jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile w tym prawdy.
Jeżeli faktycznie tak jest, to jest to bardzo wymowne.
1
@Mezocyklon87 i pracują w kopalniach i na śmieciarkach.
1
@FCKubanczyk89 to była cudowna gra...
0
@Sulimo Nie ma nic za darmo.
Przy transferach bez odstępnego zawsze jest wyższa premia za podpis. :)
0
@FanBarcy22 czekają na czerwiec :P
1
Gdzie to wideo?
23
Barcelona > Crvena Zvezda > chaty z gówna > Real Madryt
Dawno nie było tej kategoryzacji. Piękna sprawa.
2
Flick po prostu daje szansę Peni żeby w końcu mieć argument aby postawić na Wojtka.
Wie co robi.
6
Mógłby Wojtek dzisiaj zagrać.
14
W sumie bardziej cieszy mnie porażka Harris niż wygrana Trumpa.
1
@michal26 no to po zawodach.
0
Ciekawe kiedy rusza protesty w Stanach
2
@Transu96 ona jest tragiczna. I ma irytujący śmiech.
0
@MessiForeverTheBest oo widzisz.
7
Kryminalista, faszysta, rasista, cham, buc, finansista, człowiek który osiąga wszystko po trupach do celu wygrywa z wyzwoloną, otwartą, uśmiechniętą, demokratyczną kobietą?
Co za przypadek.
0
@KlimO What? A nie 210:230?
1
Real przegrał bo nie gral w weekend xd
1
Może i Real przegrał, ale za to okradziony ze złotej piłki Vinicius się zbłaźnił.
0
Yeah. Coś pięknego.
Ciekawe czy Carlo odpali cygaro
0
Zawodnik Milanu ewidentnie fauluje szyją łokieć i barki zawodnika Realu.
https://www.twitter.com/BarcelonistaQle/status/1853899586902831284
7
Mam nadzieję, że nogi nie połamane.
https://x.com/XruchaczX69/status/1853899948443750486
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Harris w TVNie wygląda jak Duda w TVP w 2020.
3
VARca.
Myślałem że to tytuł okladko ASa albo Marci.
A tu takie zaskoczenie! :P
0
@FcPortoFan1999 no nie zgodzę się, że zaczyna już w tej chwili przebijać ale ok.
1
@FcPortoFan1999 myślę, że nic nie przebije mediów głównego nurtu, które mają o wiele większy zasięg póki co.
4
@MesQueUnClub96 ale ja nie mówię, że nie jest. Na pewno za darmo nie finansuje mu kampanii.
20
@Hosh bo wcześniej to nie była cenzurowana tuba propagandowa....
22
@michal26 twierdzę jednak, że Elon Musk idiotą nie jest i jakieś tam pojęcie o świecie ma. :)
Być może nie zna z autopsji problemów biednych ludzi, ale to nie jest jego wina.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika