnik Milanu ewidentnie fauluje szyją łokieć i barki zawodnika Realu.
https://www.twitter.com/BarcelonistaQle/status/1853899586902831284

7

Mam nadzieję, że nogi nie połamane.
https://x.com/XruchaczX69/status/1853899948443750486

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Harris w TVNie wygląda jak Duda w TVP w 2020.

3

VARca.
Myślałem że to tytuł okladko ASa albo Marci.
A tu takie zaskoczenie! :P

0

@FcPortoFan1999 no nie zgodzę się, że zaczyna już w tej chwili przebijać ale ok.

1

@FcPortoFan1999 myślę, że nic nie przebije mediów głównego nurtu, które mają o wiele większy zasięg póki co.

4

@MesQueUnClub96 ale ja nie mówię, że nie jest. Na pewno za darmo nie finansuje mu kampanii.

20

@Hosh bo wcześniej to nie była cenzurowana tuba propagandowa....

22

@michal26 twierdzę jednak, że Elon Musk idiotą nie jest i jakieś tam pojęcie o świecie ma. :)
Być może nie zna z autopsji problemów biednych ludzi, ale to nie jest jego wina.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?